Najlepszy rok dla Porsche Cayenne

Porsche Cayenne to średniej wielkości luksusowy rodzinny SUV, który został po raz pierwszy wprowadzony 20 lat temu. Oznacza to, że istnieje wiele lat modelowych Cayenne tam teraz, i można bezpiecznie powiedzieć, że nie są one wykonane równe. Niektóre z nich wydają się mieć lepszą wartość niż inne, niektóre są bardziej niezawodne niż inne, a niektóre po prostu nie mają sensu w ogóle.

Na początek najlepszym rokiem modelowym Porsche Cayenne jest model 2017, ponieważ naprawdę dobrze równoważy oba te czynniki. Ogólny wskaźnik zadowolenia klientów z modelu 2017 jest naprawdę pozytywny. Model 2022 jest prawdopodobnie najbardziej pożądanym modelem spośród nich wszystkich, a jednocześnie jest naprawdę niezawodny, zaawansowany i z ogromnie pozytywnymi opiniami.

Wreszcie dochodzimy do modelu 2014 Porsche Cayenne, który jest teraz nieco okazyjna na rynku 2nd hand. Druga generacja Porsche Cayenne jest naprawdę podobna do tej, która przyszła po niej. Oznacza to, że niewtajemniczeni gapie nie będą w stanie odróżnić ich od siebie.

Tak czy inaczej, Porsche Cayenne nie jest tanim samochodem w żadnym wypadku, ponieważ wymaga, abyś wyrzucił sporo pieniędzy na koszty utrzymania. Jednak to przychodzi z terytorium, ponieważ nie ma możliwości, że można posiadać Porsche bez ponoszenia znacznych kosztów utrzymania.

1# 2017 Porsche Cayenne

Porsche Cayenne 2017 wydaje się być tym, który większość ludzi jest zainteresowanych zakupem, ponieważ emanuje nieco uprzywilejowanym statusem wśród lat modelowych Cayenne. Wiele wykresów niezawodności stwierdza, że 2017 Cayenne jest znacznie bardziej niezawodny niż wszystkie modele Cayenne, które pojawiły się przed nim, co ostatecznie prowadzi do wniosku, że 2017 Cayenne może być świetnym samochodem używanym.

  Jaki jest najbardziej ekonomiczny hybrydowy SUV?

Ogólny wskaźnik zadowolenia klienta z 2017 Cayenne jest również dość pozytywny, ponieważ odzwierciedla wszystkie pozytywy. Value-wise, 2017 Cayenne rzeczywiście stracił sporo wartości, co czyni ten samochód naprawdę pożądanym. 5-letnie luksusowe samochody zazwyczaj tracą około 50% swojej pierwotnej wartości po 5 latach, co oznacza, że Cayenne z 2017 roku powinno być teraz dobrą wartością.

Zwłaszcza, że modele Porsche Cayenne nie starzeją się tak szybko jak niektóre inne luksusowe SUV-y, co oznacza, że dostajesz luksusowego SUV-a, który wygląda mniej więcej identycznie jak najnowszy.

2# 2022 Porsche Cayenne

Po prostu nie możemy mówić o najlepszych latach modelowych Porsche Cayenne bez wspominania modelu 2022, ponieważ przewyższa on wszystkie poprzedzające go modele Cayenne w całkiem sporej części. Jeśli chcesz top-of-the-line sportowy SUV, który nie poświęca niczego, należy rozważyć 2022 Cayenne, jeśli można sobie pozwolić na jeden, że jest.

Cena jest oczywiście ogromny czynnik przy zakupie czegokolwiek, zwłaszcza coś, co zaczyna się od 69.000 dolarów. Jednak za takie pieniądze naprawdę nie można kupić bardziej pożądanego SUV-a i tak. Porsche projektuje samochody w sposób, który różni się od wszystkich innych producentów, ponieważ samochody Porsche wykorzystują jedne z najwyższej jakości materiałów, jakie może zaoferować przemysł motoryzacyjny.

