Najlepsze samochody używane z niskim ubezpieczeniem

Uzyskanie najlepszej możliwej oferty na samochód jest niezbędne do podjęcia rozsądnej decyzji o zakupie. W związku z tym, należy porównać MSRP, koszty utrzymania, przewidywane koszty niezawodności, zużycie paliwa i koszty ubezpieczenia. Jeśli uda Ci się znaleźć samochód, który Ci się podoba i jeden, który najlepiej większość samochodów, jeśli chodzi o koszty eksploatacji, jesteś w stanie uderzyć w złoto.

Większość inteligentnych kupujących tam wielką dumą w scouting samochodów, które nie złamie bank podczas własności i takie, które będą również zachować przyzwoitą wartość odsprzedaży. Jednakże, trzeba również zdecydować się na samochód chcesz, co oznacza, że trzeba będzie zrównoważyć swoje potrzeby i pragnienia odpowiednio.

Wiele źródeł online twierdzi, że Subaru Outback, Jeep Wrangler i Honda CR-V są trzy najtańsze samochody do ubezpieczenia w tej chwili. Te trzy samochody oraz Subaru Forester, Ford Escape i Ford F-150 były również w pierwszej piątce najtańszych samochodów do ubezpieczenia w 2020 roku.

Wiele różnych czynników ma wpływ na koszty ubezpieczenia, począwszy od ceny samochodu, nawyków jazdy, limitów i deductibles, danych demograficznych, wieku, urządzeń antykradzieżowych, rekordu jazdy, i tak dalej. Oznacza to, że tańszy samochód nie musi oznaczać tańszego ubezpieczenia.

Subaru Outback

Jak już wcześniej wspomniano, Subaru Outback jest obecnie najtańszym samochodem do ubezpieczenia, ponieważ średnia roczna składka ubezpieczeniowa związana z Outbackiem kosztuje $1,392, co oznacza, że Outback jest jedynym samochodem na tej liście ze średnią roczną składką ubezpieczeniową poniżej $1,400.

Biorąc pod uwagę fakt, że Outback od nowości kosztuje 26 645 dolarów, oznacza to, że roczne ubezpieczenie Outbacka kosztuje 5,22% jego pierwotnej ceny. Poza tym, że Outback jest tani w ubezpieczeniu, jest również świetnym samochodem, który posiada napęd AWD i wiele przydatnych gadżetów w standardzie. Dobrze trzyma swoją wartość i jest zarówno bezpieczny, jak i wydajny, biorąc pod uwagę ten segment.

  Czy można jeździć hybrydą bez akumulatora?

Jeep Wrangler

Jeep Wrangler zajmuje drugie miejsce jako drugi najtańszy samochód do ubezpieczenia w tym momencie. Biorąc pod uwagę cenę wywoławczą 28 295 dolarów, roczne ubezpieczenie Wranglera kosztuje 1 416 dolarów, co oznacza, że trzeba będzie zapłacić rekordowe 5,01% pierwotnej ceny w postaci rocznych składek ubezpieczeniowych.

Wrangler to wiele rzeczy dla wielu mężczyzn, co oznacza, że jest zarówno stylowym miejskim kombajnem, jak i niezwykle sprawnym samochodem terenowym. Oczywiście, jeśli kupisz Wranglera, aby używać go do jazdy w terenie, koszty ubezpieczenia prawdopodobnie wzrosną, ale jeśli będziesz używać go jako zwykłego samochodu do dojeżdżania do pracy, powinieneś zmieścić się w tym przedziale kosztów.

Honda CR-V

Honda CR-V jest standardem w branży, jeśli chodzi o najlepsze rodzinne SUV-y już od kilku dekad. Nie jest zaskoczeniem, że tak wiele osób polega na CR-V dla ich obowiązków przewozu rodziny, ponieważ CR-V jest tak niezawodne, tanie w eksploatacji, bezpieczne, praktyczne i stosunkowo osiągalne.

CR-V zajmuje miejsce numer trzy na tej liście najtańszych do ubezpieczenia samochodów z rocznym kosztem ubezpieczenia w wysokości $1,439 w odniesieniu do jego 25,050 dolarów ceny wywoławczej. Oznacza to, że będziesz musiał zapłacić 5,75% oryginalnego MSRP za ubezpieczenie każdego roku.

