Mercedes Sprinter lata, których należy unikać

Mercedes Sprinter van nie jest samochodem, o którym marzy większość entuzjastów Mercedes Benz, ale Sprinter nadal jest jednym z najlepszych modeli handlowych Mercedes pieniądze mogą kupić. Sprinter był wokół dość długo, co oznacza, że Mercedes oferowane liczne różne lata modelowe Sprinter, z których niektóre są lepsze niż inne.

Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów w zależności od tego, co chcesz od swojego samochodu dostawczego. Można go używać jako komercyjnego przewoźnika, przewoźnika ludzi, kempingowy van, lub cokolwiek innego odpowiada Twoim potrzebom. Jednak zanim to zrobisz, musisz być świadomy, które lata modelowe należy unikać od samego początku.

Powodem, dla którego niektóre lata modelowe Sprintera powinny być unikane jest to, że po prostu nie są na równi z resztą branży. 2016 Mercedes Sprinter wydaje się być tym, który wiele osób uważa za najgorszy rok modelowy Sprintera wszech czasów, a model 2015 jest tuż za.

1999 Mercedes Sprinter może być umowa wieku w tej chwili, ale ten van jest tak stary, że naprawdę trudno jest znaleźć jeden z nie zbyt wiele mil na zegarze. Ponadto, te zazwyczaj doświadczają problemów, które po prostu nie są rzeczą na nowszych modelach.

2016 Mercedes Benz Sprinter

Według kilku badań zadowolenia klientów, rok modelowy 2016 Mercedes Benz Sprinter wydaje się być tym z najniższym ogólnym wynikiem. Więcej problemów zgłoszono dla 2016 Sprinter niż z jakimkolwiek innym rokiem modelowym, i to jest raczej oczywiste w momencie, gdy przeglądasz niektóre z najbardziej renomowanych wyników badań satysfakcji klienta online.

  Mercedes Benz SLK Class Niezawodność

Najwięcej skarg na problemy z modelem 2016 dotyczy garści usterek wnętrza, które oznaczały, że wiele akcesoriów po prostu nie działało. Hamulce również były mocno krytykowane, ponieważ czuły się nienaturalnie i nie były najlepsze w zatrzymywaniu vana. Silniki były zbyt stare, by być wydajne, i zbyt stare, by być wyrafinowane.

Siedzenia są podobno niesamowicie niewygodne, a to z pewnością jest problemem w samochodzie, który zwykle robi setki kilometrów za jednym zamachem. Na model Sprinter z 2016 roku narzeka po prostu zbyt wiele osób i dlatego nazwaliśmy go najgorszym jak dotąd rokiem modelowym Mercedes Benz Sprinter.

2015 Mercedes Benz Sprinter

Na drugim miejscu, tuż za 2016 Sprinterem stoi model 2015, który również wydaje się być prawie tak samo problematyczny jak model 2016. Dlatego też Sprinter 2015 jest 2. najbardziej skarżącym się modelem Sprintera wszech czasów. Problemy z modelem 2015 są podobne do tych wymienionych dla modelu 2016, ale nie są całkowicie takie same.

Najbardziej zauważalne problemy związane są z nadwoziem, lakierem i garścią problemów z wnętrzem jak w przypadku modelu 2016. Okna są również problematyczne, ponieważ mają tendencję do zakleszczania się, a funkcja power windows zawodzi żałośnie. Nieszczelne dachy są również rzeczą z 2015 Sprinter, który jest raczej niefortunne.

W rzeczywistości żaden z tych problemów nie jest łagodny i łatwy do naprawienia, co oznacza, że 2015 Sprinter naprawdę jest rokiem modelowym, którego należy unikać. Po prostu pochodzi ze zbyt wielu irytujących i naprawdę poważnych problemów, które mogą zrujnować swoje doświadczenie własności.

  Czy Mercedesy potrzebują specjalnego oleju?

1999 Mercedes Benz Sprinter

1999 Mercedes Benz Sprinter to pierwszy van Sprinter, który pojawił się w USA. Aby być w 100% szczerym, 1999 Sprinter był faktycznie przyzwoity, kiedy po raz pierwszy się pojawił, ale możemy śmiało powiedzieć, że kolejne lata naprawdę zrobiły numer na 1999 Sprinter. Na początek, samochód jest po prostu zbyt stary, aby używać go na co dzień.

Po drugie, brakuje mu cech, które większość ludzi uważa obecnie za niezbędne w samochodzie dostawczym. Sprinter z 1999 roku nie jest również najbardziej niezawodnym modelem Sprintera. Ten problem jest nawet pogorszony przez fakt, że nie ma niższego przebiegu 1999 modeli Sprinter. Niektórzy ludzie kupiliby je, aby zaoszczędzić pieniądze, ale naprawdę nie można używać 1999 Sprinter do tych samych rzeczy, które można użyć 2015 lub 2016 modelu.

1999 Sprinter ma również problemy z jakością paneli ciała, jakością farby, możliwą korozją, problemami z oświetleniem zewnętrznym, niskiej jakości wnętrzem, które zdołają pęknąć, oraz problemami z układem kierowniczym. Nawet w swoim najlepszym stanie, 1999 Sprinter jest teraz zbyt stary, aby używać go do czegokolwiek więcej niż okazjonalne spacery do Ikei.

Sekcja FAQ

Czy powinienem kupić Mercedesa Benz Sprintera?

Jeśli potrzebujesz samochodu, który pomieści wiele osób lub chcesz mieć samochód, który może przewieźć dużo ładunku, Sprinter van jest doskonałym wyborem. W zależności od konfiguracji, można je dostać dostosowane do przewozu osób lub transportu ładunków. Sprinter jest naprawdę modułowym vanem, co oznacza, że może być używany praktycznie do wszystkiego.

  Czy Mercedes jest samochodem luksusowym w Niemczech?

Nie ma zbyt wielu vanów, które są tak znane jak Sprinter. Ford Transit może być bardziej popularnym wyborem, ale Sprinter jest ogólnie produktem wyższej jakości. Jeśli spędzasz dużo czasu za kierownicą, Sprinter jest drogą do zrobienia.

Który model Mercedes Benz Sprinter jest najlepszy?

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest zakup furgonetki Sprinter z silnikiem wysokoprężnym, ponieważ są one idealne do tego, co zwykle robią. Chcesz mieć furgonetkę z wystarczającym momentem obrotowym, abyś mógł się poruszać bez względu na to, jak ciężki jest ładunek. Powinieneś również zdecydować się na wersję automatyczną, ponieważ czyni ona Sprintera o wiele łatwiejszym do życia.

Sprinter 2012 wydaje się być naprawdę niezawodny, podobnie jak modele 2010 i 2004-2006.

Czy Dodge produkował kiedyś Sprintera?

Tak, pierwsze modele Sprintera były produkowane przez Dodge’a, a modele Sprintera z logo Mercedesa były w produkcji od 2010 roku. Jeśli przyjrzysz się Dodge’owi Sprinterowi z 2006 roku, od razu zauważysz, że jest to po prostu rebadged Mercedes Sprinter, ponieważ w Europie od samego początku były one sprzedawane jako samochody dostawcze Mercedes Sprinter.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z