Najlepszy samochód dla golfistów

Znalezienie samochodu dla golfisty nie jest łatwym zadaniem. Szanse są takie, że wolą bardziej upmarket samochody i samochody, które oferują doskonałą przestrzeń ładunkową, ale nie poświęcając styl lub projekt w procesie.

Ludzie, którzy spędzają dużo czasu na greenach mają tendencję do noszenia kilku toreb golfowych, wózków golfowych, zapasowych baterii, butów i co nie. I kupno bardziej kompaktowego samochodu nie jest naprawdę opcją. Poza tym, należy podciągnąć się w coś, co wygląda dobrze, ponieważ konkurencja w większości domów klubowych jest dość sztywny.

I jako takie, Audi A6 Avant lub BMW 5-series Touring będzie czuć się jak w domu na parkingu klubu golfowego. Jeśli wolisz SUV-y, to Volvo XC90, Lexus RX 450h lub Range Rover są również dość częstym widokiem w wielu domach klubowych.

Ale jeśli chcesz zapewnić sobie całkowitą dominację nad klubowym parkingiem, Bentley Continental GT lub McLaren GT będą prawdopodobnie najlepszymi opcjami. Bentley jest po prostu świetny we wszystkim, a McLarena i tak nikt nie kupuje, więc możesz znaleźć go w świetnej cenie.

Audi A6 Avant

Niemcy naprawdę kochają swoje kombi, a Audi A6 Avant jest prawdopodobnie najbardziej znanym niemieckim kombi na rynku. A6 nie wygląda wcale mniej pożądanie w formie kombi i oferuje również mnóstwo miejsca na cały Twój sprzęt golfowy.

Jeśli zdecydujesz się na top-of-the-line 600 KM Audi RS6, jesteś prawdopodobnie patrząc na jeden z najlepszych samochodów kiedykolwiek do łask twarz ziemi. RS6 wygląda oszałamiająco, oferuje poziom wydajności supersamochodu, ale praktycznością wciąż przewyższa zwykłe kombi.

BMW serii 5 Touring

Niektórzy mogą twierdzić, że BMW serii 5 Touring jest lepszą opcją, ponieważ BMW urodziło się po to, aby zamieszkać w klubie golfowym. BMW jest nieco bardziej dorosłe, ponieważ oferuje bardziej konserwatywny design, który jest skierowany do starszych członków klubu.

  Czy szybkie ładowanie jest złe dla samochodów elektrycznych?

Praktyczność, 5-Seria Touring jest porównywalna do A6, ale nie można dostać M5 kombi, ponieważ BMW zaprzestało ich produkcji, ponieważ nigdy nie były tak popularne jak RS6. Niemniej jednak, lojalność wobec marki jest prawdopodobnie powodem, dla którego zdecydujesz się na któryś z tych dwóch.

Volvo XC90

Jeśli nie jesteś fanem estetyki, SUV będzie prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem. A Volvo XC90 to jeden z najlepszych SUV-ów średniej wielkości na rynku i prawdopodobnie najlepszy model Volvo w ostatnich latach. XC90 to luksusowy, elegancko wyglądający SUV, który bez problemu pomieści cały sprzęt golfowy.

Jeśli dodamy do tego legendarne bezpieczeństwo Volvo, nowoczesne technologie i doskonałe rozwiązania w zakresie komfortu, XC90 będzie się czuł jak w domu w wielu klubach golfowych. Pod względem cenowym XC90 oferuje bardzo dużo, zwłaszcza na rynku samochodów używanych.

Land Rover Discovery

Jeśli zapytasz kogokolwiek z Wielkiej Brytanii, jaki jest najlepszy wszechstronny SUV, jaki możesz kupić, są szanse, że wskaże Ci Land Rovera Discovery. Discovery jest świetnym SUV-em, ponieważ oferuje styl, miejsce dla 7 osób i duże możliwości terenowe.

Jeśli jednak opuścisz ostatni rząd siedzeń, zobaczysz ogromną przestrzeń ładunkową, w której zmieścisz cały swój sprzęt golfowy, nawet się nie pocąc. Niezawodność Disco jest o wiele lepsza w porównaniu z innymi produktami Land Rovera, ale nadal nie dorównuje Lexusowi.

