Porsche Panamera Sport Turismo Niezawodność

Panamera Sport Turismo to 5-drzwiowa odmiana kombi Porsche Panamera z hamulcami postojowymi. Zasadniczo Porsche Panamera Sport Turismo jest Porsche patchworkowym – lub, jak kto woli, samochodem złożonym. Innymi słowy, klasyczna Panamera jest połączeniem luksusowego sedana, coupé i hatchbacka z pewnymi cechami samochodu sportowego. W przypadku Sport Turismo dodano jeszcze na dokładkę kombi.

Przegląd

Model Panamera Sports Turismo został zaprezentowany w 2017 roku na targach motoryzacyjnych w Genewie. Dostępna w różnych wersjach silnikowych, od 325-konnego silnika twin-turbo V6 do 620-konnego silnika twin-turbo V8, Panamera Sport Turismo przebojem zdobywa szczytowe miejsca dzięki wysokiej klasie osiągów. Przyspiesza od 0 do 60 km/h w około 3,2 sekundy, a jej prędkość maksymalna wynosi 310 km.

Niezawodność

Porsche cieszy się dobrą reputacją wśród klientów, ponieważ jest znaną, niezawodną marką w całej branży. Nie ma jeszcze takich zastrzeżeń do niezawodności Panamery Sports Turismo. Według danych i statystyk Autoexpress, Panamera Sports Turismo ma ocenę niezawodności 4,4 na 5.

Bezpieczeństwo

Niezawodność Porsche Panamera Sport Turismo nie budzi zastrzeżeń pod względem bezpieczeństwa. Model Sport Turismo jest wyposażony we wszystkie oczekiwane systemy kontroli stabilności i trakcji, które pomagają w prowadzeniu samochodu. Model Sport Turismo nie został jeszcze poddany testom zderzeniowym i testom bezpieczeństwa Euro NCAP i NHTSA.

Wskaźnik amortyzacji

Porsche jest zwykle znane z tego, że zachowuje swoją wartość przez dłuższy czas. Zawsze był na nie duży popyt i historyczna niezawodność Porsche, dzięki czemu amortyzuje się powoli i ma wysoką wartość odsprzedaży. W ciągu najbliższych 5 lat wartość Panamery Sport Turismo spadnie o 61%, a jej wartość odsprzedaży wyniesie 53 319 USD.

  Cadillac ATS-V Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszt utrzymania i napraw Porsche Panamera w ciągu pierwszej dekady jego posiadania wyniesie około 16 531 USD.

FAQ

Czy Porsche Panamera Sport Turismo to samochód z napędem na przednią oś, tylną oś czy wszystkie koła?

Porsche Panamera Sport Turismo jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Porsche Panamera Sport Turismo?

Porsche Panamera Sport Turismo to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody duże

Ile koni mechanicznych ma Porsche Panamera Sport Turismo i czy ma turbo?

Porsche Panamera Sport Turismo ma moc 325 KM i moment obrotowy 331 lb-ft. Silnik to jednostka V-6 Twin Turbo Premium Unleaded o pojemności skokowej 2,9 l. Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jaki typ kół ma ten samochód?

Porsche Panamera Sport Turismo ma aluminiowe koła przednie 19 X 9 cali i aluminiowe koła tylne 19 X 10,5 cala.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z