Najlepszy samochód rodzinny BMW z 7 miejscami

Najlepszy samochód rodzinny BMW z 7 miejscami

BMW oferuje kilka znakomitych samochodów z 7 miejscami, wśród których są BMW X5 i BMW X7. Ale jaki jest najlepszy samochód rodzinny BMW z 7 miejscami?

Najlepszym samochodem rodzinnym BMW z 7 miejscami siedzącymi jest BMW X7. Mimo że BMW X5 ma 7 miejsc, BMW X7 jest znacznie bardziej przestronne, bardziej zaawansowane i lepiej przystosowane do potrzeb rodziny niż X5. Poza tym, trzeci rząd siedzeń jest standardem w X7, podczas gdy w X5 jest to opcja.

Co sprawia, że BMW X7 jest idealnym samochodem rodzinnym?

Ma wysokie oceny bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo powinno być zawsze na pierwszym miejscu, gdy szukasz samochodu rodzinnego. Chcesz mieć samochód, który zapewni bezpieczeństwo Twoim dzieciom i innym członkom rodziny. BMW X7 jest bardzo bezpiecznym samochodem. Jest standardowo wyposażone w kilka najlepszych systemów bezpieczeństwa. Niektóre z nich to aktywne wykrywanie martwego pola, łagodzenie skutków kolizji w mieście, ostrzeganie przed kolizją czołową i ostrzeganie przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu.

Ma dużo miejsca do przechowywania

Jeśli masz rodzinę, posiadanie samochodu z dużą ilością miejsca do przechowywania jest niezwykle ważne. BMW X7 właśnie to oferuje. Ma 12,8 stopy sześciennej przestrzeni za trzecim rzędem, ale przy złożonym trzecim rzędzie i drugim rzędzie ma aż 90,4 stopy sześciennej przestrzeni. Jest to wystarczająca ilość miejsca, aby pomieścić rzeczy swoje i swojej rodziny podczas pikniku lub wycieczki.

Zapewnia komfort

BMW X7 posiada jedno z najlepszych wnętrz w swojej klasie. Wnętrze jest nie tylko wysokiej klasy, ale również przestronne i wyposażone w wiele zaawansowanych funkcji. Ponadto posiada miejsca w trzecim rzędzie siedzeń, co jest niezwykle istotne dla dzieci lub przyjaciół Twoich dzieci.
Ponadto BMW X7 jest wyposażone w materiały najwyższej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły. Ponadto, różne wersje kolorystyczne pozwalają nabywcy na wybranie motywu zgodnego z jego upodobaniami. Co więcej, standardowo wyposażony jest w panoramiczny szyberdach, który zapewnia dopływ naturalnego światła i pozwala cieszyć się widokami.

  BMW Z4 VS Ford Mustang - który jest lepszy?

Wyjątkowe osiągi

Niezależnie od tego, czy jeździsz samochodem dla zabawy, dla przygody, czy do przewożenia rodziny, posiadanie dobrze działającego samochodu ma kluczowe znaczenie. Pomimo wielu luksusowych i zaawansowanych funkcji, BMW X7 ma wyjątkowo dobre osiągi.

Najwydajniejszym modelem BMW jest BMW M50i. Jest ono wyposażone w 4,4-litrowy silnik benzynowy twin-turbo V8 z 8-biegową przekładnią automatyczną i napędem AWD. Silnik ten osiąga maksymalną moc 523 KM i moment obrotowy 553 lb-ft. Ponadto osiąga prędkość maksymalną 130 mil na godzinę i przyspiesza od 0 do 60 km/h w 4,5 sekundy.

Dzięki tak znakomitym osiągom BMW X7 zapewni Twojej rodzinie nie tylko komfortową, ale również płynną i szybką podróż.

Elegancka stylistyka

Gdy szukasz samochodu rodzinnego, wygląd nie jest bardzo ważny. Niezależnie od tego, lepiej mieć dobrze wyglądający samochód, który spodoba się dzieciom i rodzinie, niż brzydki. BMW X7 to jeden z najbardziej eleganckich 7-miejscowych SUV-ów na rynku. Jest dobrze zaprojektowany i wyposażony w najwyższej klasy funkcje.

