Najlepsze używane samochody dla pierwszego samochodu

Kupno pierwszego samochodu jest niezwykle ekscytującym doświadczeniem, jeśli weźmiesz swój czas, wybierzesz mądrze i wydasz konserwatywnie. Pierwszy samochód to samochód, który ma zamiar wprowadzić Cię do wspaniałego świata motoryzacji, i to powinien być samochód, który jest rzeczywiście używany, tani w eksploatacji, i łatwy w prowadzeniu.

Jeśli szukasz $ 10-20k używane hatchback, VW Polo wydaje się być bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jeśli chcesz $ 10-20k używane SUV, używane Hyundai Tucson jest również popularnym wyborem. Wielki używany $10-20k sedan jako pierwszy samochód może być Mercedes klasy C.

Jeśli jesteś gotów wydać $20-30k na używany samochód kompaktowy, Honda Civic jest świetną opcją dzięki swojej solidnej niezawodności i dość nowoczesnej technologii. Audi A6 również wydaje się świetną opcją w tej kategorii cenowej, podobnie jak Lexus RX 450H.

Pierwsze rozważania na temat używanego samochodu

Zanim wydasz swoje ciężko zarobione pieniądze na swój pierwszy samochód, jest kilka rzeczy, o których powinieneś pamiętać. Po pierwsze i najważniejsze, niewielki wzrost w budżecie jest zawsze będzie dać ci, że trochę więcej, i to jest ta sama historia dla sub lub ponad $ 50k, więc być pewni o swoim budżecie i trzymać się go.

Ponadto, zawsze zrobić inspekcję przed zakupem, jeśli sprzedawca jest niechętny do kontroli samochodu, należy po prostu odejść, bo to prawdopodobnie oznacza, że samochód nie jest jak wymienione. Po drugie, upewnij się, że weźmiesz samochód na jazdę próbną, i jeździć tak długo, jak trzeba, aby być pewnym, że robisz właściwą decyzję.

Po trzecie, zawsze prosić o jak najwięcej dokumentacji, jak to możliwe, a także zweryfikować je przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. Historia serwisowa powinna być również dostępna, i po prostu nie spiesz się przy zakupie samochodu. Bycie cierpliwym może zaoszczędzić wiele kłopotów, przejdź przez kilka różnych aukcji, porozmawiać z kimś z większym doświadczeniem, zebrać jak najwięcej informacji, jak to możliwe.

  Co się stanie, gdy w samochodzie hybrydowym zabraknie baterii?

Bądź szczery wobec siebie, co trzeba samochód dla. Jeśli to twój pierwszy samochód i nie masz aż tak dużego doświadczenia, spróbuj rozważyć coś bardziej rozsądnego ze względu na niższe koszty dodatkowe, takie jak ubezpieczenie i inne koszty bieżące.

Najlepszy pierwszy używany samochód za $10-20k

Pierwszy używany samochód za 10-20 tys. dolarów to więcej niż wystarczająco, a ten region cenowy jest tym, na który należy zwrócić uwagę przy zakupie pierwszego samochodu. Rozważ swój pierwszy samochód jako testowe łóżko dla przyszłych zakupów samochodów, jak jesteś w stanie dowiedzieć się, co trzeba posiadać i utrzymać samochód, a wszystkie małe kompromisy trzeba zrobić w dół linii.

I właśnie z tego powodu, VW Polo jest doskonałym wyborem. A $15k 2016 VW Polo jest wielki pierwszy samochód, ponieważ Polo zawsze był upmarket mały samochód nie daleko od większego VW Golf. VW Polo jest świetny do jazdy w mieście, a także oferuje komfortowe i technologicznie pakowane wnętrze.

Jeśli chcesz SUV-a, Hyundai Tucson jest jednym z najbardziej popularnych wyborów w tej kategorii cenowej. I to jest łatwe do zobaczenia, dlaczego, ponieważ można zaopatrzyć się w przyzwoicie wyposażony 2016 Hyundai Tucson za $ 15-20k. Tucson oferuje doskonałą niezawodność, a ogólne koszty posiadania są również wiodące w swojej klasie.

