Najlepszy używany samochód dla pierwszych kierowców

Kiedy kupowałem swój pierwszy samochód, byłem głównie zainteresowany kupnem czegoś takiego jak BMW serii 3 z 6-cylindrowym silnikiem lub nawet Ford Mustang GT, ale stanąłem przed dwoma dużymi problemami. Pierwszym z nich było to, że nie miałem wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić ani jedno ani drugie, a drugim był fakt, że kosztują one zdecydowanie za dużo, aby zapewnić młodemu kierowcy jak ja.

Po zastanowieniu się przez chwilę, osiadłem na małym hatchbacku na poziomie ekonomicznym, który pomógł mi zrozumieć, co wymaga posiadania samochodu i czy w ogóle jestem gotowy na takie zobowiązanie. Powiedzmy sobie szczerze, samochody mają tendencję do psucia się i nie jesteśmy zachwyceni wydawaniem mnóstwa pieniędzy na ich naprawę. O wiele łatwiej jest zacząć od czegoś małego i bezpiecznego, a później przejść do czegoś lepszego, jeśli to jest naprawdę to, co cię interesuje.

W związku z tym, jeśli jesteś pierwszym kierowcą, trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ zamierzamy wymienić najlepsze używane samochody dla pierwszych kierowców i powiedzieć, dlaczego powinieneś być rozsądny. Pierwszy samochód, o którym zamierzamy wspomnieć, to Honda Civic, ponieważ jest niedrogi, bezpieczny, niezawodny i tani w eksploatacji. Możesz również wybrać Accord, jeśli masz ochotę na coś nieco większego i bardziej spójnego.

Miłośnicy SUV docenią Hyundai Tucson lub Mazda CX-5, ponieważ oba są niezawodne, bezpieczne i niedrogie. Wreszcie, jeśli chcesz czegoś bardziej awanturniczego, sprawdź Subaru Outback.

2012-2015 Honda Civic

2012-2015 Honda Civic będzie ustawić cię z powrotem na około 10.000 dolarów lub nawet mniej, co jest idealnym punktem wyjścia dla młodego kierowcy. Model bazowy 140 KM jest dobry dla około 40MPG łącznie, co jest świetne dla tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze na ważniejsze rzeczy w życiu. W tym punkcie cenowym, znalezienie dobrze utrzymanego przykładu z niskim przebiegiem jest łatwe.

  Jaki jest najwolniejszy samochód na świecie?

Możesz iść na bardziej wydajne 201 KM Civic SI, który będzie kosztować nieco więcej, aby kupić i uruchomić, który nie jest idealny, jak 140 KM jest więcej niż dużo dla nowego kierowcy. Możesz też wybrać pomiędzy manualną a automatyczną skrzynią biegów.

2013-2015 Honda Accord

Jeśli Civic jest trochę za mały dla Ciebie i chcesz samochód, który ma dużo miejsca dla swoich przyjaciół, 2013-2015 Honda Accord jest również naprawdę dobrym wyborem. Accord od dawna jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w USA, co oznacza, że jest ich mnóstwo do wyboru, a wiele z nich jest jeszcze dobrze poniżej 60,000 mil lub tak.

Za cenę około 10.000 dolarów dostajemy przestronny samochód z czterema miejscami, który jest również wydajny, niezawodny i trzyma swoją wartość naprawdę dobrze. Ponadto jest bezpieczny i dobrze wyposażony, a czterocylindrowy silnik o mocy 185 KM z przekładnią CVT jest łatwy w prowadzeniu.

2012-2014 Hyundai Tucson

Spójrzmy prawdzie w oczy, większość ludzi w dzisiejszych czasach chce kupić SUV-y, ponieważ SUV-y są przestronne, zdolne i bezpieczne. Dzięki wyższej pozycji za kierownicą, Tucson oferuje doskonałą widoczność dookoła, co ułatwia parkowanie i manewrowanie. Kosztuje również mniej niż 10 000 dolarów i jest jednym z najbardziej niezawodnych samochodów w swojej klasie.

Może nie jest to samochód do jazdy w terenie, ale Tucson jest w stanie pokonać teren, którego większość samochodów w dzisiejszych czasach po prostu nie jest w stanie przejechać. Dzięki mocy 176 KM, napędowi AWD i płynnej, automatycznej skrzyni biegów, Tucson jest jednym z najpopularniejszych używanych SUV-ów w sprzedaży.

  Które SUV-y mają system wspomagania parkowania?

2014 Mazda CX-5

Mazda CX-5 to stosunkowo nowy crossover, który od razu zyskał popularność dzięki stylowemu wyglądowi i bardziej angażującym wrażeniom z jazdy w porównaniu z większością podobnych samochodów. W cenie wyjściowej około 10 000 dolarów CX-5 jest bezpieczny, wygodny, tani w eksploatacji i niezawodny.

Oferuje również dużo miejsca dla Ciebie, Twoich przyjaciół i wszystkich Twoich rzeczy, co czyni go idealnym samochodem do długodystansowej jazdy w. Powinieneś wybrać model z 4 cylindrami o pojemności 2,5L i automatyczną skrzynią biegów, ponieważ oferują one około 184 KM, co jest więcej niż wystarczające, zwłaszcza jeśli wybierzesz model z napędem na cztery koła.

2013-2015 Subaru Outback

Najbardziej wydajnym samochodem na tej liście jest bez wątpienia Subaru Outback, a zakup Outbacka z lat 2013-2015 będzie Cię kosztował mniej niż 8000 dolarów. Jednak nie idź myśląc, że ta cena nie da ci wiele, ponieważ Outback oferuje najlepszy w klasie system AWD i naprawdę kuloodporne doświadczenie.

Z mocą 173 KM pod prawą stopą, możesz pojechać wszędzie z Outbackiem, ponieważ jest to naprawdę samochód pełen przygód dla tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

Sekcja FAQ

Dlaczego młodzi kierowcy płacą więcej za ubezpieczenie?

Ze względu na ogólny brak doświadczenia za kierownicą, młodsi kierowcy częściej powodują wypadki. Dlatego też młodzi kierowcy płacą wyższe składki ubezpieczeniowe, ponieważ należą do wyższej kategorii ryzyka w porównaniu do większości doświadczonych (starszych) kierowców.

  Jak często należy myć samochód?

Jeśli dodamy do tego drogi i mocny samochód, otrzymamy przepis na wysokie składki ubezpieczeniowe, na które większość młodych kierowców nie może sobie pozwolić. To doskonale podsumowuje dlaczego młodzi kierowcy nie powinni wybierać czegoś drogiego i mocnego, nawet jeśli mogą sobie na to pozwolić.

Czy samochody elektryczne są dobre dla młodych kierowców?

Są, ale zawsze będzie lepiej, aby młodszy kierowca poznał samochody spalinowe przed przesiadką na EV. Chodzi o to, aby zapoznać się z tym, jak działa większość samochodów tam, co pomoże ci lepiej zrozumieć przepływ ruchu i dlaczego niektóre rzeczy są takie, jakie są.

EV są znacznie łatwiejsze do życia z i do jazdy, ale tak długo, jak większość samochodów tam są wyposażone w silnik spalinowy, to lepiej zacząć od tych.

Jakie są najpopularniejsze samochody dla młodych kierowców?

Pierwsza trójka najpopularniejszych samochodów dla młodych kierowców to Honda Civic, Honda Accord i Ford Mustang. Jednak Mustang będzie kosztował Cię o wiele więcej pieniędzy, dlatego też wybranie Mustanga jako swojego pierwszego samochodu nie będzie najlepszym rozwiązaniem.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z