Najlepsze pojazdy na przygodę w 2023 r.

Jeep Wrangler

Dla niektórych samochody są tylko wahadłami z punktu A do punktu B, dla innych są czymś znacznie więcej. Jeśli chcesz mieć samochód, który może zrobić wszystko, co każdy inny nowoczesny samochód może, ale także chcesz, aby był w stanie przejść off-road i na przygodę, lepiej kontynuuj czytanie, ponieważ zamierzamy wymienić najlepsze pojazdy do przygody w 2023 roku.

Aby rozpocząć tę listę, wspomnimy starego dobrego Jeepa Wranglera, SUV-a zaprojektowanego do pokonywania szlaków terenowych, ale także do bycia stylowym krążownikiem, zwłaszcza jeśli zdejmiesz dach. Ford F-150 Raptor 4×4 SuperCrew jest również doskonałym pojazdem przygodowym, ponieważ jest mocny, wygodny i zdolny do pokonywania wszelkiego rodzaju terenu.

Jeśli chcesz zabrać całą rodzinę na wycieczkę narciarską lub na pustynię, GMC Yukon AT4 to doskonały wybór. Jeśli SUV-y i ciężarówki nie są twoją filiżanką herbaty i chcesz rodzinnego samochodu przygodowego, który jest bezpieczny, wygodny, ale zdolny, Audi A4 Allroad jest również dobrym wyborem.

Wreszcie, jeśli chcesz mieć wszystko w jednym pakiecie, który jest również pożądany i kultowy, Mercedes Benz G-Class jest niezrównany pod tym względem.

Jeep Wrangler

Jeep Wrangler ma silną bazę entuzjastów w całym kraju, co oznacza, że znalezienie dobrych używanych egzemplarzy jest równie łatwe jak zakup nowego Wranglera. Są one dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, od modeli typu barebone po terenowe modele Rubicon. Są one również dość niezawodne i trwałe, co jest naprawdę dobrą rzeczą.

  Jaki jest najbezpieczniejszy samochód z napędem na wszystkie koła?

Jeep Wrangler to świetny wybór, jeśli chodzi o jazdę w terenie i docieranie tam, gdzie niewielu może dotrzeć. Społeczność rynku wtórnego jest również wypełniona ciekawymi i skutecznymi modyfikacjami, które mogą uczynić z Twojego Wranglera prawdziwą maszynę do przygód, która może udać się wszędzie w każdej chwili. Ponadto, możesz zabrać dach i drzwi swojego Wranglera, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Ford F-150 Raptor 4X4 SuperCrew

Pickupy nie bez powodu stały się synonimem amerykańskiej kultury. Są praktyczne, przestronne, duże, bezpieczne i w dużej mierze dostępne dla większości. Jeśli chcesz, aby pickup był szczytem możliwości, powinieneś rozważyć zakup Forda Raptor. Raptor SuperCrew różni się od zwykłego, ponieważ oferuje więcej miejsca i jest znacznie bardziej praktyczny.

Jeśli chodzi o siłę pociągową, oferuje zadziorne, podwójnie turbodoładowane V6 o mocy 450 KM i momencie obrotowym 510 lb-ft. Dzięki solidnym oponom, Raptor został zaprojektowany jako prawdziwy młot szlamowy Baja, który potrafi przebrnąć przez błoto i wodę jak nóż przez masło. Oprócz walorów użytkowych, Raptor posiada również wszelkie udogodnienia, jakich można oczekiwać od nowoczesnego samochodu.

GMC Yukon AT4

Jeśli interesują Cię wyprawy w głąb lądu, GMC Yukon AT4 jest właśnie dla Ciebie. Ten siedmiomiejscowy komfortowy rodzinny SUV jest bezpieczny, dobrze wyposażony i wypełniony technologią, co czyni go świetnym pretendentem dla tych, którzy chcą kupić SUV-a, który potrafi wszystko w jednym pakiecie.

