Najlepszy rok dla Porsche Cayman

Czy Porsche 718 Cayman to dobry samochód?

Porsche Cayman to podstawowy 2-miejscowy samochód sportowy wyprodukowany przez Porsche dla tych, którzy chcą cieszyć się dynamicznym doświadczeniem jazdy bez cierpienia, jeśli chodzi o luksus i styl. Cayman jest już od dłuższego czasu, co oznacza, że istnieje wiele różnych lat modelowych Cayman do wyboru.

Najlepszy rok modelowy Porsche Cayman to prawdopodobnie model 2017 981, ponieważ oferuje najlepsze silniki i jest idealnym połączeniem wydajności, wartości, luksusu i dynamiki. Najnowsze modele 718 z 2022 roku to obiektywnie najlepsze lata modelowe Cayman, ponieważ są to najbardziej zaawansowane i najbardziej luksusowe modele Cayman jeszcze.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, a jednocześnie cieszyć się większością tego, co mogą zaoferować te dwa nowsze 718 Caymany, powinieneś również rozważyć zakup Caymana z 2006 roku. Ta generacja Caymana reprezentuje prawdopodobnie najlepszy model Caymana przed generacją 981, ponieważ są one dobrze wycenione, ekscytujące i naprawdę czysto wyglądające.

Bez względu na to, który model Cayman pójdziesz na, musisz upewnić się, że idziesz do kontroli przed zakupem, ponieważ te samochody są często zaniedbywane. Caymany nie są typami samochodów, którymi ludzie zazwyczaj jeżdżą na co dzień, co oznacza, że wiele z nich, zwłaszcza starszych modeli, jest dość zaniedbanych.

2017 Porsche 981 Cayman

2017 Porsche Cayman jest prawdopodobnie najlepszym modelem Cayman, aby przejść do z wielu powodów. Zaczynając od niezawodności, model 2017 jest ostatnim rokiem modelowym generacji 918, co oznacza, że jest najbardziej zaawansowanym z nich. Cayman 2017 nie jest samochodem grzęznącym w wycofaniu i różnych problemach, które nękały wcześniejsze modele 981.

  Porsche Panamera Sport Turismo Niezawodność

Wskaźnik zadowolenia klienta z modelu 2017 Cayman jest również naprawdę wysoki, ponieważ większość właścicieli uważa, że doświadczenie posiadania jest w przeważającej mierze pozytywne. Wartość jest również tym, co 2017 981 robi naprawdę dobrze, ponieważ samochód ma teraz 5-6 lat. Oznacza to, że przez lata stracił sporo na wartości i jest teraz dość stabilny pod względem wartości.

Powodem, dla którego umieściliśmy 981 przed generacją 718, są silniki, ponieważ generacja 718 zarezerwowała 6-cylindrowe silniki tylko dla modeli z wyższej półki, które kosztowały dużo więcej pieniędzy. Dlatego 981 można mieć z 6-cylindrowym silnikiem za stosunkowo niską cenę.

2022 Porsche 718 Cayman

Porsche 718 Cayman z 2022 roku to najnowszy i najlepszy model Caymana, ponieważ jest to najbardziej zaawansowany i najbardziej pożądany Cayman, jaki można kupić. Co prawda kosztuje najwięcej ze wszystkich modeli Cayman, ale jakość idzie w parze z ceną. Ponadto Cayman 2022 jest objęty gwarancją, co oznacza, że nie musisz się martwić o naprawy.

Zadowolenie klientów to również coś, co 2022 robi naprawdę dobrze, ponieważ większość osób, które go kupiły, stwierdza, że samochód jest czystą radością z jazdy i posiadania. Wyższe modele GTS, GT4 i GT4RS są jednymi z najlepszych samochodów Porsche w ogóle, ale te kosztują tyle, co niektóre modele Porsche 911.

Niezawodność również wydaje się być naprawdę dobra z 2022 Cayman, ponieważ samochód jest bardziej niezawodny niż modele 718, które pojawiły się przed nim. Porsche ma sporo problemów z 718 ze względu na wiele wycofań, ale te zostały rozwiązane zanim pojawił się model 2022.

  Czy Porsche mają dobre silniki?

2006 Porsche Cayman

Jeśli chcesz Porsche Cayman w budżecie, 2006 Cayman jest modelem, na który warto się zdecydować. Niektórzy twierdzą, że 2006 Porsche Cayman jest doskonale wyważony i był samym szczytem Porsche Cayman. Niezawodność jest również ważnym czynnikiem do rozważenia przy zakupie każdego samochodu i na szczęście Porsche Cayman 2006 wydaje się być naprawdę niezawodnym samochodem.

Zadowolenie klienta jest czymś równie ważnym jak niezawodność, jeśli chodzi o zakup używanego modelu samochodu i 2006 Cayman wydaje się być naprawdę pozytywnie ocenianym samochodem. Jednak głównym powodem, dla którego model 2006 jest tak dobry jest to, że oferuje on najlepszy stosunek jakości do ceny.

Możesz kupić 2006 Cayman za zaledwie ułamek tego, co zwykle zapłaciłbyś nawet za 981, nie mówiąc już o 718. Warto wspomnieć, że 2006 Cayman jest już naprawdę starym samochodem, co oznacza, że znalezienie takiego w idealnym stanie z wszystkimi zapisami historii serwisowej nie jest tak łatwe jak w przypadku 981 czy 718.

Sekcja FAQ

Czy powinienem kupić Porsche Cayman?

Jeśli interesują Cię kompaktowe, 2-miejscowe samochody sportowe z plakietką premium, Porsche Cayman jest świetnym samochodem do kupienia. Cayman jest zwykle porównywany z Audi TT, BMW serii 2 i Mercedesem SLC. Jednak Cayman jest najbardziej dynamicznym samochodem z całej partii i jednym z tych, które najlepiej zachowują swoją wartość.

Jako takie, jeśli lubisz ten typ samochodu, Porsche Cayman jest zdecydowanie samochód należy rozważyć zakup. Z drugiej strony, trzeba mieć świadomość, że Cayman jest dość kompaktowy samochód i najwyższych kierowców tam może walczyć trochę znaleźć wystarczająco dużo miejsca wewnątrz Cayman.

  Porsche vs. Audi reliability - Which is better?

Jaki jest najlepszy model Porsche Cayman, który można kupić?

Najlepszym modelem Porsche Cayman jest prawdopodobnie Porsche GT4, ponieważ najlepiej równoważy wydajność, wartość i emocje. GT4 RS jest topowym modelem Caymana, który rywalizuje nawet z 911 GT3, co nie jest czymś powszechnym dla podstawowych modeli Porsche Cayman.

Cayman GTS jest również jednym z najlepszych modeli Porsche Cayman, zwłaszcza w generacji 718, która otrzymuje wspaniały 6-cylindrowy silnik o pojemności 4,0 l, wolnossący.

Jaka jest różnica między Porsche Cayman i Boxster?

Porsche Cayman jest hardtopową wersją Porsche Boxster, co oznacza, że te dwa samochody dzielą ze sobą większość części. Cayman jest również nieco sztywniejszy, ponieważ posiada twardy dach, co sprawia, że samochód jest nieco bardziej zwinny na zakrętach. Ponadto Cayman jest nieco lżejszy, co również pomaga w pokonywaniu zakrętów.

Boxster ma tendencję do kosztowania około 2000 dolarów więcej niż Cayman i Cayman dostaje kilka specjalnych modeli, takich jak GT4RS i GT4, które nie można mieć z Boxster.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z