Najlepszy rok dla Audi S4

Audi S4 jest jednym z najbardziej udanych modeli w historii firmy. Jednak wbrew temu, co sądzi wiele osób, najlepszym rokiem w karierze S4 był rok 2012.

Audi S4 z 2012 roku to jeden z najgenialniejszych samochodów, jakie kiedykolwiek powstały. Ma już prawie dekadę, ale wciąż zachowuje urok, jaki miało, gdy po raz pierwszy pojawiło się na rynku. Ten samochód jest klejnotem z wielu doskonałych powodów, które zaraz omówimy.

Dlaczego Audi S4 2012 jest najlepsze?

Niektóre z najbardziej krytycznych czynników, na które należy zwrócić uwagę oceniając 2012 Audi S4 są następujące: cena i wartość odsprzedaży, niezawodność i bezpieczeństwo. Możemy stwierdzić, że 2012 Audi S4 był najlepszym rokiem dla Audi, patrząc na to, jak ludzie używają swoich Audi S4 dzisiaj.

Wartość odsprzedaży

Większość ludzi zachowała swoje Audi S4, podczas gdy inni sprzedali je, ponieważ ma ono dużą wartość odsprzedaży! W rzeczywistości, nie tylko dobrze się sprzedaje, ale jest też całkiem tani. Możesz dostać używane 2012 Audi S4 za mniej niż 20.000 dolarów. Jest to fantastyczny punkt cenowy dla samochodu sportowego.

Wyjątkowa wydajność

Ten model samochodu jest tak popularny i tak dobrze przyjęty przez użytkowników, że firma słyszała tylko 12 całkowitych skarg na ten samochód w ciągu ostatnich 8 lat. Jest to niesamowity wyczyn jak na pojazd sportowy, który można osiągnąć.

Samochód posiada również niesamowite cechy, za którymi ludzie tęsknią nawet dzisiaj. To było początkiem nowej fali silników, projektów i zastosowań dla samochodów sportowych.

  Aiways vs Audi - co jest lepsze?

Samochód posiada sześciocylindrowy silnik o mocy 333 KM i momencie obrotowym 325 lb-ft. Oznacza to, że jest to niewiarygodnie szybki samochód, zwłaszcza jak na swoje czasy. Ale być może najlepszą częścią jest to, że wygląda i czuje się jak każdy inny zwykły samochód.

Jednak, gdy jeździsz nim, masz prawdziwe doświadczenie tego, co to jest jak być w luksusowym samochodzie sportowym, i to też, bez wydawania dużo pieniędzy. W związku z tym, można śmiało powiedzieć, że samochód ten okazał się niezwykle niezawodny w służbie ludziom, którzy z niego korzystają.

Prędkość i zużycie paliwa

Innym powodem, dla którego 2012 Audi S4 jest najlepszy jest zdolność pojazdu do zachowania prędkości i zużycia paliwa w stałym tempie. Ten samochód może dostać się na czele do 60 mil na godzinę w mniej niż 5 sekund.

Jest to bardzo szybka prędkość dla modelu 2012, który jest również, dlaczego jest ulubieńcem ludzi od jego wydania. W rzeczywistości, ten samochód może zachować tę prędkość przy 18 mpg w granicach miasta i 27 mpg na otwartych drogach, takich jak autostrady.

Nienaganny design

Być może jedną z cech, które najbardziej zaniedbujemy, ale są integralną częścią wydajności każdego samochodu, jest jego design. Audi S4 2012 jest nienagannie zaprojektowany dla komfortu i sportu wewnątrz i na zewnątrz.

Dzięki skórzanym fotelom i aerodynamicznemu wyglądowi zewnętrznemu idealnie nadaje się dla każdego kierowcy samochodu sportowego lub kierowcy domowego. Ten samochód nie dyskryminuje.

  Audi Q8 Niezawodność

Ten samochód przeczy również konwencjom, jak powinien wyglądać samochód sportowy, dlatego też zyskał tak wiele uwagi. Kiedy ktoś wypowiada słowo „samochód sportowy”, od razu myślisz o Formule 1. Ten obraz może być bardzo onieśmielający, ponieważ większość samochodów sportowych nie jest przeznaczona do codziennego użytku.

Jednak Audi S4 może być używane zarówno na torze, jak i poza nim. Dzięki swoim niesamowitym cechom, które wspierają zarówno tory wyścigowe, jak i wyboiste drogi miejskie, ten samochód rozkochał w sobie wielu.

Niski koszt

Wreszcie, ten samochód stał się w pewnym sensie legendą w branży niskobudżetowych samochodów sportowych. Jeśli spojrzeć na wartość odsprzedaży, ten samochód sprzedaje się jak gorące bułeczki i da ci swoją wartość pieniędzy.

Jednak fakt, że jest to tak tani samochód świadczy również o jego popularności wśród społeczności nie związanej z wyścigami. Ogół społeczeństwa go uwielbia. Dla wielu osób jest on podstawą i standardowym pierwszym samochodem. Te cechy były wyznacznikami sukcesu S4 2012 na rynku.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z