Najlepsze BMW do modyfikacji

Najlepszym samochodem BMW do modyfikacji jest BMW M3 E46.

BMW produkuje samochody M3 od 1986 roku, więc są one znane na rynku. Stylistyka nadwozia jest super zgrabna i sportowa, a do tego mogą jeździć szybko. M3 E46 jest na rynku od około 20 lat, więc mają szeroki zakres modów na rynku. Oprócz tego, samochód jest również bardzo tani.

BMW M3 E46

Został on wprowadzony w modelach E46 samochodów BMW serii 3. Samochód miał dwa kształty nadwozia, jeden coupe, a drugi kabriolet. Oba z tych samochodów są niezwykle piękne, aby spojrzeć na i mogą one działać bardzo szybko. Samochód posiadał manualną skrzynię biegów, co jest bardzo trudne do znalezienia w dzisiejszych czasach w samochodach sportowych.

Specyfikacja

Samochód został wprowadzony na rynek z silnikiem BMW S54. Silnik miał 6 cylindrów i był to silnik o pojemności 3.2 L o wysokiej wydajności. Samochód może jechać od 0 do 62 mph w zaledwie 5,1 sekundy. Posiadał 6-biegową manualną skrzynię biegów, która jest najlepszą rzeczą dla samochodów sportowych.

Projekt samochodu jest naprawdę kultowy, a BMW rozpoczęło pracę nad jego projektem w 1997 roku. W tym samochodzie znajdowały się słynne boczne otwory wentylacyjne. Kabriolet jest również dobrą opcją, ale ludzie wolą coupe do modyfikacji.

Osiągi

Samochód ten słynie z dużej prędkości i przyjemności z jazdy. Silnik S54, wspierany przez 6-biegową manualną skrzynię biegów, jest porywający w prowadzeniu. M3 prawie daje ponad 300 koni mechanicznych przy 7,900 rpm, a jego prędkość maksymalna wynosi 168 mph (270 kph). Każdy cylinder posiada również indywidualne przepustnice, które kontrolują przepływ powietrza w silniku.

  Najlepsze BMW na wycieczkę

Niezawodność

Jeśli kupujesz samochód sportowy do modyfikacji, wtedy niezawodność samochodu nie ma większego znaczenia, ponieważ potrzebujesz tego szybkiego silnika. Jednakże, należy rozważyć niezawodność samochodu, jeśli kupujesz go na długi okres czasu.

Jednakże, M3 E46 nie jest najbardziej zawodny samochód. Modele M w serii E46 były całkiem dobre i solidne. Były one znacznie lepsze niż zwykłe modele. Nie sprawiają żadnych problemów z żadnymi drobnymi rzeczami. Niemniej jednak, samochód wymaga regularnej konserwacji, takiej jak wymiana oleju, filtrów itp.

BMW M3 E46 – do modyfikacji

BMW M3 E46 jest słynnym samochodem jeśli chodzi o wyścigi. Istnieje mnóstwo zmodyfikowanych M3, które możesz zobaczyć wokół siebie. Są one również dobrą opcją do modyfikacji, ponieważ nie są tak drogie. Można łatwo kupić jeden z nich za jedyne 15.000 dolarów do 30.000 dolarów, w oparciu o stan i rok modelu samochodu.

Samochód nie jest super ciężki, więc może działać bardzo szybko. Ciało jest również zaprojektowany z bardzo sportowy wygląd. Oprócz tego, samochód ma również wiele modów dostępnych na rynku. Produkty rynku wtórnego są zazwyczaj bogate dla BMW, ze względu na ich popularność.