Ale jeśli chcesz bardziej luksusowy pierwszy samochód opcja, 2015/2016 Mercedes Klasy C wydaje się świetną opcją. The C-Class oferuje mini S-Class luksusowe funkcje, punchy i niezawodne silniki, przyzwoite wnętrze i przestrzeń ładunkową, a także doskonałą wydajność paliwa, co czyni go dość godne pochwały opcji pierwszego samochodu.

  Dlaczego nie powinieneś kupować kabrioletu?

Najlepszy używany pierwszy samochód za 20-30 tys. dolarów

Jeśli jesteś gotów wydać trochę więcej pieniędzy, $ 20-30k używany samochód będzie oferować wszystko, czego potrzebujesz do luksusowego doświadczenia pierwszego samochodu. Idąc powyżej 30k dolarów na swój pierwszy samochód jest dość rzadkie, a niektórzy uważają, że jest to nie do przyjęcia, jak również.

Niemniej jednak, 2020 Honda Civic jest doskonałym pierwszym samochodem, ponieważ oferuje nowoczesne technologie, wydajne i prawie kuloodporne silniki, i ładnie wyważone podwozie. Honda Civic zawsze była jedną z najlepszych opcji pierwszego samochodu, a model 2020 nie jest inny.

Jeśli chcesz prawdziwy wykonawczy sedan, 2018 Audi A6 można kupić za mniej niż 30k $ w świetnym stanie. The 2018 A6 oferuje stylizację, która wygląda świeżo nawet po wydaniu nowszego modelu, a liczba oferowanych silników jest również paliwooszczędna i dość niezawodna, jeśli jest utrzymywana prawidłowo.

The 2016/2017/2018 Lexus RX 450H jest również świetną opcją dla każdego. Ten SUV oferuje wiodącą w swojej klasie niezawodność i dość niskie koszty eksploatacji dzięki hybrydowemu układowi napędowemu. The 450H oferuje miejsca siedzące dla 5 osób, solidną konstrukcję i mnóstwo pluszowej skóry i innych luksusowych i technologicznych udogodnień za mniej niż 30 tys. USD.

Sekcja FAQ

Co powinienem zrobić po zakupie mojego pierwszego samochodu?

Po sfinalizowaniu transakcji, należy ubezpieczyć i zarejestrować samochód oraz przekazać tytuł własności. Należy pamiętać o regularnej konserwacji i w miarę możliwości od razu dokonywać koniecznych napraw. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z funkcjami samochodu i postaraj się zrozumieć wszystkie niezbędne funkcje, jakie oferuje Twój samochód.

  Czy czarny samochód jest gorętszy od białego?

Przetestuj go na wyższych i niższych prędkościach, spróbuj wyczuć hamulce i sprzęgło, jeśli wybrałeś ręczny. Słuchaj swojego samochodu, kiedy go uruchamiasz i jeździsz nim, i szukaj dziwnych odgłosów. Gdy nadejdzie czas wymiany opon, należy kupić odpowiedni zestaw opon.

Czy moim pierwszym samochodem powinien być samochód nowy czy używany?

Prawdopodobnie najlepiej jest kupić pierwszy samochód używany, ponieważ ma to dużo większy sens finansowy. Ponadto, dopiero zaczynasz wkraczać w świat jazdy samochodem i musisz doświadczyć wielu różnych scenariuszy, aby naprawdę być pewnym, który samochód jest dla Ciebie idealny.

Używane samochody nie są tym, czym były kiedyś, ponieważ w dzisiejszych czasach istnieje wiele programów pre-owned certyfikowanych, które są chętni, aby zapewnić, że wszystkie używane samochody, które oferują są tak niezawodne, jak mogą być. Zawsze warto rozważyć zakup używanego samochodu, niezależnie od wieku i doświadczenia.

Jaki typ samochodu jest najlepszy jako pierwszy samochód?

Na początek powinieneś kupić coś mniejszego, samochód, który oferuje świetną widoczność i zwrotność powinien być na szczycie Twojej listy. Ale jeśli masz już pewne doświadczenie, wybierz taki typ samochodu, jaki chcesz.

Ale pamiętaj, aby pomyśleć o tym wcześniej, ponieważ zakup pełnowymiarowego sedana/SUV w zatłoczonych centrach miast może skończyć się ogromnym stresem. Zrównoważ swoje potrzeby i pragnienia i zawsze konsultuj się z kimś, komu ufasz.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z