Lexus RX 450h

Dawno minęły czasy, gdy Lexus był niczym innym jak tylko posh Toyota, obecnie Lexus jest uważany za jedyną prawdziwą alternatywę dla niemieckiego trio wykonawczego, a RX 450h jest gwiazdą świecącą w całej linii Lexusa ze względu na ekskluzywną stylizację, jakość wykonania i wiodącą w klasie niezawodność.

  Jaki jest najbardziej ekonomiczny hybrydowy SUV?

Dodatkowo, RX 450h jest samochodem hybrydowym, co oznacza, że jego wydajność jest lepsza niż w przypadku większości innych większych SUV-ów. W związku z tym RX 450h jest idealnym mieszkańcem klubu.

Bentley Continental GT

Jeśli chodzi o ekskluzywność, Bentley Continental GT jest najlepszym grand tourerem, jakiego można kupić za pieniądze i prawie nic innego na rynku nie jest w stanie zbliżyć się do Bentleya, gdy podjeżdża się pod wejście do klubu.

Przestrzeń bagażnika jest wystarczająca, podobnie jak luksus i osiągi. Można zdecydować się na silnik W12 twin-turbo o mocy ponad 600 KM lub na bardziej „plebejski” silnik V8 twin-turbo o marnej mocy 540 KM. Bentley Continental GT jest obecnie jednym z najlepszych samochodów na rynku, i to jest oczywiste dlaczego.

McLaren GT

McLaren GT to prawdziwy McLaren, ale jego etosem jest oferowanie większej praktyczności, jakości i komfortu w porównaniu z resztą linii McLarena. Ale nie należy się mylić myśląc, że GT nie jest prawdziwym supersamochodem, ponieważ jest.

McLaren jest bardzo dumny z faktu, że GT jest w stanie pomieścić wiele toreb golfowych bez żadnych problemów, ponieważ oferuje dwa miejsca w bagażniku. Jeśli jednak natkniesz się na krętą drogę w drodze na pole golfowe, GT z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy, jak przystało na prawdziwy supersamochód.

Sekcja FAQ

Czy supersamochód to dobry samochód dla golfistów?

Poza McLarenem GT i być może Corvette nowej generacji, większość supersamochodów nie jest stworzona dla golfistów, mimo że marki mają tendencję do reklamowania ich jako takie.

  Najlepsze supersamochody dla wysokich kierowców

Większość supersamochodów nie może pomieścić wystarczającej ilości sprzętu golfowego, a kiedy wprowadzają je na rynek jako takie, robią to, ponieważ grupa docelowa jest zwykle zainteresowana golfem lub innym „bogatym sportem”. Jako takie, supersamochody są dla jazdy, stylu i wydajności, a nie do przewozu kijów golfowych.

Czy golfista powinien zdecydować się na kombi czy SUV?

Pomiędzy tymi dwoma, kombi są prawdopodobnie idealnymi kandydatami dla większości golfistów, ponieważ łączą one poziomy luksusu sedana z podwyższonymi poziomami praktyczności.

SUV-y z drugiej strony nie oferują więcej przestrzeni ładunkowej w porównaniu do kombi, a powód, dla którego ktoś zdecydowałby się na SUV-a jest głównie spowodowany różnymi powodami niezwiązanymi z golfem.

Czy EV są dobrym wyborem dla entuzjasty golfa?

Pojazdy elektryczne stają się coraz bardziej popularne i w związku z tym pojawia się pytanie o to, czy EV są idealnym wyborem dla wielu różnych aktywności i sytuacji. Biorąc pod uwagę, że zwykłe EV oferują dziś dużo przestrzeni ładunkowej, wydaje się, że EV jest naprawdę dobrym wyborem dla entuzjastów golfa.

Po tym wszystkim, entuzjaści golfa mają tendencję do dbania o środowisko, ponieważ spędzają dużo czasu na greenach. A świadomość, że przyczyniasz się do ogólnego polepszenia stanu naszej planety jest zawsze czynnikiem motywującym do zakupu EV.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z