Najlepsze prezenty dla miłośników Porsche

Najlepsze prezenty dla miłośników Porsche

Porsche jest jedną z największych marek luksusowych w świecie samochodów, jak również w całym świecie projektowania produktów. Sądząc po ostatnich raportach, marka Porsche jest warta ponad 30 miliardów dolarów, co oznacza, że prawie wszystko z herbem Porsche jest bardzo pożądanym przedmiotem.

Twój współmałżonek, członek rodziny lub przyjaciel może być właścicielem Porsche, a może po prostu ceni tę markę i ma nadzieję, że kiedyś będzie go na nią stać. Zawsze możesz wywołać uśmiech na ich twarzach, dając im oryginalne akcesorium Porsche.

Oryginalne prezenty i akcesoria Porsche można znaleźć w wielu sklepach internetowych oraz u licencjonowanych sprzedawców Porsche i Porsche Design. Jednym z najładniejszych prezentów Porsche jest oryginalny zegarek na rękę Porsche, który może kosztować od 500 do 8500 dolarów.

Istnieje wiele innych fajnych prezentów Porsche, takich jak oryginalne okulary przeciwsłoneczne Porsche, kubki i filiżanki Porsche, specyficzne breloczki, odzież dziedzictwa Porsche, klasyczne zegary, odznaki Porsche, spinki do mankietów Porsche, otwieracze do butelek Porsche, a nawet głośniki Bluetooth Porsche Design.

Porsche Design

Porsche Design to firma zajmująca się projektowaniem produktów, należąca do Porsche Auto Group. Porsche Design zostało założone w celach licencyjnych, więc jeśli chcesz produkować akcesoria i prezenty pod marką Porsche, to właśnie oni mogą zaoferować Ci licencję za niemałą cenę.

Opcje produktów Porsche Design

Porsche Design oferuje wiele wysokiej jakości opcji prezentów Porsche. Ich produkty są dość imponujące, jeśli chodzi o wykończenie i jakość produktu. Produkty obejmują czasomierze, bagaż i okulary, a także modę i odzież sportową. Ceny są dość zawyżone, czego należy się spodziewać w przypadku tak wysokiej klasy marki. Za parę ładnych okularów przeciwsłonecznych trzeba zapłacić od 250 do 1000 dolarów.

  Najlepszy system transportowy do bagażnika dachowego Porsche 911

Porsche Design oferuje również elektronikę, taką jak laptopy, telewizory i głośniki. Są one również znacznie droższe niż modele, na których są oparte. Można też kupić wiele innych przedmiotów Porsche Design, w tym długopisy, zapalniczki, perfumy, a nawet noże kuchenne.
Mimo że ceny tych akcesoriów Porsche są dość wygórowane, Porsche Design oferuje również liczne zniżki, więc jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś sprawdzić, czy w sklepie internetowym Porsche Design nie ma wyprzedaży.

Bardziej przystępne prezenty Porsche

Jeśli powyższe prezenty są dla Ciebie trochę za drogie, co jest zrozumiałe, zawsze możesz przejrzeć licencjonowane produkty Porsche na różnych stronach internetowych, aby znaleźć bardziej przystępną, ale równie przemyślaną opcję.

Niektóre specyficzne prezenty, takie jak kubki termiczne Porsche są niezwykle popularne i użyteczne, a nawet pasują do uchwytów na kubki w większości modeli Porsche. Te kubki są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej z wytłoczonym herbem Porsche. Działają one około $50-$60 na Amazon.

Kolejną fajną opcją jest zegar biurkowy marki Porsche za 270 dolarów, który został zaprojektowany tak, aby wyglądał jak zegar na desce rozdzielczej w modelu 911 wyposażonym w pakiet Sport Chrono. Pakiet Sport Chrono Package jest uznawany za jedną z najważniejszych opcji Porsche, a prawdziwy entuzjasta 911 z pewnością doceni taki prezent.

Inne opcje to spinki do mankietów Porsche Crest za 100 dolarów lub wytłaczane breloczki do kluczy Porsche wysokiej jakości, które zazwyczaj kosztują około 40-60 dolarów. Jeśli chcesz dostać prezent dla młodszego entuzjasty Porsche, najlepszą opcją jest z pewnością zestaw LEGO Porsche 911 RSR, ale kosztuje on ponad 200 dolarów.