Cyfrowy kluczyk

Ponieważ rodzice są ludźmi zabieganymi, otwieranie drzwi dzieciom może być czasem nie lada wyzwaniem. Ponieważ jednak BMW X7 jest wyposażone w cyfrowy kluczyk, rodzice mogą blokować i odblokowywać drzwi jednym naciśnięciem przycisku lub za pomocą smartfona. Rodzice mogą więc trzymać inne rzeczy, takie jak zakupy lub bagaż, otwierając drzwi samochodu bez dotykania ich.

Należy pamiętać, że osoby posiadające Samsunga Galaxy z obsługą NFC są jedynymi, którzy mogą połączyć aplikację z samochodem i używać telefonu jako klucza.

  BMW 520d - wszystko, co musisz wiedzieć

Rozrywka z tyłu

Kolejną wyjątkową cechą, która sprawia, że BMW X7 jest idealne dla rodzin, są tylne ekrany multimedialne. Zapewniają one rozrywkę osobom i dzieciom siedzącym z tyłu. Oprócz tego widoczna jest mapa nawigacyjna, dzięki której pasażerowie z tyłu samochodu wiedzą, gdzie się znajdują lub dokąd zmierzają.

Wiele elementów sterujących na tylnych siedzeniach

BMW X7 to duży samochód z miejscami siedzącymi w trzecim rzędzie. Jeśli więc chcesz zapewnić swoim dzieciom wygodę w trzecim lub drugim rzędzie siedzeń bez konieczności ręcznej regulacji foteli, możesz wyregulować fotele z tylnych drzwi, aby zapewnić im komfort.

FAQ

Czy BMW X3 jest samochodem 7-osobowym?

Nie, BMW X3 nie jest samochodem siedmiomiejscowym. BMW oferuje tylko dwa siedmiomiejscowe SUV-y: BMW X7 i X5. Wręcz przeciwnie, nie wszystkie BMW X5 są 7-miejscowe. Tylko BMW xDrive40i może zostać przekształcony w samochód 7-miejscowy. Oznacza to, że BMW xDrive45e oraz X5 M50i są standardowo wyposażone w 5 miejsc i nie można ich zmienić na 7-miejscowe.

Czy BMW X7 jest niezawodne?

Mimo że BMW X7 jest na rynku od mniej niż 5 lat, okazało się, że jest to bardzo niezawodny SUV w porównaniu z BMW X5 i innymi konkurentami. Firma J.D. Power przyznała mu ocenę niezawodności na poziomie 83 punktów na 100, co oznacza wynik bardzo dobry lub powyżej średniej.

Jednak mimo że samochód ten jest niezawodny, jego naprawa jest dość kosztowna. Należy więc o tym pamiętać, planując jego zakup.

  BMW X5 VS BMW X6 - który jest lepszy?

Jak szybkie jest BMW X7?

BMW X7 to samochód o wysokich osiągach, wyposażony w kilka opcji silnikowych. Jego prędkość maksymalna wynosi 155 mil na godzinę, a od 0 do 60 km/h rozpędza się w zaledwie 4,5 sekundy. BMW M50i to najlepsza wersja wyposażenia, ale jest ona również droższa.

Jakie są najczęstsze problemy związane z BMW X7?

Podobnie jak wiele modeli BMW, również X7 ma swoje typowe problemy, o których zainteresowani nabywcy powinni wiedzieć. Niektóre z nich to problemy z zawieszeniem, układem elektrycznym i układem napędowym. Nie oznacza to, że problemy te mogą się różnić w zależności od roku modelowego. Dbaj o swój samochód, aby zminimalizować większość z tych problemów.

Końcowe przemyślenia

Jeśli szukasz najlepszego samochodu rodzinnego BMW z 7 miejscami, BMW X7 jest najlepszym wyborem. Ten samochód jest przestronny, zaawansowany technologicznie, bezpieczny, świetnie się prowadzi, jest wygodny i elegancko wykonany. Jest jednak również drogi i zużywa dużo paliwa. Ponadto trzeci rząd siedzeń nie jest najlepszym rozwiązaniem dla osób dorosłych, które podróżują z daleka.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to niezły SUV dla tych, którym zależy na klasie, przestronności, osiągach, bezpieczeństwie i luksusie.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z