Najlepsze używane luksusowe sedany do kupienia w 2023 r.

Najlepsze używane luksusowe sedany do kupienia w 2023 r.

Luksusowy sedan jest jednym z najbardziej pożądanych typów samochodów, które można kupić w tych dniach, ponieważ te samochody zwykle pochodzą ze wszystkim, co kiedykolwiek chciałbyś od samochodu. Są duże, przestronne, wygodne, bezpieczne, dobrze wyposażone, potężne i pożądane. Bądź tak, jak to możliwe, wiele osób boi się kupić luksusowe używane sedany, ponieważ mogą one czasami być koszmarem do utrzymania.

Jednakże, jeśli chcesz najlepsze używane luksusowe sedany do kupienia w 2023, trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ teraz będziemy wymieniać najlepsze 2023 używane luksusowe sedany. Aby rozpocząć tę listę, zamierzamy wspomnieć o 2017 Audi A4, ponieważ ma już 5 lat i stracił sporo wartości, co czyni go doskonałą równowagą nowoczesności i amortyzacji.

Następnym samochodem w kolejce jest 2017 Volvo S90 jako najlepszy średni luksusowy używany sedan do kupienia w 2023 roku ze względu na niesamowicie posh kabiny i naprawdę wyrafinowaną jazdę. Najlepszym używanym dużym luksusowym sedanem jest W222 S-Class, podczas gdy najlepszym kompaktowym luksusowym sedanem do kupienia jest Audi A3 Sedan.

Jeśli jesteś gotów wydać trochę więcej na coś bardziej specjalnego i rzadkiego, sprawdź Aston Martin Rapide, ponieważ ten pięknie wyglądający luksusowy sedan jest teraz wyceniany naprawdę nisko.

Najlepsze używane luksusowe sedany

1. 2017 Audi A4

2017 Audi A4 było niezwykle zaawansowanym samochodem, kiedy się pojawiło, ponieważ było jednym z pierwszych samochodów, w których zastosowano prawdziwy wirtualny kokpit next-gen i równie imponujące minimalistyczne wnętrze. Dzięki wysokiej klasy wykończeniom S-Line, reflektorom Matrix LED i wspomnianemu wirtualnemu kokpitowi, A4 z 2017 roku wciąż czuje się tak samo świeżo jak w 2017 roku.

  Czy lepiej kupić czy wziąć w leasing luksusowy samochód?

Możesz dostać stosunkowo niski przebieg przykład za około 24.000 dolarów, co jest steal biorąc pod uwagę to, co dostajesz. Klasa C z 2017 roku i BMW F30 nie są nigdzie tak zaawansowane jak A4, co sprawia, że jest to samochód numer jeden na naszej liście. Ponadto, 2017 A4 również nie jest wszystko, że drogie w utrzymaniu, a jednocześnie jest stosunkowo niezawodny.

2. 2017 Volvo S90

Volvo S90 zostało po raz pierwszy ujawnione z powrotem w 2016 roku i od tego czasu jest naprawdę popularnym samochodem w segmencie luksusowych sedanów średniej wielkości. Dlaczego wybraliśmy S90 nad BMW serii 5, Audi A6 i Mercedes klasy E jest to, że wydaje się, że trzyma swoją wartość nieco lepiej, a jednocześnie jest trochę inny, coś trochę świeże, jak te trzy niemieckie sedany stały się zbyt powszechne.

Możesz dostać używany S90 teraz za około 27.000 dolarów, co jest naprawdę dobrą ceną do zapłaty. Trzy niemieckie sedany z tej epoki mają tendencję do bycia droższymi, zwłaszcza z wyższymi poziomami wyposażenia, podczas gdy S90 jest znacznie bardziej przystępny w górnej części.

3. 2014 Mercedes-Benz S-Class

Jeśli chcesz top-end używane Mercedes Benz S-Class, pre-facelift W222 jest jeden, aby uzyskać, jak to teraz kosztuje poniżej 30.000 dolarów za stosunkowo niższy przebieg przykład. W222 był natychmiastowym hitem, gdy po raz pierwszy pojawił się, ponieważ był to również jeden z pierwszych sedanów, które wyposażone są w zorientowaną na technologię kabinę, która z biegiem lat z wdziękiem się zestarzała.

