Volkswagen Golf lata, których należy unikać

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf zawsze był jednym z najpopularniejszych samochodów na naszej planecie. Po raz pierwszy wprowadzony w latach 70-tych, VW udało się sprzedać ponad 35 milionów sztuk. VW niedawno ujawnił zupełnie nowy Golf Mk8, ale wydaje się, że ogólny odbiór Golfa 8 nie jest tak dobry, jak VW miał nadzieję.

Powodem jest to, że Golf 8 nie jest tak premium-feeling jak większość swoich poprzedników i ponieważ rynek nowych samochodów nie jest tak silny, jak to było przed Covid hit. Jednak poprzedni Golf był jednym z najbardziej udanych modeli Golfa, co oznacza, że niektóre Golfy są z pewnością lepsze od innych.

Jako takie, należy unikać 2006 Golf, 2007 Golf, 2008 Golf, i 2012 Golf. Te cztery wydają się być najgorsze Golf lat modelowych aż do teraz z wielu różnych powodów mamy zamiar przejść dogłębnie w tym artykule.

Należy unikać tych, aby uzyskać najwięcej za swoje pieniądze, ponieważ nigdy nie jest dobrym pomysłem, aby pójść na kompromis w zakresie ogólnej użyteczności pojazdu. Tak czy inaczej, niemożliwe jest, aby besmirch VW Golf nazwę, jak to naprawdę jest jednym z najlepszych i najbardziej udanych samochodów wszech czasów.

2006 Volkswagen Golf

Volkswagen Golf z 2006 roku był częścią wielu wycofań na całym świecie dla wielu istotnych systemów bezpieczeństwa i emisji samochodu. Silniki Diesla oferowane w Golfie 2006 były wyjątkowo nie dopracowane, głośne i mało wydajne. Największy problem, na jaki cierpi Golf 2006, związany jest z silnikiem i układami chłodzenia silnika.

  Najczęstsze problemy z Volkswagen Arteon

Są one również naszpikowane łańcuchami rozrządu, które mają słabo wykonane napinacze, które po pewnym czasie mają tendencję do pękania i niszczenia całego silnika. NHTSA wydała również kilka wycofań związanych z bezpieczeństwem, co oznacza, że Golf 2006 nie jest najbezpieczniejszym samochodem w okolicy. Teraz, 15 lat później, problemy z Golfem z 2006 roku mogą być tylko gorsze.

2007 Volkswagen Golf

2007 Volkswagen Golf jest znany z problemów elektrycznych, bardziej niż jakikolwiek inny Golf, który przyszedł przed nim. Problemy te dotyczą zazwyczaj elektrycznie sterowanych okien, wielu przełączników w samochodzie, świateł kopułkowych, oświetlenia zewnętrznego i wskaźników na desce rozdzielczej. Model 2007 był również częścią wielu wycofań na całym świecie, zarówno dla bezpieczeństwa, jak i problemów mechanicznych.

Golf 2007 jest nieco lepszy od Golfa 2006, ale oba te modele są nigdzie w pobliżu bycia niezawodnym. Golf 2007 ma również problemy z łańcuchem rozrządu, nie dopracowane silniki Diesla, brak jakości i problemy z hamulcami.

2008 Volkswagen Golf

2008 Volkswagen Golf zazwyczaj cierpi na problemy z elektryką, ale 2008 Golf ma również tendencję do przechodzenia przez baterie jak szalony. Czasami światła na desce rozdzielczej pozostają włączone po wyłączeniu samochodu, co prowadzi do martwego akumulatora rano. 2008 Golf cierpi również z powodu niezdolności do rozpoczęcia, przeciąganie i szarpanie do przodu, gdy angażowanie napędu.

2008 Golf cierpi również z powodu problemów związanych z pompą paliwową, cewki zapłonowe, wtryskiwacze paliwa, przewodów paliwowych i problemów elektrycznych. Wiele rzeczy może pójść źle w 2008 Golf, więc upewnij się, aby utrzymać go prawidłowo, jeśli nie chcesz, aby to się stało.

  Czy Porsche Cayenne jest takie samo jak VW Touareg?

2012 Volkswagen Golf

2012 Volkswagen Golf jest festiwalem problemów, ponieważ cierpi na różne problemy związane z silnikiem, hamulcami, elektryką, emisją, kwestiami jakości, kwestiami zawieszenia i problemami z układem paliwowym. NHTSA wycofał 2012 Golf z powodu braku możliwości przejścia testów emisji, co oznaczało, że VW musiał zatkać silnik, aby to się stało.

Tylne hamulce są znane zużywają się przedwcześnie, korpus przepustnicy jest znany do awarii, subframe rozwija clunks w czasie, i A / C rozwija zapach zgniłych jaj … 2012 Golf ma sporo szkieletów w swojej szafie, co oznacza, że unikanie go jest najlepszym sposobem działania. Mimo że wszystkie cztery modele Golfa mogą być świetnymi samochodami, są bardziej kłopotliwe niż inne modele Golfa.

Sekcja FAQ

Który rok modelowy Volkswagena Golfa jest najlepszy?

VW Golf ma całkiem sporo lat modelowych, które mają tendencję do oferowania ogólnie lepszego doświadczenia. Golf z 2009 roku jest znany jako kompletny pakiet, jeśli chodzi o niezawodność, wartość, jakość i długowieczność. VW Golf 2018 jest prawdopodobnie jednym z, jeśli nie najlepszym modelem Golfa, który kiedykolwiek wyszedł, ponieważ oferuje wielką wartość, jest lepiej zbudowany niż Golf 8 i jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz od samochodu XXI wieku.

Tak czy inaczej, te dwa są niezwykle popularne, jeśli chodzi o VW Golf 2nd hand market. Najlepszym modelem VW Golf z nich wszystkich jest Golf Mk7.5, ponieważ udaje mu się osiągnąć idealną równowagę między technologią, komfortem, wartością i ergonomią.

  Najczęstsze problemy z Volkswagen Golf

Czy Volkswagen Golf jest tego wart?

Jeśli sprzedaż ponad 34 milionów sztuk nie wystarczy, aby przekonać Cię, że VW Golf jest tego wart, to naprawdę nie wiem, co jest. Volkswagen Golf to samochód typu codziennego, co oznacza, że stara się zaoferować wszystko, czego potrzebujesz w samochodzie w pojedynczym pakiecie. Dlatego Golf jest wygodny, zaawansowany technologicznie, bezpieczny, wydajny i praktyczny.

Golf ma tendencję do podcinania swoich bardziej premium rywali, jeśli chodzi o cenę, co oznacza, że Volkswagen jest bardziej zainteresowany oferowaniem wartości ponad wszystko inne. Możesz kupić Volkswagen Golf w każdym zakątku ziemi z jakiegoś powodu. Golf rzeczywiście jest tego wart i jeśli jesteś po takim samochodzie, Golf jest no-brainer.

Który poziom wykończenia Volkswagena Golfa jest najlepszy?

Najlepsze poziomy wykończenia Volkswagen Golf / wybór silnika są Golf GTD, Golf GTI, Golf GTE, i Golf R. Jeśli chcesz diesel VW Golf, należy przejść do Golf GTD jak to najlepszy diesel Golf tam jest. Jeśli chcesz hot hatch, który nie jest zbyt poważne o sobie, kultowy GTI jest droga do zrobienia.

Jeśli chcesz przyjazny dla środowiska, ale wysokiej klasy Golf, GTE jest jeden, aby przejść. Na szczycie stawki stoi Golf R, potwór z napędem AWD o mocy 300 KM, który może rywalizować z samochodami kosztującymi pięć razy więcej.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z