Mitsubishi Mirage G4 Niezawodność

Mitsubishi Motors to znany japoński koncern samochodowy, który istnieje od wielu lat i słynie z niskich cen. Mirage G4 to 4-drzwiowy sedan modelu Mirage, który jest najpopularniejszym samochodem firmy Mitsubishi w USA. Jest on również niezawodny i trwały, a do tego ma niską cenę.

Przegląd

Model Mirage jest produkowany od 1978 roku i nadal cieszy się sporą sławą w USA. Mirage G4 to bardziej przestronny model Mirage. Mirage doczekał się wielu generacji, a obecnie jest to jego piąta generacja. Wyposażony jest w trzycylindrowy silnik 1,2.

Niezawodność

Niezawodność samochodu jest jednym z najważniejszych czynników przed jego zakupem. Mitsubishi słynęło z niskich cen, ale jakość części nigdy nie była najlepsza. Samochody te miały problemy z tanimi silnikami, które spalały olej i stawały się bezużyteczne nawet przed przejechaniem 100 000 mil. Mirage G4 to najbardziej niezawodny samochód marki Mitsubishi.

Bezpieczeństwo

Środki bezpieczeństwa w samochodzie są najważniejszym czynnikiem pozwalającym ocenić jego niezawodność. Samochody Mitsubishi często sprawdzają swoje bezpieczeństwo w testach zderzeniowych przeprowadzanych przez IIHS i NHTSA. Mirage G4 został poddany testom zderzeniowym zarówno przez IIHS, jak i NHTSA i otrzymał od nich średnią ocenę.

Amortyzacja

Wskaźnik amortyzacji jest również dość istotnym czynnikiem w ocenie niezawodności samochodu. Mitsubishi, jako marka japońska, bardzo dobrze utrzymuje swoją wartość i po 5 latach amortyzuje się średnio o 40%, co jest świetnym wynikiem w przypadku samochodów osobowych. Mirage G4 ma wysoką stopę amortyzacji wynoszącą około 60%.

  Mitsubishi Eclipse Cross Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty konserwacji i napraw są największym czynnikiem decydującym o zakupie samochodu. Jednak samochody Mitsubishi, jako marki japońskiej, kosztują mniej w porównaniu z wieloma innymi samochodami. Średni koszt obsługi technicznej samochodów Mitsubishi wynosi około 300 USD. Mirage G4 kosztuje nawet mniej niż 500 dolarów rocznie za wszystkie przeglądy, ale zależy to głównie od przebiegu samochodu.

FAQ

Czy Mitsubishi Mirage G4 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mitsubishi Mirage G4 jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile jest miejsc siedzących w Mitsubishi Mirage G4?

Mitsubishi Mirage G4 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Ile koni mechanicznych ma Mitsubishi Mirage G4 i czy ma turbo?

Mitsubishi Mirage G4 ma moc 78 KM i moment obrotowy 74 lb-ft. Silnik to jednostka I-3 Regular Unleaded o pojemności skokowej 1,2 l. Układ paliwowy to: MPI.

Jak duży jest bagażnik w Mitsubishi Mirage G4?

12,4 stopy sześciennej ( 0,351 m3 )

Jak duży prześwit ma Mitsubishi Mirage G4?

6,3 cala ( 16 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Mitsubishi Mirage G4 ma aluminiowe koła przednie 15 X 4,5 cala i aluminiowe koła tylne 15 X 4,5 cala.

Czy Mirage G4 jest za słaby?

Choć może się wydawać, że silnik 1,2 l w Mirage jest za słaby, to jak na tak mały samochód jest w sam raz, zwłaszcza że przez większość swojego życia będzie poruszał się w ruchu miejskim.

  Mitsubishi Eclipse Niezawodność

Czy Mitsubishi Mirage G4 ES to dobry samochód?

Plusy Hojna gwarancja standardowa, paliwożerny silnik i zaskakująca ilość wyposażenia standardowego. Wady Silnik jest trzycylindrowy i brakuje mu mocy. Niewiele jest też systemów wspomagających kierowcę. Werdykt Chociaż Mirage G4 to dobry wybór do podstawowego transportu, osoby poszukujące luksusu powinny rozważyć inne opcje.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z