Najlepsze używane sportowe sedany do kupienia w 2023 r.

BMW M3

Sportowy sedan to samochód, który próbuje połączyć świat praktyczności i komfortu ze światem wydajności i obsługi. Oznacza to, że te samochody są w stanie zrobić wszystkie regularne codzienne dojazdy do pracy, a jednocześnie są zabawne do jazdy. Zakup nowego sedana sportowego jest drogie, dlatego należy rozważyć uzyskanie jednego używane.

Jeśli jest to coś, co Cię interesuje, to trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ zamierzamy wymienić wszystkie najlepsze używane sportowe sedany do kupienia w 2023 roku. Pierwszy używany sportowy sedan, który powinieneś rozważyć, to BMW M3 F90 generacji, ponieważ jest teraz tak tani, jak kiedykolwiek był, ale oferuje naturalnie aspirowane V8, które jest znacznie bardziej ekscytujące niż 6-cylindrowy silnik w nowoczesnym M3.

Należy również rozważyć 2016 Jaguar XF Supercharged z doładowaniem V8, 2011 Mercedes E63 AMG, i 2013 BMW M5, ponieważ te trzy są jednymi z najlepszych średnich sedanów wydajności pieniądze mogą kupić.

Jeśli chcesz pełnowymiarowy sedan wydajności, należy rozważyć 2009 W222 Mercedes S63 AMG, który może być teraz miał za mniej niż nowy Toyota Camry. W sumie, te wszystkie sedany są w stanie zaoferować Ci nieugięty luksus, ale są o wiele bardziej zabawne do jazdy i życia z niż zwykły nowszy sedan.

2008 BMW M3 F90

W świecie sedanów wydajności, BMW M3 jest królem. Oznacza to, że wszystkie generacje M3 zawsze będą popularne, ale F90 to coś innego. Dzięki wolnossącemu silnikowi 4.0L V8 o mocy 410 KM, M3 jest niesamowicie wyważone i oferuje liniowy zakres mocy, którego nie da się dziś powtórzyć. Jest dostępny z 6-biegową manualną lub 7-biegową DCT, obie mają swoje wzloty i upadki.

  Najlepszy hatchback dla starszych kierowców

W sumie, F90 M3 jest prawdziwym samochodem kierowcy, jeden, który jest daleki od bycia najbardziej luksusowym na tej liście, ale jest prawdopodobnie najbardziej ekscytujące do jazdy. Możesz dostać jeden teraz za około 26.000 dolarów, co jest okazją. Ponadto, F90 jest prawdopodobnie będzie zachować swoją wartość naprawdę dobrze, może nawet docenić w wartości w czasie.

2016 Jaguar XF Supercharged

Najnowszy samochód na tej liście jest 2016 Jaguar XF Supercharged, który ma na celu osiągnięcie idealnej równowagi między luksusem i wydajnością. Jest to średniej wielkości luksusowy sedan z wolnossącym silnikiem V8, który brzmi chwalebnie. 460 KM jest dostępne pod prawą stopą przez cały czas, co jest więcej niż wystarczające dla przyjemnych doświadczeń.

Nawet jeśli XF Supercharged nie jest top-spec 2016 wydajność XF Jaguar, to jest znacznie bardziej przyjemne codzienny kierowca. Możesz dostać jeden za 28,000 dolarów, co jest steal biorąc pod uwagę, że to naprawdę nie jest wszystko, że stary.

2011 Mercedes-Benz E63 AMG

2011 W212 Mercedes-Benz E63 AMG jest jednym z najlepszych modeli Mercedesa E63 wszech czasów, ponieważ wygląda świetnie, brzmi świetnie i jeździ jak diabli. W212 E63 jest dostępny z dwoma różnymi silnikami. Wcześniejsze W212 E63s przyszedł z 6,2L N/A natomiast późniejsze modele pochodzą z 5,5L V8 o maksymalnej mocy 577 KM.

Dobrą rzeczą jest to, że ten E63 AMG teraz kosztuje tylko 25.000 dolarów lub tak, co nie jest wszystko, że dużo dla naturalnie wolnossących średniej wielkości luksusowego sedana V8 Mercedes. Powiedzenie „they don’t make them like this anymore” nigdy nie było bardziej prawdziwe.

  Która klasa dochodowa kupuje pickupy

2013 BMW M5 F10

Po co kupować E63 AMG, skoro można kupić BMW M5? Te dwa niemieckie luksusowe sedany średniej wielkości były zdecydowanymi konkurentami od momentu ich wprowadzenia na rynek, a model F10 jest często określany jako jeden z najlepszych modeli M5 w historii. Twin-turbo 4.4L V8 w M5 pochodzi w 560 KM, który jest idealny dla wielkości samochodu.

Z ceną używanego samochodu wynoszącą około 29 000 dolarów, F10 M5 jest nieco droższy niż W212 E63, ale M5 z 2013 roku jest modelem po faceliftingu LCI, co oznacza, że otrzymuje nowszą technologię, która obejmuje również cyfrowy wyświetlacz kierowcy.

2009 Mercedes-Benz S63 AMG

Aby zakończyć tę listę, mamy zamiar wspomnieć o pięknym W221 S63 AMG pełnowymiarowym luksusowym sedanie. Klasa S zawsze była okrętem flagowym w gamie sedanów Mercedesa, będąc jednocześnie punktem odniesienia dla wszystkich innych pełnowymiarowych sedanów. Z jego 520 KM 6,2L silnik wolnossący, S63 AMG brzmi absolutnie wspaniały.

Można je znaleźć teraz za około 28,000 dolarów, co jest okazją stulecia, ponieważ naprawdę nie ma wielu bardziej komfortowych sedanów nawet dzisiaj. W221 to legenda, a S63 W211 to szczyt możliwości.

Sekcja FAQ

Czy używane sedany są niezawodne?

Używane sedany wydajności są znane jako problematyczne, jeśli chodzi o niezawodność i konserwację, ponieważ kosztuje to sporo pieniędzy, aby utrzymać je w optymalnym stanie. Niektóre z nich, takie jak F90 M3 są znane z potencjalnych problemów z silnikiem, których naprawa może kosztować tysiące dolarów.

  Jaki jest największy SUV na rynku?

Jako takie, to tylko ma sens, aby przejść do tych, jeśli jesteś gotów iść cały hog. Jeśli kupisz model o stosunkowo niskim przebiegu, taki, który był utrzymywany w dobrym stanie od momentu zakupu, powinien być w stanie przetrwać bez większych problemów.

Czy nowoczesne sedany o wysokich osiągach są nudne?

Współczesne wyczynowe sedany są znacznie szybsze i mają o wiele większe możliwości, ale można by twierdzić, że brakuje im emocji i czystości. Są naszpikowane technologią, a kierowca często czuje się zdystansowany od emocji związanych z jazdą, co sprawia, że nie ma się wrażenia, że prowadzi się prawdziwego sedana o wysokich osiągach.

Starsze sedany są po prostu surowsze, bardziej gołe i bardziej ekscytujące i mało kto uważa inaczej.

Czy istnieją elektryczne sedany o wysokich osiągach?

Oczywiście, że są. Na początek, Tesla Model 3 Performance jest jak BMW M3 świata EV, jeśli chodzi o popularność. Porsche Taycan jest jednym naprawdę sportowym EV, podobnie jak BMW i4 i Audi e-tron GT. Jeśli chcesz czegoś bardziej luksusowego, Mercedes-Benz EQE AMG i EQS AMG są również naprawdę fajne.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z