Najlepszy wlot powietrza do Audi A4

Audi sprawia, że luksusowy samochód, więc należy traktować go jako takie. Musisz dbać o swoje Audi poprzez instalację najlepszych akcesoriów perfomance. Zapewni to, że Audi pozostaje w najlepszym stanie możliwe podczas gdy jesteś jego właścicielem. Jeśli szukasz systemu wlotu powietrza dla Twojego Audi A4, musisz upewnić się, że patrzysz na odpowiednim roku modelowym.
Modele samochodów zmieniają się z biegiem lat, ponieważ zmienia się technologia i znajdujemy lepsze sposoby na robienie rzeczy. Jest to prawdą nawet w przypadku luksusowych marek, takich jak Audi. Części samochodowe nie są jeden rozmiar pasuje do wszystkich, nawet jeśli jest to ten sam samochód tylko inny rok. My zajmiemy się 10-letnim okresem, zaczynając od modelu 2005, a kończąc na modelu 2016.

Co to jest układ dolotowy powietrza?

Układ dolotowy powietrza jest krytyczną częścią silnika Twojego samochodu. Zbiera on powietrze i rozprowadza je po całej komorze silnika, aby utrzymać jego niską temperaturę. Układ dolotowy pobiera powietrze z zewnątrz komory silnika, zazwyczaj przez kratkę wentylacyjną. Powietrze na zewnątrz silnika jest zazwyczaj chłodniejsze i bardziej gęste, co zapewnia znacznie bogatszą zawartość tlenu.
Proces ten jest lepszy dla mocy wyjściowej, wydajności silnika i spalania. Kiedy wybierzesz odpowiedni układ dolotowy dla swojego Audi A4, możesz oczekiwać więcej koni mechanicznych i lepszych osiągów swojego samochodu.

2005-2008 – AEM Cold Air Induction System 21-681C

Układ dolotowy zimnego powietrza AEM zwiększa moc poprzez zastąpienie filtra powietrza i układu dolotowego w Twoim samochodzie. Ten system został specjalnie zaprojektowany dla modeli Audi A4 z lat 2005 – 2008. Ten ponadwymiarowy system filtracji powietrza zapewnia niesamowity przepływ powietrza i wydajność.
Syntetyczny materiał jest zmywalny i łatwy do czyszczenia w razie potrzeby, zwykle co 100 000 mil. Możesz czuć się swobodnie wiedząc, że ten układ dolotowy jest objęty dożywotnią ograniczoną gwarancją.

  Niezawodność Polestar vs Audi - co jest lepsze?

2009-2013 – Volant Air Intake 119206

Wykonany z polietylenu, ten układ dolotowy ma bardzo niską restrykcyjność, pozwalając na zwiększenie objętości powietrza. Posiada zdolność do izolowania i ochrony przed ciepłem z silnika, mosiądzem i zanieczyszczeniami, które możesz napotkać podczas jazdy. Twój silnik otrzyma zwiększoną ilość zimnego powietrza, zapewniając Ci więcej koni mechanicznych. Ten system oferuje 4 lata lub 100,000 mil gwarancji.

2010-2013 – Injen SP Układ dolotowy zimnego powietrza SP3080P

System dolotowy powietrza Injen daje silnikowi szansę na głęboki oddech i poprawę osiągów, na które czekał. Pierwszy system dolotowy powietrza, który posiada cztery patenty na proces strojenia, będziesz niezwykle zadowolony z tego, jak działa ten dolot. Aluminiowy materiał pozwala na gładki i niezwykle wydajny przepływ powietrza do Twojego silnika.

2013-2016 – AEM Cold Air Induction System 21-750

Ten układ dolotowy AEM jest nowszym modelem poprzedniego, który omawialiśmy dla modeli od 2005 do 2008 roku. Został on zaprojektowany tak, aby obniżyć temperaturę powietrza, które pobiera i w ten sposób zwiększyć moc. Możesz użyć tego systemu do 100.000 mil przed trzeba będzie myśleć o czyszczeniu go.
Cylinder w kształcie, to układ dolotowy jest wykonany z bezolejowego materiału syntetycznego i posiada czujnik masowego przepływu powietrza. Jest bardzo łatwy w instalacji, a nawet posiada dożywotnią ograniczoną gwarancję.

2014-2015 – K;N Typhoon Intake Kit 69-9508T

Kolejny system wykonany z aluminium, będziesz pod wrażeniem zwiększonych osiągów Twojego samochodu. W zestawie z układem znajduje się filtr powietrza wielokrotnego użytku wykonany z naoliwionej bawełny. Możesz również oczekiwać osłony termicznej zaprojektowanej specjalnie dla Audi A4 i będzie regulować temperaturę w komorze silnika. Instalacja jest prosta i może być zakończona w 90 minut lub mniej.

  Które z nich jest bezpieczniejsze: Volvo czy Audi?

Wniosek

Kiedy kupujesz luksusowy samochód, taki jak Audi A4, chcesz mieć pewność, że wkładasz do niego części wysokiej jakości. Rynek wtórny wlotu powietrza może zapewnić Ci więcej koni mechanicznych i zwiększoną wydajność. Nie możesz wybrać byle jakiego systemu wlotu powietrza, ale są takie, które są specjalnie zaprojektowane do pracy z Audi A4.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z