Mercedes Benz SLC Class Niezawodność

Mercedes jest jednym z niemieckich gigantów i jest znany na całym świecie ze swoich luksusowych samochodów. Klasa SLC ma kształt kabrioletu roadster, który jest prawie samochodem sportowym. Samochody te są niezwykle luksusowe, gdy się na nie patrzy i bardzo wygodne, gdy się w nich siedzi.

Przegląd

Klasa SLC jest odpowiednikiem najwyższej klasy S Mercedesa. Klasa SLC jest wyposażona w turbodoładowany silnik 2.0 L I4, który produkuje 249 koni mechanicznych, jest też model AMG z jeszcze szybszym silnikiem. SLC300 może przejść od 0 do 60 mph w 5,8 sekundy. jednak najbardziej atrakcyjną rzeczą w tym samochodzie jest nadwozie typu kabriolet, które jest dość rzadkie w dzisiejszych czasach.

Niezawodność

Niezawodność jest krytycznym elementem przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu przez każdego nabywcę, ponieważ pomaga jednostkom w podjęciu decyzji, czy kupić dany samochód, czy nie. Pojazdy marki Mercedes są niezawodne, jednak znane są z wysokich kosztów utrzymania. Klasa SLC ma dobrą ocenę niezawodności 3.5 na 5 według J.D Power.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa zawsze były plusem niemieckich pojazdów, ponieważ produkowali oni całkiem bezpieczne samochody ze znaczną liczbą funkcji bezpieczeństwa. Samochody Mercedesa bardzo dobrze wypadają w testach zderzeniowych. Klasa SLC nie została jeszcze przetestowana przez NHTSA lub IIHS, ale samochód z pewnością posiada wiele funkcji bezpieczeństwa, tak jak każdy inny Mercedes.

Amortyzacja

Wartość odsprzedaży jest dodatkowo istotnym czynnikiem w określaniu niezawodności pojazdu. Pojazdy marki Mercedes zazwyczaj starzeją się całkiem dobrze, co sprawia, że zachowują swoją wartość. Normalne pojazdy Mercedesa tracą na wartości około 45% po 5 latach, a Klasa SLC traci na wartości około 33% po 3 latach.

  Dodge Viper Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania to najważniejsza cecha, która pozwala ocenić niezawodność każdego samochodu. Samochody Mercedesa są zazwyczaj dość skomplikowane i ich utrzymanie kosztuje bardzo dużo. Klasa SLC ma wysokie koszty utrzymania i napraw, wynoszące około 900 dolarów rocznie, co jest kwotą wyższą niż w przypadku wielu rywali.

FAQ

Czy Mercedes-Benz SLC-Class to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mercedes-Benz SLC-Class to samochód z napędem na tylne koła.

Ile jest miejsc siedzących w Mercedesie-Benz SLC-Class?

Mercedes-Benz SLC-Class to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Dwa miejsca siedzące

Jaka jest moc Mercedesa-Benz Klasy SLC i czy ma on turbo?

Mercedes-Benz SLC-Class ma 241 KM i 273 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 2.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-Benz Klasy SLC?

6,5 stopy sześciennej ( 0,184 m3 )

Jak duży prześwit ma Mercedes-Benz SLC-Klasa?

4,4 cala ( 11,18 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Mercedes-Benz SLC-Class ma aluminiowe koła przednie 17 X 7,5 cala i aluminiowe koła tylne 17 X 8,5 cala.

Czy Mercedes SLC to samochód dla kobiet?

Tak, SLC ma tendencję do bycia samochodem dla kobiet. Od momentu wprowadzenia na rynek 18 lat temu, mały transgenderowy samochód Mercedesa SLK był najlepiej sprzedającym się pojazdem na świecie. Urodził się z jabłkiem Adama i był ubierany w szorty, aby trenować korzystanie z pisuarów. Był jednak tak dziewczęcy, jak różowa sypialnia wypełniona miękkimi zabawkami i sypialnia pełna miękkich zabawek.

  Mercedes AMG GT Niezawodność

Jaka jest różnica między SLK a SLC?

Mercedes-Benz SLC z 2017 roku zastąpi model SLK 350. SLK 350 i SLK55 AMG(r), warianty zostały usunięte z SLK. Jest to największa różnica pomiędzy SLK i SLC. W SLC dostępne są teraz dwa warianty wyposażenia, z których jeden to flagowy Mercedes-Benz AMG(r), SLC 43.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z