Mini Cooper Roadster S / JCW Niezawodność

Brytyjski producent samochodów Mini Cooper jest znany z małych samochodów i należy do BMW. Mini Roadster był produkowany przez firmę jako dwumiejscowy, 2-drzwiowy kabriolet, podobnie jak model Coupe. Samochód ten został wycofany z produkcji, ale nadal jest to świetnie wyglądający samochód, który warto kupić.

Przegląd

Mini Roadster po raz pierwszy pojawił się w 2011 roku i został wprowadzony razem z wersją Coupe. Roadster S / JCW ma turbodoładowany silnik 1,6 L I4, który produkuje maksymalnie 208 KM i może jechać od 0 do 60 mph w zaledwie 6,4 sekundy. Istnieją 4 poziomy wykończenia tego samochodu, nazwane Cooper, Cooper S, Cooper SD i John Cooper Works.

Niezawodność

Znalezienie niezawodności samochodu jest najbardziej podstawową rzeczą, jaką należy zrobić przed zakupem samochodu, ponieważ mówi ona niemal wszystko o samochodzie. Mini Cooper jest obecny w USA od wielu lat i nie był uważany za najbardziej niezawodną markę, ale obecnie jego niezawodność znacznie się poprawiła. Jednak model Cooper Roadster S / JCW ma bardzo średnią ocenę niezawodności 2,5 na 5 według J.D Power.

Bezpieczeństwo

Elementem niezawodności są również środki bezpieczeństwa. W samochodach Mini Cooper współczynnik bezpieczeństwa zawsze był wysoki ze względu na doskonałe materiały i funkcje. Roadster S / JCW nie został przetestowany pod kątem zderzenia przez IIHS lub NHTSA, ale posiada doskonałe funkcje bezpieczeństwa, takie jak kontrola trakcji, tempomat adaptacyjny, poduszki powietrzne itp.

Stopa amortyzacji

Wskaźnik amortyzacji również pomaga w ocenie niezawodności samochodu. Mini Cooper całkiem nieźle radzi sobie z utratą wartości i nadal jest bardzo wysoko ceniony. Roadster S / JCW jest starym samochodem i po 5 latach jego wartość spadła o około 31%.

  Land Rover Defender Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty obsługi technicznej są najbardziej istotnym elementem niezawodności. Samochody wymagające dużych nakładów na konserwację mają najczęściej negatywne opinie właścicieli. Mini Cooper jest uważany za drogą markę, jeśli chodzi o utrzymanie i naprawy. Koszt utrzymania Roadstera S / JCW wynosi około 846 USD rocznie za wszystkie przeglądy i naprawy.

FAQ

Czy Mini Cooper Roadster S / JCW to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mini Cooper Roadster S / JCW to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Mini Cooper Roadster S / JCW?

Mini Cooper Roadster S / JCW to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Dwuosobowe

Ile koni mechanicznych ma Mini Cooper Roadster S / JCW i czy ma turbo?

Mini Cooper Roadster S / JCW ma moc 208 KM i moment obrotowy 192 lb-ft. Silnik to jednostka centralna Intercooled Turbo Premium Unleaded I-4 o pojemności skokowej 1,6 l. Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w Mini Cooper Roadster S / JCW?

8,5 stopy sześciennej ( 0,241 m3 )

Jaki typ kół ma samochód?

Mini Cooper Roadster S / JCW ma aluminiowe koła przednie 17 X 7 cali i aluminiowe koła tylne 17 X 7 cali.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z