Wielu uważa, że Porsche jest najlepszym producentem samochodów na świecie, a Cayenne z 2022 roku to najlepszy SUV od najlepszego producenta samochodów na świecie. Musimy również wspomnieć, że fabrycznie nowy model Cayenne rzadko doświadcza problemów, a jeśli tak się stanie, twoja gwarancja prawdopodobnie pokryje wszystko.

  Jaki jest najbardziej ekonomiczny hybrydowy SUV?

#3 2014 Porsche Cayenne

Jeśli chcesz prawdziwego doświadczenia Porsche, ale nie jesteś skłonny do wydania niebotycznych kwot pieniędzy, powinieneś rzeczywiście sprawdzić 2014 Porsche Cayenne. Ta luksusowa barka straciła większość swojej wartości w ciągu ostatnich ośmiu lat, co oznacza, że teraz można ją mieć za zaledwie ułamek jej pierwotnej ceny.

Jako takie, 2. generacja Cayenne w ogóle jest najbardziej wartościowym pokoleniem Cayenne. Dobrą rzeczą jest to, że Porsche robi tylko przyrostowe zmiany w swoich projektach Cayenne, co oznacza, że 2 generacja Cayenne wygląda naprawdę podobnie do nawet najnowszych modeli Cayenne.

Warto również wspomnieć, że Cayenne 2014 ma również pozytywne wyniki opinii klientów i że niezawodność modelu 2014 również wydaje się być naprawdę dobra. Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej za swoje pieniądze, nie ma dosłownie innego wyboru, jak tylko rozważyć zakup zadbanego, o stosunkowo niskim przebiegu Porsche Cayenne drugiej generacji.

Sekcja FAQ

Czy powinienem kupić Porsche Cayenne?

Jeśli interesują Cię luksusowe SUV-y, powinieneś skupić swoją uwagę na Porsche Cayenne, ponieważ ten luksusowy SUV średniej wielkości jest jednym z najbardziej pożądanych SUV-ów na świecie w ogóle. Zakup Porsche to doświadczenie inne niż zakup niektórych innych znanych niemieckich marek. Porsche jest marką, która projektuje swoje samochody jak żadna inna marka.

Utrzymanie Cayenne może kosztować nieco więcej w porównaniu do samochodów takich jak VW Touareg na przykład, ale jakość przychodzi z premią. Wszystkie luksusowe SUV-y z wyższej półki są samochodami wymagającymi konserwacji, to przychodzi z terytorium.

  Jaki jest najbardziej ekonomiczny hybrydowy SUV?

Który model Porsche Cayenne jest najlepszy?

Porsche oferuje naprawdę ogromny wachlarz różnych modeli Cayenne, w tym zwykłe modele SUV i coupe Cayenne. Wybór silników jest ogromny, ponieważ Cayenne jest wyposażony w silniki benzynowe, silniki Diesla, a nawet silniki hybrydowe. Najlepszy Cayenne iść na jest prawdopodobnie 3,0L diesel jeden jak to jest więcej niż wystarczająco dla wszystkiego, czego potrzebujesz z wielką wydajnością.

Cayenne GTS to idealna równowaga między prawdziwym sportowym SUV-em a luksusowym SUV-em, natomiast Cayenne Turbo E-Hybrid to najlepszy model Cayenne w ogóle, ponieważ jest niesamowicie szybki, wydajny i naprawdę gładki.

Czy Porsche Macan jest lepszy od Porsche Cayenne?

Porsche Macan to kompaktowy luksusowy SUV, który dzieli niektóre części z linią 718. Macan z pewnością jest naprawdę fajnym kompaktowym SUV-em, ale Cayenne jest po prostu na innym poziomie. Porsche Cayenne oferuje więcej miejsca, mocniejsze silniki, jest bardziej pożądany, bardziej zdolny i bardziej ikoniczny.

Macan jest również naprawdę świetny SUV, ale jest to oczywiście niższy koniec katalogu Porsche, podczas gdy Cayenne jest tam z najlepszych luksusowych Porsche pieniądze mogą kupić.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z