Najlepszy rok dla Audi TT

Czy Audi TT to dobry samochód?

Audi TT to kompaktowy 2-miejscowy samochód sportowy stworzony dla tych, którzy chcą cieszyć się doświadczeniem premium w kompaktowej formie. TT jest już od dłuższego czasu, może nie jest tak popularny jak kiedyś, ale 2. rynek rąk jest nadal wypełniony garścią używanych modeli TT czekających na ich nowych właścicieli.

Można śmiało powiedzieć, że TT miał naprawdę skalistą żywotność, ponieważ nie wszystkie modele TT są równe. Niektóre z nich są znacznie gorsze od innych ze względu na różne wycofania, skargi i niskie wyniki satysfakcji klienta. Jako takie, najlepsze Audi TT można kupić używane jest model 2015, ponieważ jest to nowszy model TT, to jest naprawdę niezawodne, a to podcina najnowsze modele TT w cenie.

Drugi najlepszy model Audi TT, który możesz kupić, to rok modelowy 2014, ponieważ jest mniej więcej taki sam jak model 2015. 2014 wydaje się być nieco mniej niezawodny, ale nie o wiele. Wreszcie, należy również rozważyć zakup 2020 Audi TT, ponieważ model 2020 dostał obfite odświeżenie bez utraty czegokolwiek w dziale niezawodności.

Bez względu na to, które TT pójdziesz na, musisz pamiętać, że te samochody są złożone i wymagają terminowej i dokładnej konserwacji. W związku z tym, upewnij się, że zawsze robisz inspekcję przed zakupem, ponieważ jest to kluczowe, jeśli chodzi o zakup jakiegokolwiek samochodu z drugiej ręki.

Best Audi year

1. 2015 Audi TT

2015 Audi TT model rezyduje w 2 generacji modelu TT i jest bardzo ostatni 2 gen TT rok modelowy. Powodem, dla którego 2015 jest najlepszym Audi TT do kupienia jest jego cena i niezawodność. Zarówno 2014 i 2015 TT nigdy nie zostały wycofane, ponieważ zostały wykonane prawidłowo prosto z fabryki.

  Audi kontra Jeep - niezawodność - co jest lepsze

Oznacza to, że ogólne wyniki zadowolenia klienta tam dwa mają jest więcej niż zadowalające. Niezawodność-wise, TT nie cierpi na zbyt wiele problemów, ale ma kilka, które jest zrozumiałe dla każdego samochodu, zwłaszcza jeden, który ma 7 lat. Jednak samochód zdeprecjonował się dość mocno od czasu, gdy pojawił się po raz pierwszy, co oznacza, że można go kupić za naprawdę osiągalną cenę.

Model 2015 dostaje wszystko, czego potrzebujesz od luksusowego samochodu sportowego klasy premium, z wyjątkiem najnowszej technologii Audi, która nie jest tak naprawdę koniecznością dla większości ludzi.

2. 2014 Audi TT

2014 Audi TT jest mniej więcej taki sam jak model 2015 z wyjątkiem nieco więcej problemów. Nie jest to coś, o co należy się martwić, ponieważ mogą one łatwo wynikać z gorszej konserwacji w porównaniu do modelu 2015. Należy również pamiętać, że model 2014 jest jeszcze tańszy niż model 2015.

Model 2014 nie został też nigdy wycofany z rynku i uzyskuje przyzwoite wyniki zadowolenia klientów, ponieważ większość osób, które kupiły TT 2014 od nowości jest/była zadowolona z samochodu. Projekt samochodu starzeje się całkiem dobrze zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, ale 2014 nie brakuje najnowszych technologii Audi.

Głównym powodem, dla którego należy rozważyć zakup 2014 Audi TT jest cena, ponieważ naprawdę dostaje dużo za swoje pieniądze. To podcina najnowsze modele Audi TT przez prawie 50%, który jest ogromny oszczędności i mogą być lepiej wydane na przykłady z niskich mil i naprawdę dobre poziomy wyposażenia.

  Najczęstsze problemy z Audi Q4 e-tron

3. 2020 Audi TT

2020 Audi TT reprezentuje facelifted model, który dostaje całkiem sporo wszystkiego, co chciałbyś od produktu premium Audi. Oznacza to, że model 2020 dostaje chwalebny wyświetlacz Virtual Cockpit Audi, który nadal jest dość mocno bezkonkurencyjny dla każdego innego samochodu z tego segmentu.

2020 wygląda również znacznie bardziej agresywnie i wymownie, co sprawiło, że TT poczuło się trochę bardziej jak samochód wyścigowy, a nie jak samochód fryzjerski. Wnętrze jest dobrze wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, a niezawodność wydaje się trzymać naprawdę dobrze.

Cena może nie jest tak kusząca, jak w przypadku modeli 2014 i 2015, ale nadal otrzymujesz wiele wartości za swoje pieniądze. Audi TT 2020 to prawdziwy, najnowocześniejszy, 2-miejscowy samochód sportowy Audi, który oferuje emocje związane z jazdą, luksus i styl lepiej niż modele 2014 i 2015.

Sekcja FAQ.

Czy powinienem kupić Audi TT?

Jeśli interesują Cię 2-miejscowe samochody sportowe, które są również luksusowe, stylowe i stosunkowo wygodne, Audi TT powinno być na Twoim radarze. Inne samochody z tego segmentu to BMW serii 2, Porsche 718 Cayman i Mercedes SLC Roadster. Seria 2 jest bardziej skoncentrowana na kierowcy, ale nie jest tak luksusowa jak TT.

Porsche 718 Cayman S jest najbardziej ekscytujący do jazdy, ale kosztuje dużo więcej pieniędzy niż TT. Wreszcie, SLC jest najtańszy z grupy, ale większość ludzi uważa SLC za samochód, który po prostu nie jest na tym samym poziomie, co te trzy inne samochody. W związku z tym TT zdecydowanie ma tu swoje miejsce i może być najlepszym z nich wszystkich.

  Audi Q5 vs Q3 - który model jest lepszy?

Który model Audi TT jest najlepszy?

Jeśli chcesz model TT, który jest ekscytujący, ale nadal stosunkowo potulny, model 40 TFSI 200 KM jest tym, który powinien iść, ponieważ równoważy wydajność, wyrafinowanie i wydajność naprawdę dobrze. Jednak nie da się ukryć, że TT RS jest niekwestionowanym mistrzem całej gamy TT, ponieważ dostaje wspaniały 5-cylindrowy silnik.

TT RS brzmi jak dziecko Audi R8 i jest tym, który prawdopodobnie zachowa swoją wartość niesamowicie dobrze.

Dlaczego Audi zaprzestaje produkcji TT?

Według najnowszych doniesień, Audi całkowicie wycofuje TT, co oznacza, że TT odchodzi po ponad 20 latach ciągłej produkcji. Powodem, dla którego Audi porzuca TT jest to, że dostali inny samochód, który prawdopodobnie zajmie jego miejsce.

Rzeczywistość jest taka, że samochody takie jak TT nie są tak popularne jak kiedyś, ponieważ SUV-y i crossovery rządzą rynkami. Jeśli sparować, że z faktem, że EV są również robi boom, nie ma po prostu żadnego miejsca w lewo dla samochodów takich jak TT.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z