  Niezawodność Porsche vs Corvette - co jest lepsze

Prezenty Porsche Design vs Prezenty Porsche na licencji vs Prezenty Porsche bez licencji

Między tymi trzema rodzajami prezentów Porsche jest dość spora różnica. Upominki Porsche Design są znacznie droższe, ale oferują najwyższą możliwą jakość luksusowych przedmiotów, które z pewnością zrobią wrażenie nawet na najbardziej luksusowych entuzjastach Porsche.

Licencjonowane prezenty Porsche z drugiej strony są gorszej jakości w porównaniu do Porsche Design, ale to nie znaczy, że te przedmioty nie są wysokiej jakości. W większości przypadków Porsche Design nie wyda licencji, jeśli standard jakości nie zostanie spełniony. Oznacza to, że licencjonowane upominki Porsche mogą być idealnym środkiem pomiędzy jakością a ceną.
Najtańsze i najbardziej niewiarygodne upominki Porsche są oferowane przez wiele podejrzanych stron internetowych. Nawet jeśli ceny tego typu prezentów wydają się być bardzo atrakcyjne, prawdopodobieństwo, że będą one prezentami, kiedy dotrą do Ciebie, jest w najlepszym wypadku wątpliwe.

Najlepsze prezenty Porsche to produkty Porsche Design, najlepsze prezenty związane z Porsche to licencjonowane produkty Porsche, a najgorsze i najbardziej unikalne prezenty związane z Porsche to wszystkie nielicencjonowane akcesoria Porsche.

Wybieranie prezentu dla fana Porsche

Czy produkty Porsche Design są warte swojej ceny?

Jeśli spojrzeć na to z niemarkowego punktu widzenia, produkty Porsche Design nie są warte ceny wywoławczej. Ale tak jest w przypadku prawie każdej innej luksusowej marki. Choć Gucci i Hermes oferują niewiarygodnie pluszowe produkty, to gdyby nie nazwa marki, zazwyczaj nie byłyby tego warte.
Ale chodzi o to, że ludzie cenią marki. Chcą być częścią czegoś ekskluzywnego, czegoś wyjątkowego i są gotowi za to zapłacić. Zwykła koszula z H&M wystarczy większości ludzi, ale koszula Porsche Design z pewnością zrobi wrażenie.

  Czy kupić Porsche Cayman?

Jaki jest najlepszy prezent dla właściciela Porsche lub przyszłego właściciela Porsche?

Właściciel Porsche 911 prawdopodobnie nie przywiązuje wagi do kubków do kawy i jest to całkiem zrozumiałe. Nie chodzi o to, że tego typu prezenty nie zadowolą posiadacza Porsche 911 GT3 RS, ale w końcu ma on apetyt na coś premium.
Świetnym prezentem dla takiego właściciela jest dzień na torze, gdzie może on zabrać swoje ukochane 911 i wykorzystać jego niesamowitą prędkość i możliwości. Jeśli chcesz podarować przyszłemu właścicielowi Porsche, sesja jazdy Porsche Experience z profesjonalnym kierowcą za 350-1100 dolarów to jeden z najlepszych prezentów, na jaki można liczyć.

Jaki jest najlepszy możliwy prezent dla Porsche?

Cóż, z pewnością byłby to samochód Porsche. Jeśli jednak nie jesteś tak bardzo zakochany w osobie, której dajesz prezent, najlepszym rozwiązaniem będzie prawdopodobnie chronograf/czasomierz Porsche.
Warto wspomnieć, że możesz być w stanie kupić używanego Boxstera za tę samą cenę, co zegarek Porsche z chronografem.
Inną opcją jest uaktualnienie ich Porsche. Istnieje kilka zaktualizowanych oryginalnych systemów infotainment Porsche, które oferują Apple Carplay i Android Auto, które są wykonane dla starszych modeli Porsche 911. Jest to świetny prezent, ponieważ systemy te wprowadzają współczesną funkcjonalność do dość starych samochodów.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z