Samochody podobne do Fiat Argo

Fiat Argo to subkompaktowy samochód o eleganckim wyglądzie i wielu ciekawych technologiach. Ten włoski samochód jest idealny do jazdy po mieście ze względu na swoją wydajność i niezawodność. Należy pamiętać, że Fiat Argo został opracowany przez Fiata na rynek południowoamerykański. Ale które samochody są podobne do Fiata Argo?

Niektóre z samochodów, które są podobne do Fiata Argo to Volkswagen Polo, Audi A1, Seat Ibiza, Vauxhall Corsa, Ford Fiesta, Mazda 2, Peugeot 208 i Mini Cooper. Większość samochodów z tej listy ma lepsze osiągi i jest bardziej wyrafinowana niż Fiat Argo.

Jakie samochody są podobne do Fiata Argo?

Volkswagen Polo

Volkswagen Polo należy do najlepiej sprzedających się samochodów subkompaktowych na rynku. Ten samochód jest elegancki, wyrafinowany i daje radość z jazdy. Ponadto ma doskonałe prowadzenie i zrównoważoną jazdę. W przeciwieństwie do większości swoich niemieckich odpowiedników, VW Polo jest również paliwooszczędny i tani w utrzymaniu.

Tak więc, jeśli chcesz subkompaktowy samochód, który działa lepiej i ma bardziej wyrafinowane funkcje niż Fiat Argo, VW Polo jest najlepszą okazją. Jednak jest on również nieco droższy niż Fiat Argo.

Vauxhall Corsa

Vauxhall Corsa to kolejny wyjątkowy samochód subkompaktowy, który jest podobny do Fiata Argo. Model ten posiada śmiałe nadwozie, przestronne i wyrafinowane wnętrze oraz przyjemną jazdę. Ponadto, Vauxhall Corsa jest dość niezawodny i bezpieczny w prowadzeniu.

Z drugiej strony, Fiat Argo jest nieco większy i ma więcej miejsca niż Vauxhall Corsa. Ale jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, Vauxhall Corsa bierze dzień.

  Czy Fiat Strada to dobry samochód?

Audi A1

Vauxhall Corsa może być bardziej wyrafinowany niż Fiat Argo, ale nie ma nic wspólnego z Audi A1. Audi A1 jest jednym z najbardziej zaawansowanych samochodów w klasie, ponieważ posiada 8,8-calowy ekran dotykowy MMI infotainment z mirroringiem smartfona. Posiada również reflektory i światła tylne LED, 15-calowe felgi ze stopu i wiele innych elementów wysokiej klasy.

Tak więc nabywcy szukający samochodu podobnego do Fiata Argo, ale z większym zaawansowaniem i lepszą jakością jazdy powinni rozważyć zdobycie Audi A1.

Seat Ibiza

Seat Ibiza należy do najbezpieczniejszych subkompaktowych hatchbacków na rynku. Ten samochód może pochwalić się wieloma funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak hill hold control, elektroniczna kontrola stabilności, front assist, alarm i elektroniczny immobilizer silnika oraz ISOFIX. Oprócz bezpieczeństwa, samochód jest również elegancki i oferuje przyjemną jazdę.

Jednak Fiat Argo oferuje więcej miejsca w kabinie i przestrzeni ładunkowej. Jeśli chodzi o niezawodność, oba samochody zostały ocenione jako nieco powyżej średniej.

Ford Fiesta

Ford Fiesta to kolejny podobny samochód do Fiata Argo. Jest to subkompaktowy hatchback z wieloma wyjątkowymi cechami. Poza tym jest tańszy i bardziej niezawodny niż Fiat Argo. Dodatkowo, Ford Fiesta jest bardzo praktyczny i oszczędny w zużyciu paliwa.

Ford Fiesta jest wyposażony w podstawowy silnik inline-4 o pojemności 1,6 litra, który dostarcza do 120 KM i 112 lb-ft momentu obrotowego. Ma również ocenę EPA 27 mpg w mieście, 35 mpg na autostradzie i łączną 30 mpg, co jest jednym z najlepszych w klasie.

