Niezawodność BMW serii 1

Seria 1 to kompaktowa seria BMW klasy executive. BMW nie trzeba przedstawiać z uwagi na jego radość z jazdy i luksusowe wnętrze. Seria 1 zawsze była serią budżetowych samochodów rodzinnych BMW. Właściciele mogą doświadczyć całej stabilności BMW i luksusowego wyglądu za przystępną cenę, bez kompromisów w kwestii jakości.

Przegląd

BMW słynie ze swojej stabilności na drodze i radości z jazdy. BMW tworzy bardzo dobrze zbadane samochody i to właśnie zrobiło w serii 1. Jest to trzecia generacja serii 1, a dostępny model to F40. Posiada on zarówno silniki benzynowe jak i wysokoprężne turbo. Istnieje model M tej serii o nazwie M135i, który może produkować 302 KM.

Niezawodność

Seria 1 zawsze była niezawodnym samochodem rodzinnym. Hatchbacki są dobrej jakości, a ich budowa jest również przyzwoita. BMW zawsze używa najlepszych części do swoich samochodów, które wytrzymują dłużej niż jakikolwiek inny budżetowy pojazd. Ogólnie rzecz biorąc, jest to imponujący pojazd.
Jeśli chodzi o ocenę niezawodności samochodu, F40 ma 4 gwiazdki na 5 możliwych. Jest to bardzo dobry wynik, który świadczy o jego wartości. Silniki zastosowane w tym samochodzie były naprawdę dobre i do tej pory nie wykazały żadnych poważnych usterek.

Bezpieczeństwo

Jeśli mówimy o bezpieczeństwie samochodu, to wszyscy wiemy, że niemieccy producenci samochodów uwielbiają funkcje bezpieczeństwa w swoich samochodach. Wśród nich jest również seria 1. Euro NCAP oceniło samochód na 5 gwiazdek i posiada on wszystkie funkcje bezpieczeństwa, których każdy by potrzebował.

  Alfa Romeo Stelvio Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Jeśli mówimy o utrzymaniu samochodu, to jest on nieco wyższy niż inne pojazdy budżetowe, takie jak Toyoty czy Hondy, ale jakość jest o wiele lepsza. Mówiąc o kosztach utrzymania, samochód będzie cię kosztować około 800 dolarów do 1000 dolarów, w zależności od rodzaju jazdy i regularnego utrzymania.

FAQ

Czy BMW serii 1 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW serii 1 to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w BMW serii 1?

BMW serii 1 to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact

Jaka jest moc BMW serii 1 i czy ma turbo?

BMW serii 1 ma 320 KM mocy i 317 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to turbodoładowany, gazowy I6 o pojemności skokowej 3.0L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 1 ma 18 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 18 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Czy BMW serii 1 ma jakieś problemy?

Dla serii 1 wydano kilka odwołań: problem z tylną osią, wspomaganie hamulców, problemy z bocznymi poduszkami powietrznymi i napinaczami, a także potencjalne zagrożenie pożarowe w silnikach wysokoprężnych.

Czy używane BMW serii 1 to dobry zakup?

BMW serii 1 to popularny wybór wśród nabywców samochodów używanych. Seria 1 jest tańszą opcją niż seria 3, ale prowadzi się ją równie dobrze. Jednak ludzie często nie zwracają uwagi na mały bagażnik, który może być trudny do załadowania. Chociaż przestrzeń na nogi z tyłu nie jest tak dobra jak w innych hatchbackach tej wielkości, a nawet w serii 3, to wciąż jest wystarczająca.

  Czy BMW produkuje samochód typu pickup?

Dlaczego BMW serii 1 zostało wycofane z produkcji?

Ze względu na niewystarczający popyt, seria 1 nie jest już oferowana z modelem trzydrzwiowym ani z silnikiem sześciocylindrowym. Podstawowe BMW 118i z silnikiem benzynowym ma moc 140 KM. M135ixDrive, który ma 306 koni mechanicznych, znajduje się na przeciwległym końcu spektrum cenowego. Kosztuje 49 100 euro.

Kiedy BMW serii 1 doczekało się faceliftingu?

Oryginalne BMW serii 1 zostało wprowadzone na rynek w 2004 roku. W 2007 roku otrzymało ono lifting. Jednak dopiero w 2007 roku świat zaakceptował, że jest to prawdziwe BMW. Druga generacja BMW serii 1 zostanie wprowadzona w 2011 roku.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z