Najlepsze klocki hamulcowe dla Audi A6

Jeśli szukasz klocków hamulcowych dla Audi A6, istnieje wiele opcji. Na tej stronie, chcemy pomóc Ci wyśledzić najlepsze klocki hamulcowe dla Audi A6.
Pamiętaj; było kilka wersji Audi A6 na przestrzeni lat. Przed zakupem jakichkolwiek klocków hamulcowych, trzeba będzie upewnić się, że zestaw, który kupujesz będzie pasować do konkretnego modelu.
Zamiast wymieniać poszczególne modele klocków hamulcowych tutaj, zamiast tego zamierzamy uruchomić cię przez najlepszych producentów. W ten sposób można przeglądać ich konkretnych klocków hamulcowych, aby znaleźć najlepsze dopasowanie dla Twojego modelu Audi A6.

Klocki hamulcowe Bosch

Jeśli chodzi o inżynierię samochodową, Niemcy są o jedną ligę przed wszystkimi innymi. Nawet niemieccy producenci akcesoriów są genialni w tym, co robią. Dlatego jeśli szukasz najlepszych klocków hamulcowych dla modeli Audi A6, wybierz Bosch.
Bosch ma trzy różne gamy klocków hamulcowych. Tylko dwie z nich obejmują modele Audi A6:

 • QuietCast: są to najlepiej działające klocki. Mają one ceramiczne uaktualnienie dostępne.
 • Blue: dla najwyższej wydajności, a jednocześnie w budżecie.
  Szczerze mówiąc, bez względu na to, które klocki hamulcowe Bosch kupić, wiesz, że będziesz się coś genialnego. Jest to firma, która zawsze stała w czołówce technologii hamulcowych.
  Jedną z największych zalet ich klocków hamulcowych jest to, jak ciche są podczas użytkowania. Jak sama nazwa wskazuje, model QuietCast będzie nieco cichszy, ale nawet wtedy nikt nie będzie mógł narzekać na klocki Blue w tym zakresie.
  Jeśli wybierzesz model QuietCast, będziesz mógł cieszyć się unikalną gumową podkładką. Ta gumowa podkładka ma kilka zalet. Pierwszą z nich jest zapewnienie, że klocki hamulcowe są tak twarde, jak to tylko możliwe. Drugą korzyścią jest pomoc w zmniejszeniu głośności klocków hamulcowych.
  Zarówno QuietCast jak i Blue zostały zbudowane z myślą o długiej żywotności. Nie obawiaj się, że w najbliższym czasie ulegną one zużyciu. Bosch jest naprawdę najlepszy w swoim fachu.
  Podsumowując, jeśli szukasz najlepszych klocków hamulcowych dla Audi A6, to zawsze powinien iść w dół trasy Bosch. Są niedrogie, a jednak oferują najwyższą jakość w porównaniu do innych klocków hamulcowych na rynku.
  Które używane Audi ma najlepszy przebieg gazu?

Klocki hamulcowe TRW

Klocki hamulcowe TRW są drugą najlepszą opcją. Są nieco tańsze niż Bosch, ale ich asortyment i jakość są prawie tak samo dobre. Mają tendencję do pokrycia niektórych starszych modeli Audi A6, gdy Bosch zaprzestał produkcji swoich klocków hamulcowych.
Jedną z prawdziwych atrakcji klocków hamulcowych TRW jest to, że idą one do ogromnych długości, aby podążać za projektem oryginalnych klocków hamulcowych Audi. Oznacza to, że jeśli kochałeś swoje oryginalne klocki hamulcowe, to te będą idealnym zamiennikiem.
Jedną zmianą, którą TRW wprowadziło do oryginalnych klocków hamulcowych Audi, jest włączenie różnych faz i szczelin na klocku. Pomaga to powstrzymać kurz i brud przed gromadzeniem się na klocku hamulcowym. Pomaga to zredukować hałas emitowany przez hamulce, zapewniając jednocześnie prawidłowy kontakt.
Podobnie jak klocki hamulcowe Bosch QuietCast, te również posiadają gumową podkładkę, która pomaga nieco stłumić dźwięk, jednocześnie zwiększając żywotność.
Chociaż klocki hamulcowe TRW prawdopodobnie nie będą tak trwałe jak klocki hamulcowe Bosch, nadal powinieneś uzyskać długą żywotność z nich. W tym przypadku są one więcej niż warte swojej ceny.
Podobnie jak w przypadku klocków hamulcowych Bosch, w opakowaniu znajdują się wszystkie elementy potrzebne do montażu klocków hamulcowych TRW. Ich instalacja powinna być na tyle prosta, że można ją przeprowadzić samodzielnie przy użyciu podstawowego zestawu narzędzi. Oznacza to, że zaoszczędzisz trochę gotówki, nie musząc udawać się do mechanika.

  2022 Mercedes GLE vs Audi Q7

Wniosek

Jeśli trzymać się albo Bosch lub TRW klocki hamulcowe dla Audi A6, to nie będzie daleko źle. Są one uważane za najlepszych producentów w branży z jakiegoś powodu.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z