Zwykły Yukon jest już od jakiegoś czasu dostępny, co oznacza, że wiele osób zdaje sobie z niego sprawę. Pakiet AT4 daje Ci dodatkowe funkcje off-roadowe, które znacznie poszerzają jego możliwości. W sumie jest to naprawdę zdolny samochód, który może być wieloma rzeczami dla wielu ludzi.

  Które małe samochody mają system wspomagania parkowania?

Audi A4 Allroad

Audi A4 Allroad to samochód typu kombi z dodatkową ochroną i nieco większym prześwitem, co sprawia, że jest zdolny zarówno na drodze, jak i w terenie. Jasne, to Audi nie jest prawdziwym samochodem terenowym, ale nie ma problemów z jazdą po wiejskich drogach i łagodnym off-roadingu. Nie musisz się martwić o uszkodzenie go, ponieważ jest wyposażony w dodatkową ochronę podwozia wokół samochodu.

Jednakże, gdzie A4 błyszczy jest jego praktyczność, ponieważ oferuje ogromny bagażnik, w którym można nawet spać wygodnie. Komfort i luksus są również tym, co czyni Audi, co oznacza, że są one ciche, dobrze wyposażone i naprawdę luksusowe.

Mercedes-Benz G-Class

Naprawdę nie ma zbyt wielu samochodów, które są tak pożądane jak Mercedes-Benz G-Class. Ten pudełkowaty SUV był najpierw przeznaczony do użytku wojskowego, ale szybko stał się ikoną samochodów luksusowych. Najnowsza Klasa G pojawiła się kilka lat temu i jest teraz znacznie lepsza od oryginału. Oferuje trzy blokowane dyferencjały dla niezrównanych zdolności off-roadingowych.
Co więcej, jest również pokryta materiałami najwyższej jakości i dostępna z mocnymi silnikami V8 o momencie obrotowym wystarczającym do rozruszania umierającej planety. Podsumowując, Klasa G jest po prostu genialna.

Sekcja FAQ

Co czyni dobry samochód do przygód?

Dobry samochód przygodowy to taki, który może zabrać Cię wszędzie, nie sprawiając, że będziesz cierpiał. Jest to samochód z dużą osobowością, wieloma funkcjami i szerokim zakresem możliwości. Większość ludzi, którzy są zainteresowani kupnem samochodów przygodowych, są zazwyczaj zainteresowani SUV-ami i ciężarówkami, ponieważ są one znacznie bardziej zdolne do jazdy w terenie.

  Jaki jest najbrzydszy samochód?

Jednak, ponieważ nowoczesny przemysł samochodowy przeszedł długą drogę w ciągu ostatnich kilku dekad, nie musisz iść na SUV, aby dobrze się bawić.

Jaki jest najlepszy samochód do jazdy po górach?

Najlepsze samochody do jazdy po górach muszą być niezawodne, wytrzymałe, bezpieczne, a większość pochodzi z napędem na wszystkie koła. Muszą być również wyposażone w mocne i trwałe silniki, które mogą wypchnąć cię z rowu, jeśli coś się kiedykolwiek stanie.

Jako takie, najlepsze samochody górskie są samochody takie jak Range Rover lub Mercedes Benz G-Class, ponieważ są to wszystkie z powyższych. Jednak nie musisz iść premium, aby uzyskać dobry samochód górski, ponieważ możesz również przejść do Subaru Outback, który jest bardziej niezawodny i dostaje najlepszy system AWD w branży.

Czy samochody sportowe są samochodami przygodowymi?

Kiedy myślisz o samochodach przygodowych, prawdopodobnie wyobrazisz sobie coś takiego jak Jeep Wrangler lub nawet nowy Ford Bronco. Samochody sportowe nie nadają się do użytku nigdzie poza off-road, co czyni je mniej przygodowymi.

Tak czy inaczej, jeśli jazda po utwardzonych drogach jest rodzajem przygody, to samochód sportowy jest zdecydowanie najlepszym możliwym wyborem.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z