Najlepszy rok dla Porsche Macan

Porsche Macan Turbo Reliability

Porsche Macan został po raz pierwszy ujawniony z powrotem w 2014 roku i od tego czasu Macan sprzedaje się jak szalony. Powodem, dla którego Macan jest tak udany, jest to, że rezyduje w segmencie rynku, który szybko rośnie przez ostatnią dekadę. Kompaktowe SUV / Crossover są na wzrost i wydaje się, że to nie idzie nigdzie.

Porsche Macan 2017 wydaje się być najlepszym rokiem modelowym dla Macana, ponieważ większość badań satysfakcji klientów online uznaje go za lepszy niż wszystkie inne lata modelowe Macana. Model 2017 jest tak dobry, ponieważ wydaje się być jednym z najbardziej niezawodnych modeli Macan, które kiedykolwiek wyszły. Macan 2022 jest najlepszym modelem Macan w ogóle, ale jest też najdroższy.

Macan pierwszej generacji z 2015 roku może być również świetnym zakupem, ponieważ jest to najtańszy model Macan z nich wszystkich. Dobrą rzeczą we wszystkich modelach Macan jest to, że zachowują one wartość naprawdę dobrze, co oznacza, że ostateczne koszty posiadania Macana są znacznie lepsze w porównaniu z większością samochodów w tym segmencie.

Niezależnie od tego, na które Porsche Macan się zdecydujesz, prawdopodobnie będziesz zadowolony, ponieważ Macan jest naprawdę miłym połączeniem wydajności, luksusu, stylu i komfortu.

2017 Porsche Macan

2017 Porsche Macan to samochód, który wydaje się być na szczycie większości list „najlepszych Porsche Macan rok modelowy”. Customer Reports twierdzi, że 2017 Macan jest w pierwszej trójce, podczas gdy J.D. Power również ocenia go jako znajdującego się w pierwszych trzech miejscach. Pozostałe dwa miejsca różnią się między tymi dwoma renomowanymi stronami, co oznacza, że 2017 jest uważany za najlepszy wybór w obu aspektach.

  Tesla VS Porsche - Który jest lepszy?

Te raporty dotyczące zadowolenia klientów opierają się na zgłoszonych problemach i jak drogie są te modele do życia. Ponadto, 2017 Macan jest teraz 5-letnim samochodem, co oznacza, że najbardziej dotkliwa amortyzacja jest za tobą, co jest zdecydowanie dobrą rzeczą.

Dlatego 2017 Macan jest tym, który wydaje się być na szczycie bez względu na to, jak na to patrzysz. Jest wystarczająco nowy, aby pochodzić ze wszystkimi najnowszymi technologiami Porsche, a jednocześnie jest wolny od najbardziej dotkliwej amortyzacji. Silniki w ofercie są wyrafinowane, mocne i wydajne. Technologia jest niemal na czasie z najnowszymi modelami Macan.

2022 Porsche Macan

Porsche Macan 2022 to najnowszy, najbardziej zaawansowany i najbardziej pożądany model Macana. Nie dziwi więc fakt, że Macan z 2022 roku jest obiektywnie najlepszym Macanem. Ma najnowsze silniki, najnowsze technologie, najwyższy poziom komfortu i poczucie prowadzenia zupełnie nowego samochodu.

Jednak Macan 2022 jest również najdroższym modelem Macana, co oznacza, że nie każdy może sobie na niego pozwolić. Dobrą rzeczą jest to, że wydaje się być bardziej niezawodny niż większość starszych modeli Macan, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ model 2022 jest w pewnym sensie kulminacją wszystkiego, co Porsche zrobiło z poprzednimi modelami Macan.

Wyniki zadowolenia klientów również wydają się być w przeważającej mierze pozytywne, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ Macan 2022 jest objęty gwarancją. Dlatego może kosztować więcej niż 99% modeli Macan, ale przynajmniej wiesz, że nie powinieneś mieć żadnych nieprzewidzianych wydatków przez jakiś czas.

  Porsche vs. Jaguar: Niezawodność

2015 Porsche Macan

Kiedykolwiek pojawia się zupełnie nowy samochód, zwykle cierpi na różne problemy, które po prostu nie zostały zauważone, gdy samochód był jeszcze pod osłoną. Macan wyszedł w 2014 roku po raz pierwszy w historii, ale z jakiegoś powodu, 2015 Macan nigdy naprawdę nie miał zbyt wiele problemów, aby mówić off. WhatCar, renomowana strona internetowa poświęcona samochodom oceniła 2015 Macan z niezawodnością 98%, co jest uważane za doskonały wynik.

J.D. Power ocenia 2015 Porsche Macan z 84/100 wynik niezawodności, który również nie jest wszystko, że powszechne dla zupełnie nowych samochodów. Oznacza to, że 2015 nie cierpi z powodu problemów, jak większość samochodów zrobić, gdy po raz pierwszy wychodzi. Jeśli sparujesz to z faktem, że 2015 Macan jest najtańszym Macan, jak również, można zobaczyć, dlaczego wymieniliśmy go tutaj.

Może nie jest to najnowszy Macan pieniądze mogą kupić, a to na pewno nie jest najbardziej luksusowy lub aktualne, ale nikt nie może zaprzeczyć, że 2015 Macan nie jest pożądane i naprawdę dobrze zaokrąglone samochód. Niektórzy mogą uznać 2015 Macan za najlepszy rok modelowy Macan kiedykolwiek, ponieważ kosztuje mniej niż niektóre bardziej premium kompaktowe SUV-y z tego segmentu zrobić.

Sekcja FAQ

Czy powinienem kupić Porsche Macan?

Jeśli interesują Cię luksusowe kompaktowe SUV-y, nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego nie powinieneś rozważyć Porsche Macan. Macan konkuruje z takimi modelami jak Mercedes Benz GLC, BMW X3 i Audi Q5, ale w rzeczywistości żaden z tych trzech modeli nie jest tak pożądany jak Macan.

  Czy Porsche ma elektrycznego SUV-a?

Z drugiej strony, niektórzy mogą uznać, że nawet najnowszy Macan jest nieco przestarzały w środku. Macan ma praktycznie identyczne wnętrze jak 718 Cayman, co jest zarówno dobrą, jak i złą rzeczą. Dobrą rzeczą jest to, że wnętrze jest wyłożone wysokiej jakości materiałami, ale złą rzeczą jest to, że brakuje w nim najnowszych funkcji Porsche.

Jaki jest najlepszy model Porsche Macan?

Najlepszym modelem Porsche Macan jest bez wątpienia Macan GTS, ponieważ stanowi on idealną równowagę między osiągami a luksusem. GTS otrzymuje solidną aktualizację stylistyczną wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu wydaje się bardziej agresywny i młodzieńczy.

Jeśli jednak chcesz mieć wszystko, powinieneś wybrać Porsche Macan Turbo, ponieważ Turbo jest najszybszym, najbardziej ekscytującym i najbardziej zdolnym modelem Macana.

Czy Porsche Macan zostanie wycofany z produkcji?

Według większości źródeł online, napędzany benzyną Porsche Macan prawdopodobnie zakończy swoją żywotność w 2024 roku, ale kompaktowy SUV Macan prawdopodobnie będzie żył dalej. W związku z tym można się spodziewać, że Macan będzie wyposażony w całkowicie elektryczny układ napędowy, ale ogólna recepta projektowa nie ulegnie raczej drastycznej zmianie.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z