Najlepszy rok dla Audi A7

Czy Audi A7 to dobry samochód?

Audi A7 to stylowe 4-drzwiowe coupe oparte na platformie Audi A6. A7 różni się od A6, ponieważ dostaje pochyłą linię dachu, zestaw drzwi bez ramek i bardziej elegancki język projektowania ogólnie. Wnętrze A7 jest takie samo jak w A6, co oznacza, że jest prawie niemożliwe, aby odróżnić te dwa od wewnątrz.

Oznacza to, że dzielą większość swoich części, w tym silnik, skrzynię biegów, cały układ napędowy i mniej więcej wszystkie elementy mechaniczne pod spodem. Najlepszym rokiem modelowym Audi A7 jest model 2017, ponieważ jest on najlepiej wyglądający, oferuje najlepszą wartość, ma wysokie wskaźniki zadowolenia klientów i jest naprawdę niezawodny.

Obecny 2022 Audi A7 jest najbardziej zaawansowanym, najbardziej pożądanym i najbardziej luksusowym A7 pieniądze mogą kupić. Może być najdroższy, jak również, ale wydaje się być bardziej niezawodny niż 2020 A7, który wprowadził 2nd gen A7 w ogóle.

Wreszcie, 2012 Audi A7 jest tym, który mniej lub bardziej rozpoczął to wszystko. Samochód mógł zostać ujawniony w 2011 roku, ale model 2011 miał sporo problemów, które zostały rozwiązane dla modelu 2012. Model 2012 jest również naprawdę niezawodny, ale powodem, dla którego jest na tej liście jest to, że oferuje najlepszą wartość ze wszystkich modeli A7 tam.

2017 Audi A7

2017 Audi A7 jest post-facelift 1. generacji A7, co oznacza, że jest to ten, który wiele osób uważa za najlepiej wyglądający A7 ze wszystkich czasów. Ja jednak skłaniam się do tego, ponieważ uważam, że 1. generacja post-facelift A7 jest w jakiś sposób czystsza i bardziej opływowa niż 2. generacja A7, która jest nieco zbyt przestylizowana.

  Najlepszy samochód rodzinny Audi z 7 miejscami

Jako taki, model 2017 wyposażony w reflektory Matrix, ładny zestaw kół i pakiet zewnętrzny S-Line jest moim zdaniem najlepiej wyglądającym sedanem Audi w historii. Pomaga również to, że model 2017 otrzymuje niesamowicie wysokiej jakości wnętrze, które nie jest wypełnione mnóstwem ekranów i wciąż polega na starych dobrych przyciskach.

Niezawodność również wydaje się być mocną stroną modelu 2017, ponieważ ta platforma jest od 2011 roku, a Audi rozwiązało większość problemów przed pojawieniem się modelu 2017. Wreszcie, wartości tych modeli 2017 są naprawdę silne i ma sens ich zakup.

2022 Audi A7

Jeśli chcesz najnowsze, najbardziej ekscytujące i najbardziej luksusowe Audi A7 pieniądze mogą kupić, model 2022 jest jeden, aby przejść do. Model 2022 wydaje się być również bardziej niezawodnym samochodem w porównaniu z modelem 2020/2019, który wprowadził nową linię Audi A7.

2022 Audi A7 jest bardzo górny koniec oferty Audi średniej wielkości sedan, co oznacza, że są one zazwyczaj dobrze wyposażone prosto z fabryki. Nowe A7 nie jest w żadnym wypadku źle wyglądającym samochodem, ale wiele osób uważa, że jest to downgrade w porównaniu z modelem 2017 i raczej się z tym zgadzam.

Jednak dobrze wyposażony 2022 A7 wygląda jak prawdziwy statek kosmiczny wewnątrz i na zewnątrz, a technologia i funkcje, z którymi przychodzą, są dalekie od tych w modelu 2017. Wydajność jest na najwyższym poziomie, silniki są wyrafinowane, wydajne i naprawdę bezproblemowe.

  Audi vs. Mercedes: Niezawodność

2012 Audi A7

2012 Audi A7 jest drugim rokiem A7, co oznacza, że jest to jeden z najwcześniejszych modeli A7 tam. 2011 nie był szczególnie kochany przez wielu właścicieli ze względu na różne obawy dotyczące niezawodności, ale 2012 wydaje się być znacznie lepszy. Ponadto, pre-facelift 1st gen A7 nie różni się zbytnio od post-facelift A7 i wiele osób nie będzie w stanie powiedzieć różnicy.

Szczególnie we wnętrzu, gdzie te dwa są mniej więcej identyczne. Oznacza to, że można dostać Audi A7 z 2012 roku, które ma mniej więcej identyczne wnętrze jak model z 2018 roku, ale różnica w cenie między nimi jest znacząca.

My wyposażone, samochody o niższym przebiegu z diodami Matrix, pakietami S-Line i innymi opcjami z wyższej półki nadal nie są nigdzie w pobliżu ceny przyzwoicie wyposażonego modelu 2017, nie mówiąc już o modelu 2022. W związku z tym, Audi A7 z 2012 roku jest najlepszym wyborem, ponieważ dostajesz najwięcej za swoje ciężko zarobione pieniądze.

Sekcja FAQ

Czy powinienem kupić Audi A7?

Jeśli interesują Cię luksusowe sedany średniej wielkości, powinieneś rozważyć zakup Audi A7, ponieważ jest to jeden z najciekawszych samochodów w tym segmencie. Oferuje dużo miejsca dla czterech dorosłych osób, ogromny bagażnik typu hatchback, świetnie wyglądające nadwozie i wnętrze, które zarówno wygląda niesamowicie, jak i oferuje wszystkie funkcje, których można oczekiwać od sedana klasy premium.

Z drugiej strony, A7 jest stosunkowo dużym samochodem i może nie mieć najlepszej widoczności we wszystkich kierunkach, co może okazać się kłopotliwe dla wielu osób, zwłaszcza tych mieszkających w ciasnych centrach miast. Ponadto, samochody te kosztują nieco więcej pieniędzy na utrzymanie niż większość samochodów tam, co jest z pewnością coś, co należy pamiętać.

  Czy Audi e-tron to dobry samochód?

Który model Audi A7 jest najlepszy?

Jeśli chcesz mieć A7 z silnikiem wysokoprężnym, powinieneś sprawdzić model 3.0L TDI Competition o mocy do 300 KM, ale z imponującą wydajnością paliwową. Ten samochód jest idealny do długodystansowych rejsów. Jeśli chcesz bezproblemowy silnik, który może również zrobić cruising naprawdę dobrze, S7 jest jeden do rozważenia.

Wreszcie, jeśli chcesz iść na całość, RS7 Sportback jest najdzikszy i najbardziej ekscytujące A7 tam. Dostaje 4.0L V8 z między 500hp-600hp, Audi ikona Quattro AWD, kontrola startu, i garść dobrych wyników.

Czy Audi A7 jest lepsze od Mercedesa CLS?

Mercedes CLS był samochodem, który wymyślił tę niszę rynkową, ponieważ jako pierwsi zaoferowali czterodrzwiowe coupe z pochyłymi liniami dachu. Najnowszy CLS to niesamowity samochód, a wybór między A7 a CLS sprowadza się głównie do preferencji marki.

Musimy jednak wspomnieć, że CLS nie jest wyposażony w silnik V8, ponieważ V8 jest zarezerwowany wyłącznie dla bardziej ekskluzywnego modelu GT 4-Door 63 AMG.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z