Niezawodność Bentley Brooklands

Bentley Brooklands jest ekskluzywnym, luksusowym i najwyższej jakości modelem marki Bentley. Brooklands to 2-drzwiowe coupe z 4 miejscami siedzącymi, które zostało zaprojektowane w typowym dla Bentley’a stylu premium. Samochód jest elegancko zaprojektowany, aby zapewnić dobrą aerodynamikę i przyciągać wzrok ludzi.

Overview

Samo posiadanie tego samochodu jest wielką rzeczą z powodu jego rzadkości. Wyprodukowano i sprzedano na całym świecie tylko 550 sztuk. Druga generacja samochodu posiada silnik 6,75 L twin-turbo Bentley serii L z 8-cylindrami. Dzięki temu samochód osiąga moc 530 koni mechanicznych i moment obrotowy 774 lb-ft.

Niezawodność

Niezawodność nie jest najlepszym punktem sprzedaży Bentleya i mają nawet najniższy z 37 marek samochodów niezawodność. Jest to głównie ze względu na ich bardzo wysokie koszty utrzymania, ale ludzie są skłonni zapłacić za to z powodu ich rzadkości i piękna.
Brooklands został wycofany z produkcji w 2011 roku, i to jest naprawdę rzadkie, aby posiadać samochód teraz. jeśli masz szansę kupić to piękno, to niezawodność będzie najmniejszym problemem. Jednak samochód jest zbudowany jest wyjątkowo silny z bardzo trwałym silnikiem. Samochód będzie trwał lata jak wiele innych Bentleyów, ale z ciężką ceną.

Bezpieczeństwo

Sama elegancja nie jest ważna, a bezpieczeństwo jest również ważne dla każdego samochodu. Jednak z powodu jego rzadkości, nie był on testowany przez wiele organizacji. Mimo to, patrząc na inne samochody Bentleya i ich firmę macierzystą, możemy powiedzieć, że samochód jest bezpieczny w prowadzeniu dzięki wielu funkcjom bezpieczeństwa, takim jak system zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania, kontrola stabilności, poduszki powietrzne, czujniki parkowania itp.

  Bentley Azure Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Samochody takie jak Brooklands zawsze mają bardzo wysokie koszty utrzymania. Zwykła regularna konserwacja będzie Cię sporo kosztować. Jednak zwykłe części nie są zwykle tak drogie, ale salony potrzebują trochę czasu, aby je sprowadzić. Inne główne części, takie jak układ przeniesienia napędu, są niezwykle drogie i również trudne do znalezienia.

FAQ

Czy Bentley Brooklands jest samochodem z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Bentley Brooklands jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Bentleyu Brooklands?

Bentley Brooklands to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Kompaktowy

Jaka jest moc Bentleya Brooklands i czy ma on turbo?

Bentley Brooklands ma 530 KM i 774 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V8 o pojemności skokowej 6.8L/ Układ paliwowy to: SFI.

Jak duży jest bagażnik w Bentley Brooklands?

14.2 stóp sześciennych ( 0,402 m3 )

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Bentley Brooklands ma 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z