Modyfikacje

M3 E46 jest popularnym samochodem i posiada kilka modów. Modyfikacje te zasadniczo zwiększają wydajność samochodu i poprawiają jego wygląd. Niektórzy ludzie również po prostu mają tę pasję i entuzjazm, więc modyfikują swoje samochody zgodnie z ich gustem. Oto niektóre z najlepszych i wspólnych modów dla M3 E46:

 • Wydech – Każdy lubi głośny dźwięk samochodów sportowych. Oryginalny tłumik, który pochodzi z samochodu nie jest najlepszy, a na pewno nie w dziale dźwięku. Dlatego postaraj się kupić wydech, który brzmi dobrze.
 • Zawieszenie – Spróbuj usunąć lukę koła i obniżyć swój samochód poprzez instalację sprężyn obniżających lub coilover. Poprzez obniżenie samochodu, samochód będzie absolutnie wyglądać niesamowite i zwiększa stabilność, obsługa i lepsza aerodynamika.
 • Koła – Są to jedne z najważniejszych modyfikacji, w podejmowaniu samochód wizualnie sportowy. Możesz wybrać swoje koła z szerokiej gamy stylów.
 • Chłodzenie pomocnicze – Jest to najważniejsza rzecz dla ludzi, którzy jeżdżą szybko i ciężko. Kiedy przepracujesz silnik swojego samochodu, silniki bardzo się nagrzewają. Powinieneś spróbować pozbyć się nadmiaru ciepła z silnika za pomocą dodatkowego układu chłodzenia, który składa się z chłodnicy i elektrycznego wentylatora chłodzącego oraz osłony.
 • Hamulce – Lepsze hamulce mogą dosłownie uratować Ci życie. Jeśli planujesz jeździć swoim samochodem w trybie „szybki i wściekły”, to powinieneś mieć dobre hamulce w swoim M3.
 • Dolot – Powinieneś uaktualnić skrzynkę filtra powietrza, aby silnik był czysty.
 • Zestaw doładowujący (Supercharger kit)
  Jaka jest różnica między BMW 750i a 750Li?

Inne opcje

Istnieje również kilka innych opcji dla najlepszych samochodów BMW do modyfikacji. Są to:

 • BMW 850
 • BMW M3 E92
 • BMW M5 E60
 • BMW M2

Podsumowanie

Samochody BMW są zdecydowanie bardzo piękne i sportowe samochody do pracy na. BMW jest również znane ze swojej historii wyścigów samochodowych, dlatego po prostu lepiej jest kupić samochód BMW do modyfikacji. Mają one lepsze i szybsze silniki, z niezwykle dobrze wyglądającymi samochodami. Są one nawet wystarczająco popularne wśród ludzi, dzięki czemu będziesz miał kilka oczu patrzących na twój samochód.

FAQ

Czy zmodyfikowane samochody sprzedają się drogo?

Zmodyfikowane samochody nie sprzedają się drogo, a wręcz tracą na wartości. Nie każdy jest fanem zmodyfikowanych samochodów, a ludzie kupują samochody tylko dla wrażeń z jazdy. Większość ludzi nawet nie lubi modyfikacji na samochodach.
Jednakże, jeśli sprzedać samochód do podobnego entuzjasty samochodów lub do osoby, która ma pasję do modyfikowanych samochodów, to może byś dostać ładną cenę. Niektórzy ludzie na pewno lubią dodatkowy impuls z samochodu. Niektórzy entuzjaści samochodów chcą kupić te zmodyfikowane samochody, ale nie mają czasu na modyfikacje, więc spróbuj znaleźć takich ludzi.

Dlaczego ludzie modyfikują swoje samochody?

Najprostszą odpowiedzią na to pytanie jest to, że ludzie lubią modyfikować swoje samochody zgodnie z ich gustem i chcą doświadczyć jeszcze większej prędkości. Dla niektórych jest to wręcz uzależniające i spędzają całe dnie czekając na jakieś części. Jednak większość modów nie jest konieczna, ale i tak wygląda dobrze.

  Czy używane BMW i3 to dobry zakup?

Jakie są najlepsze modyfikacje dla każdego samochodu?

Wiele rzeczy dodaje do prędkości lub wyglądu samochodu. Niektórzy ludzie lubią czuć głośny dźwięk wydechu, a niektórzy chcą zobaczyć swój samochód w różnych farbach. Są to jednak jedne z najlepszych modów dla Twojego samochodu:

 • System NOS
 • Zawieszenie
 • Supercharger
 • Koła i opony
 • Wlot zimnego powietrza
 • Podwójny wydech

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z