Subaru Forester

Subaru Forester również dołącza do grupy jako 4. najtańszy samochód do ubezpieczenia w skali roku. Cena wyjściowa Forestera to 24 495 dolarów, a średnia roczna składka ubezpieczeniowa wynosi 1 465 dolarów. Oznacza to, że za roczne składki ubezpieczeniowe trzeba będzie zapłacić 5,98% ceny wywoławczej.

  Jaki jest najbardziej przestronny hatchback?

Forester jest konkurencyjnym SUV-em, który wzbudza duże zainteresowanie, ponieważ jest tak przystępny cenowo, biorąc pod uwagę to, co dostajemy za te pieniądze. AWD jest w standardzie, a aspekt praktyczności jest wiodący w klasie pod prawie wszystkimi względami.

Ford Escape

Ford Escape to prawdziwy crossover klasy state-of-the-art, ponieważ oferuje w standardzie wiele udogodnień technologicznych. Wygląda ładnie zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, a do tego oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa.

Jednak z punktu widzenia ubezpieczeń, Escape’owi udało się wejść do pierwszej piątki najtańszych samochodów do ubezpieczenia, ponieważ roczna składka ubezpieczeniowa kosztuje średnio 1 476 dolarów, co stanowi 5,93% ceny wywoławczej wynoszącej 24 885 dolarów.

Ford F-150

Ford F-150 jest najpopularniejszym i najlepiej sprzedającym się pojazdem w USA od jakiegoś czasu, co oznacza, że powinien być stosunkowo tani w posiadaniu, biorąc pod uwagę, że jest ich tak wiele. Oznacza to, że części zamienne są łatwe do zdobycia i że Ford stara się robić wszystko, co w jego mocy, aby F-150 był osiągalny dla jak najszerszej bazy klientów.

W związku z tym F-150 zamyka listę 5 najtańszych samochodów do ubezpieczenia, ponieważ roczna składka ubezpieczeniowa za F-150 kosztuje $1,505, co stanowi 5.24% jego oryginalnej ceny detalicznej wynoszącej $28,745.

Sekcja FAQ

Które samochody kosztują najwięcej do ubezpieczenia?

Samochody sportowe są znane z wyższych kosztów eksploatacji, ponieważ są one zazwyczaj kupowane przez młodszych kierowców, którzy są bardziej podatni na wypadki w porównaniu do starszych, bardziej doświadczonych kierowców. Luksusowe samochody z wyższej półki to mniej więcej ta sama historia, ponieważ ich naprawa kosztuje dużo pieniędzy, jeśli coś pójdzie nie tak.

  Jaki jest najlepszy samochód dojeżdżający do pracy?

Samochody elektryczne są również na samym szczycie tej listy, ponieważ nadal utrzymują wysoką cenę w całym segmencie, a konkretne potencjalne koszty naprawy i wymiany, takie jak wymiana baterii, mają tendencję do zakresu w tysiącach dolarów.

Jak kradzież samochodu wpływa na koszty ubezpieczenia?

Samochody, które są często celem złodziei, są znane z tego, że kosztują więcej pieniędzy, jeśli chodzi o ubezpieczenie. Dzieje się tak dlatego, że koszty kradzieży samochodu przewyższają jego wartość. W końcu kradzież samochodu jest często związana z dodatkowymi aktami wandalizmu, takimi jak uszkodzenia mienia.
Jeśli więc Państwa samochód zostanie skradziony, firma ubezpieczeniowa musi zapłacić za wartość samochodu i wszystkie związane z tym szkody, co jest potencjalnie najwyższą kwotą, jaką może pokryć polisa ubezpieczeniowa.

Jakie ryzyka są zazwyczaj pokrywane przez ubezpieczenie samochodu?

Zależy to od konkretnej polisy, na którą się Państwo zdecydują, ale zazwyczaj polisa ubezpieczeniowa powinna pokrywać ryzyko związane z ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, takie jak koszty medyczne związane z obrażeniami ciała i śmiercią, a także różnego rodzaju uszkodzenia mienia.

Bardziej rozbudowane polisy ubezpieczeniowe mogą nawet obejmować określone koszty, takie jak pęknięta przednia szyba i uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi, kradzież, potrącenie zwierzęcia podczas jazdy lub wandalizm.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z