Najlepszy olej syntetyczny 5w40 dla audi

Najlepszy olej syntetyczny 5w40 dla audi

Szukasz najlepszego oleju syntetycznego 5w40 do pojazdów Audi? Na tej stronie mamy dla Ciebie kilka różnych opcji. Zalecamy, abyś wybrał pierwszy z tej listy, ale szczerze mówiąc, każdy z nich będzie fantastyczny.

Castrol EDGE 5W-40

Jeśli chodzi o oleje silnikowe, Castrol jest jedną z tych firm, które naprawdę nie mogą być pobite. W rzeczywistości wielu producentów pojazdów zaleca zakup oleju silnikowego Castrol. Wynika to z bliskiego związku, jaki łączy Castrol z nimi.
Ten olej silnikowy jest często zalecany do pojazdów o większej mocy. Tak więc, jeśli masz sportowy pojazd Audi, lub silnik w ogóle po prostu pakuje cios, to prawdopodobnie będzie to trasa, którą chcesz iść w dół.
Szczerze mówiąc, jest to jeden z najlepszych smarów, które można kupić dla swojego pojazdu. Jest on zaskakująco przystępny cenowo jak na to, co dostajesz.

Mobil 1 Delvac Diesel 5W-40 Engine Oil

Jeśli Castrol jest numerem jeden w dziale olejów silnikowych, to Mobil jest bardzo bliskim numerem dwa.
Jedną z głównych zalet syntetycznych olejów silnikowych Mobil dla pojazdów Audi jest fakt, że zapewniają one doskonałą ochronę termiczną. Nawet w najzimniejszych temperaturach jest to olej silnikowy, który będzie się dobrze rozwijał. Oznacza to, że jeśli często masz problemy z uruchomieniem pojazdu na zimno, ten olej może się sprawdzić.
Ten konkretny olej silnikowy jest odpowiedni do stosowania tylko w pojazdach Audi z silnikiem wysokoprężnym.

  Najlepszy olej dla Audi A4 B7 i B8

Liqui MolyMolygen 5W-40

Jest to jeden z tych olejów, który będzie Ci służył przez bardzo długi czas, gdy zostanie załadowany do Twojego pojazdu. Producent twierdzi, że wytrzyma on nawet do 50 000 km, czyli 2 lata przed wymianą oleju. Tak więc, jeśli dużo jeździsz, może to być fantastyczna opcja.
Wiele osób zgłasza, że po dodaniu tego oleju silnikowego do ich pojazdu, ich jazda staje się o wiele bardziej płynna i cichsza. To pokazuje, jak fantastyczny jest on w penetracji i zapewnieniu, że olej ładnie przepływa przez system.
Ten olej silnikowy jest wysoce zalecany do najnowszych pojazdów Audi. Wynika to z faktu, że został on opracowany specjalnie dla silników o zaawansowanej technologii. Chociaż nie oznacza to, że nie będzie on działał również w starszych modelach pojazdów.

AmazonBasics 5W-40 Motor Oil

Nie pomyślałbyś, że Amazon będzie zrobić ogromny olej silnikowy, ale oni robią. Jest to prawdopodobnie przepakowanie jednego z głównych marek oleju silnikowego, ale po prostu dostępne w niższej cenie punktu.
Ten olej został zaprojektowany specjalnie dla silników europejskich, więc powinien iść w parze z silnikiem Audi.
Jest to bardzo podstawowy olej. Nie ma wszystkich emocji, które mają niektóre z innych olejów silnikowych, o których mówiliśmy do tej pory. Jednak dla większości ludzi będzie on w sam raz. Powinieneś regularnie wymieniać olej, co oznacza, że nie potrzebujesz niczego zbyt intensywnego pod względem funkcji (chociaż, te funkcje są miłe, aby mieć).
Za tę cenę, nie dostaniesz nic lepszego. Należy jednak pamiętać, że być może trzeba będzie zmieniać go nieco częściej niż w przypadku niektórych większych marek. Jest to jednak nadal wspaniały olej syntetyczny.

  Audi Q5 vs. Porsche Cayenne

Valvoline Advanced Full Synthetic 5W-40 Motor Oil

Oleje syntetyczne Valvoline są fantastyczne do rozruchu na zimno i poddawania ich dużej presji cieplnej podczas dłuższych i szybszych jazd.
Ten konkretny olej syntetyczny uzyskał licencję i został w pełni zatwierdzony do użytku w pojazdach Audi. Oznacza to, że wiesz, że będzie on bezpieczny w użyciu i zapewni Twojemu pojazdowi ochronę, której potrzebuje.

Wniosek

Pamiętaj, że zawsze powinieneś inwestować w wysokiej jakości olej silnikowy. Nie tylko będzie on działał o wiele dłużej przed wymianą oleju, ale również zapewni dobrą ochronę silnika twojego Audi. Oznacza to płynniejszą jazdę i znacznie mniejszą liczbę napraw silnika.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z