  Czym jest luksusowa wersja BMW?

Przy włączonych światłach nocnych Klasa S W222 czuje się tak samo wyjątkowa, jak wtedy, gdy po raz pierwszy pojawiła się na rynku. Przy tak stromej krzywej amortyzacji, samochód, który kiedyś był ponad 120.000 dolarów, można teraz mieć za zaledwie 30.000 dolarów, co jest raczej niewiarygodne.

4. 2018 Audi A3 Sedan

Jeśli rozmiar nie ma znaczenia, należy rozważyć 2018 Audi A3 Sedan, który jest teraz również jednym z najciekawszych używanych luksusowych sedanów, które można kupić. Klasa CLA z tej epoki nigdy tak naprawdę nie zrobiła tego dla nikogo, podczas gdy BMW serii 2 to zupełnie inny typ samochodu. Jako takie, Audi A3 Sedan 2018 jest najlepszym subkompaktowym luksusowym samochodem, który możesz kupić.

Z ceną zaledwie 20 000 dolarów lub mniej, 2018 A3 sedan jest również dostępny z cyfrowym kokpitem Audi, diodami LED Matrix i naprawdę dobrymi rekordami niezawodności. Model 2018 jest w rzeczywistości odświeżonym modelem, który rozpościera się z powrotem do A3 z 2013 roku, a Audi miało mnóstwo czasu, aby go udoskonalić w międzyczasie.

5. 2016 Aston Martin Rapide

Jeśli chcesz coś, czego nie widać na co dzień, coś, co kipi luksusem, jakością i wyrafinowaniem, należy rozważyć zakup używanego 2016 Aston Martin Rapide. Ten samochód można teraz mieć za 75.000 dolarów, co jest dużo pieniędzy, ale dostajesz V12 silnik wolnossący i wygląd, który może zabić.
Rapide jest również ustawić, aby docenić wartość w najbliższych latach, jak czterodrzwiowe produkty Aston Martin DB mają tendencję do być naprawdę popularne po osiągnięciu kilku dekad.

  Jakie luksusowe samochody są wyposażone w bagażniki dachowe?

Sekcja FAQ

Czy używane luksusowe sedany są tego warte?

Ze stromymi krzywymi amortyzacji, luksusowe sedany wydają się być niezwykle pożądane, jednak wiele osób boi się kupować używane luksusowe sedany, ponieważ są one znane jako niezwykle drogie w posiadaniu i prowadzeniu. Jednakże, jeśli pójdziesz na stosunkowo niski poziom zużycia, dobrze utrzymany przykład, nie powinieneś się zbytnio martwić.

Ja bym poszedł na używany luksusowy sedan bez zastanowienia, ponieważ wartość, którą otrzymujesz jest po prostu niezrównana. Jasne, możesz wejść do salonu i kupić nowiutkiego Hyundai Accent, jeśli chcesz, ale życie jest zbyt krótkie, aby jeździć nudnymi samochodami.

Dlaczego luksusowe samochody amortyzują się tak szybko?

Nabywcy luksusowych samochodów nie chcą trzymać ich zbyt długo, ponieważ zazwyczaj lubią je wymieniać na nowsze modele. Jest to częściowo dlaczego deprecjonować tak mocno, jak większość ludzi są gotowi przenieść się po zaledwie 3-5 lat ich posiadania.

Jeśli sparujesz to z faktem, że są one drogie w posiadaniu i utrzymaniu, to ma sens, dlaczego deprecjonują się tak szybko. Ponadto, samochody te są napędzane technologią, a technologia z dnia dzisiejszego będzie wydawać się przestarzała w ciągu zaledwie kilku lat.

Która marka samochodów luksusowych najlepiej zachowuje wartość?

Porsche jest marką o najwyższej wartości samochodów po kilku latach, ponieważ praktycznie wszystkie modele Porsche są pożądane i nie są tak powszechne jak niektóre konkurencyjne marki. Wiele modeli 911 jest sprzedawanych po cenie wyższej niż rynkowa, co świadczy o tym, jak dobrze zaprojektowane są samochody Porsche.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z