Subaru BRZ Niezawodność

Toyota 86 i Subaru BRZ, sportowe samochody 2+2 produkowane w fabryce Subaru w Gunma, zostały opracowane wspólnie przez Toyotę i Subaru. Oprócz wolnossącego silnika typu boxer, tylnego silnika, napędu na tylne koła, stosunku masy 53/47 i nisko położonego środka ciężkości, coupé 2+2 wyróżnia się wolnossącym silnikiem typu boxer.

Przegląd

Samochód sportowy Subaru BRZ jest doskonałym samochodem dla kierowcy i jednym z najbardziej ekscytujących samochodów sportowych w przystępnej cenie, jakie pojawiły się na rynku w ostatnich latach. Toyota i Toyota Motor Corporation utworzyły spółkę joint venture w celu zaprojektowania i wyprodukowania tego coupe z napędem na tylne koła. Pomimo dobrego wyglądu, BRZ jest zaskakująco oszczędny i doskonały w prowadzeniu.

Niezawodność

Na rynku zdominowanym przez samochody sportowo-użytkowe (SUV) i pickupy, na ironię zakrawa fakt, że jeden z niewielu małych sportowych samochodów produkowanych do dziś jest dostępny u dealerów Subaru. Samochody typu sedan, kombi i SUV z napędem na wszystkie koła (AWD) firmy Subaru znane są z wytrzymałości i niezłomności. Z oceną niezawodności wynoszącą 57,15, Subaru BRZ jest bardzo niezawodne.

Bezpieczeństwo

Według NHTSA, BRZ otrzymuje cztery gwiazdki w testach zderzenia czołowego i pięć gwiazdek w testach dachowania, a IIHS przyznaje mu ocenę „Dobrą” we wszystkich testach zderzeniowych, z wyjątkiem małego testu czołowego po stronie kierowcy, gdzie otrzymuje ocenę „Akceptowalną”.

Wskaźnik amortyzacji

Prognozowana stopa amortyzacji Subaru BRZ po pięciu latach wynosi 41%. Oczekuje się, że po pięciu latach wartość samochodu spadnie o około 12 339 USD w stosunku do jego pierwotnej ceny.

  Subaru Legacy Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszt utrzymania i napraw Subaru BRZ wyniesie około 6 393 USD w ciągu pierwszych 10 lat użytkowania. Jest to o 778 USD mniej niż średnia branżowa dla popularnych modeli coupe. Dodatkowo, prawdopodobieństwo, że samochód BRZ będzie wymagał jakiejś naprawy w tym okresie wynosi 18,74%.

FAQ

Czy Subaru BRZ to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Subaru BRZ jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Subaru BRZ?

Subaru BRZ to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Minicompact Cars

Jaka jest moc Subaru BRZ i czy ma turbo?

Subaru BRZ ma moc 200 KM i moment obrotowy 151 lb-ft. Silnik to Premium Unleaded H-4 o pojemności skokowej 2,0 l. Układ paliwowy to: Port/bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży jest bagażnik w Subaru BRZ?

6,9 stopy sześciennej ( 0,195 m3 )

Jak duży prześwit ma Subaru BRZ?

4,9 cala ( 12,45 cm )

Jaki typ kół ma samochód?

Subaru BRZ ma aluminiowe koła przednie 17 X 7 cali i aluminiowe koła tylne 17 X 7 cali.

Czy Subaru BRZ ma jakieś problemy?

Problemy z silnikiem były zgłaszane w przypadkach, gdy samochody miały nieszczelną uszczelkę. NHTSA otrzymała wiele zgłoszeń dotyczących różnych problemów z silnikiem. Problemy te mogą być związane z awarią sprężyny zaworowej silnika lub zgaśnięciem silnika. Cała produkcja Subaru BRZ na rok 2013 została objęta wycofaniem.

  Czy BMW E46 jest niezawodne?

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z