  Czy Fiat 500e jest dobrym samochodem?

Peugeot 208

Peugeot 208 może nie być tak duży jak Fiat Argo, ale pochodzi z bardziej zaawansowanych funkcji niż ten ostatni. Może pochwalić się takimi cechami jak system infotainment z 7,0-calowym ekranem dotykowym i łącznością Apple CarPlay i Android Auto, tylne czujniki parkowania i tempomat. Poza tym jest bardzo przystępny cenowo i niezawodny.

Mini Cooper

Mini Cooper należy do najpopularniejszych subkompaktowych hatchbacków na rynku. To także jeden z najbardziej wyrafinowanych samochodów w klasie. Może pochwalić się stylowym i nowoczesnym wyglądem, w którym zakochało się wiele osób. Osiąga również znacznie lepsze wyniki niż Fiat Argo, ale nie jest zbyt niezawodny. Z ceną bazową około 22 750 dolarów, samochód ten jest nieco droższy niż Fiat Argo.

Mazda 2

Jeśli wydajność paliwa, wydajność i niezawodność są tym, czego szukasz w subkompaktowym hatchbacku, Mazda 2 jest najlepszą opcją. Fiat Argo może być ładnym, wydajnym i niezawodnym samochodem, ale nigdzie nie dorównuje Mazdzie 2.

FAQ

Czy Fiat Argo jest samochodem niezawodnym?

Fiat Argo nie należy do najbardziej niezawodnych samochodów w swoim segmencie. Mimo to nadal rejestruje ponadprzeciętną niezawodność, co jest całkiem niezłe jak na model Fiata. Ale jeśli jesteś na rynku niezawodnego małego samochodu, to nie jest to jeden z nich. Poza tym, znalezienie części zamiennych do tego południowoamerykańskiego samochodu jest dość trudne.

Jakie są najczęstsze problemy z Fiatem Argo?

Fiat Argo może być eleganckim, przestronnym i praktycznym samochodem subkompaktowym, ale ma też swoje problemy. Typowe problemy z Fiatem Argo to problemy z elektryką, szwankujące amortyzatory, źle działająca kierownica, słabe hamulce, problemy z deską rozdzielczą i problemy z zawieszeniem.

  Czy Fiat 595 to dobry samochód?

Jak długo wytrzymuje Fiat Argo?

Jeśli właściciel lub użytkownik właściwie konserwuje ten mały samochód, będzie on trwał przez ponad 200 000 mil. Ale jeśli nie, to samochód może mieć trudności z osiągnięciem nawet 150 000 mil. Zawsze należy zapewnić przestrzeganie zalecanych usług serwisowych i ćwiczyć dobre nawyki jazdy.

Czy Fiat Argo jest lepszy niż Volkswagen Polo?

To zależy od tego, czego szukasz. Pod względem przystępności i wydajności Fiat Argo jest lepszy od Volkswagena Polo. Ale jeśli chodzi o osiągi, komfort, szybkość i niezawodność, Volkswagen Polo jest lepszym samochodem.

Czy Fiat Argo jest dobrym kierowcą na co dzień?

Tak, Fiat Argo jest doskonałym kierowcą na co dzień. Ponieważ ten subkompaktowy samochód jest mały, użytkownik będzie miał łatwy czas prowadzenia go w ruchu ulicznym i parkowania na publicznych parkingach. Poza tym jest on paliwooszczędny, co oznacza, że mniej paliwa zostanie wydane na niego w przeciwieństwie do większości jego rywali. Wreszcie, co nie mniej ważne, jest tani w utrzymaniu.

Końcowe przemyślenia

Fiat Argo jest nie tylko przystępny cenowo, ale jest też paliwooszczędny, tani w utrzymaniu i przyjemny w prowadzeniu w mieście. Dzięki swojej subkompaktowej konstrukcji i przystępnej cenie. Jednakże, jeśli chcesz lepsze osiągi, prędkość, komfort, praktyczność, lub nawet luksus, może trzeba rozważyć inne podobne samochody, jak podkreślono na liście powyżej.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z