Najlepszy rok dla Audi A6

Audi A6 jest średniej wielkości luksusowym sedanem, który rywalizuje z takimi jak BMW serii 5 i Mercedes Benz E-Class. Te trzy samochody są filarami premium executive niemieckich sedanów, ponieważ były one od początku istnienia wszystkich trzech marek. Są przestronne, luksusowe, szybkie, wygodne, bezpieczne i naprawdę pożądane.

Nawet w dzisiejszych czasach SUV-ów i crossoverów, A6, Klasa E i Seria 5 wciąż sprzedają się naprawdę dobrze. Jednak w tym artykule, mamy zamiar skupić się szczególnie na A6 i które A6 lat modelowych są najlepsze do zakupu.

Najlepszy Audi A6 rok modelowy kupić jest 2017 model, ponieważ jest to najlepiej wyglądający A6, jeden z najlepszych wykresów niezawodności i zadowolenia klienta, a jeden, który jest wyceniony naprawdę dobrze. A6 2017 jest post-faceliftem poprzedniej generacji A6, co oznacza, że jest nadal nowoczesny, mimo że kosztuje znacznie mniej pieniędzy niż A6 obecnej generacji.

Drugą najlepszą generacją A6 jest model 2022, ponieważ jest to najbardziej zaawansowany i najbardziej pożądany model. Powinieneś również rozważyć zakup modelu 2012, ponieważ oferuje on 85% tego, co oferuje model 2017, ale w znacznie bardziej osiągalnej cenie.

2017 Audi A6

2017 Audi A6 wydaje się być tym, który należy kupić według dość wielu źródeł online, które stwierdzają, że 2017 A6 jest jednym z najbardziej niezawodnych lat modelowych A6 ze wszystkich czasów. To dlatego, że ta platforma A6 jest wokół od 2011 roku, a Audi udało się wyprasować większość niedoskonałości, które pochodziły z tej właśnie platformy.

  Częste problemy z Audi Q5

Ponadto, 2017 Audi A6 jest prawdopodobnie najlepiej wyglądającym A6 do tej pory, zwłaszcza gdy jest wyposażony w reflektory Matrix LED i naprawdę ważny pakiet S-Line z ładnym zestawem kół. Wnętrze 2017 A6 emanuje jakością, ponieważ jest to również jedno z najlepiej poskładanych wnętrz Audi wszech czasów.

2017 Audi A6 ma imponujące wyniki zadowolenia klientów, dostaje wszystkie nowoczesne technologie, a także wypełnia lukę między dobrą starą erą luksusu wysokiej jakości materiałów z obecną erą dużych ekranów i technologii luksusu. Silniki w ofercie są obfite, niezawodne i naprawdę potężne.

2022 Audi A6

Jeśli chcesz mieć największe i najnowsze, to 2022 A6 z pewnością przyciąga wzrok. Zupełnie nowe A6 wprowadza odważniejsze podejście do projektowania zewnętrznego, ale jest w dużym stopniu zależne od opcji, na które się zdecydujesz. Oznacza to, że 2022 A6 może wyglądać zarówno under-the-radar lub attention-grabbing w zależności od wyposażenia i wyboru kolorów.

Model 2022 wydaje się być również przyzwoicie niezawodny, ponieważ obecna generacja A6 jest już od kilku lat. Wnętrze jest minimalistyczne i doskonale ułożone z trzema dużymi i jasnymi ekranami o świetnej rozdzielczości i technologii wyświetlania.

2022 A6 jest również najbardziej praktycznym modelem A6 do tej pory, a range-topping 2022 Audi RS6 Avant jest tak szybki jak większość supersamochodów, ale tak praktyczny jak większość minivanów. Niezależnie od tego, jak na to spojrzeć, 2022 A6 jest prawdziwym flagowym niemieckim sedanem klasy średniej.

  Czy Audi RS3 to dobry samochód?

2012 Audi A6

Model 2012 Audi A6 jest tym, który ma najmniej zgłoszonych problemów spośród wszystkich modeli A6 poprzedniej generacji, co automatycznie stawia go na tej liście. Model 2012 ma już 10 lat, co oznacza, że można go kupić ze znaczną zniżką, ponieważ samochód już się dość mocno zdeprecjonował.

Jasne, to może nie wydawać się dobrym pomysłem, aby kupić 10-letni niemiecki samochód luksusowy, ale jeśli wiesz, jak go kupić, to ma cały sens na świecie, aby rozważyć 2012 A6. 2012 jest również niesamowicie podobny do modelu 2017, ponieważ wykorzystuje w zasadzie ten sam układ wnętrza i nieco inny układ zewnętrzny.

Dobrze wyposażony model 2012 z diodami Matrix LED, pakietami S-Line i innymi opcjami z wyższej półki można mieć za znacznie niższą cenę niż model 2017. Model 2012 jest bez wątpienia najlepszym wyborem, co oznacza, że można uzyskać większość tego, co oferuje model 2017, ale w znacznie bardziej osiągalnej cenie.

Sekcja FAQ

Czy powinienem kupić Audi A6?

Audi A6 jest przeznaczone dla tych, którzy chcą doświadczenia premium i nie są skłonni do kompromisu w zakresie praktyczności lub wydajności. A6 jest duże, mieści się w nim wygodnie do pięciu osób dorosłych i może przejechać tysiące kilometrów bez zbytniego zmęczenia. Jako takie, te samochody są przeznaczone do jazdy po otwartych drogach, rejsów i długich podróży.

  Audi vs Honda - niezawodność - co jest lepsze

Jednak to nie znaczy, że A6 nie może zrobić jazdy miejskiej, to po prostu, że jest trochę za duży dla niektórych ludzi. Z drugiej strony, jeśli nie potrzebujesz średniej wielkości sedana i nie potrzebujesz tak dużo miejsca, prawdopodobnie lepiej będzie z czymś nieco mniejszym jak Audi A5 lub Audi A4.

Który model Audi A6 jest najlepszy?

Jeśli jesteś po diesel Audi A6, 3,0L TDI model konkurencji z 300 KM + jest najlepszy do zakupu, ponieważ oferuje gwiezdny wydajność, a jednocześnie niesamowity moment obrotowy. Jeśli chcesz spokojne, bezwysiłkowe doświadczenie, należy sprawdzić Audi S6, jak to równoważy wydajność, wyrafinowanie i wydajność pięknie.

Jednakże, jeśli chcesz iść na całość, należy przejść do szybkiego Audi RS6 Avant. 600 KM rodzinny samochód kombi, który może zrobić 0-60mph w 3 sekundy jest dokładnie to, czego wszyscy potrzebujemy, aby czuć się szczęśliwie. Audi RS6 może być równie dobrze najlepszym samochodem do wszystkiego.

Kiedy Audi pojawi się z nowym Audi A6?

Wygląda na to, że Audi zamierza zaoferować zupełnie nowe Audi A6 pod koniec 2023/początek 2024 roku z naciskiem na elektryfikację. Wiele źródeł podaje, że Audi zamierza wypuścić e-Tron A6, który powinien rywalizować z takimi modelami jak Tesla Model S i Mercedes EQE. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy rzeczywiście tak jest, ale są szanse, że tak jest.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z