Wszystko o modelach 2023 VW ID 4

2023 VW ID 4

Volkswagen ID.4 jest obecnie podstawowym samochodem elektrycznym VW i VWs najlepszy jeszcze. ID.4 został po raz pierwszy wprowadzony z powrotem w 2020 roku i ludzie szybko stwierdzili, że ID.4 jest nowym Golfem samochodów elektrycznych. Powody te wynikają z tego, jak praktyczny jest ID.4, jak wygodny jest, jak zrównoważony jest i jak pojemna jest kabina.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowego ID.4, powiemy Ci wszystko o modelach 2023 VW ID 4, jak się porównują i co dostaniesz z każdym z nich. Wszystkie modele na rok modelowy 2023 pochodzą z akumulatorem 82kWh lub akumulatorem 52kWh. Model z baterią 52kWh nazywa się „Pure”. Podstawowy model ID.4 z akumulatorem 82kWh to model trim „Pro”, który dostaje większość rzeczy, których potrzebujesz na co dzień.

Pierwszy może zrobić 245 mil na pełnym ładowaniu i może być ładowany w 48 minut za pomocą szybkiej ładowarki DC 50kW, podczas gdy drugi może zrobić 214 mil i może ładować się w 35 minut za pomocą szybkiej ładowarki DC 100kW. Jeśli chodzi o wybór, który poziom wykończenia ID.4 jest odpowiedni dla Ciebie, musisz zrównoważyć swoje potrzeby i pragnienia.

Model PRO jest prawdopodobnie tym, na który większość ludzi pójdzie, ponieważ jest najtańszy i równie zdolny, podczas gdy modele z wyższej półki będą głównie kupowane przez głowy techniki i tych, którzy chcą bardzo najlepszego ID. produktu VW ma obecnie do zaoferowania.

2023 VW ID 4 Pure i Pro

entry-level ID.4 Pure dostaje rzeczy, takie jak reflektory LED, 19-calowe koła i automatyczne wycieraczki, które nie jest coś, co często można dostać z większości modeli podstawowych każdego samochodu. Model Pure dostaje również 10-calowy ekran dotykowy, z którym można kontrolować nowy ekran infotainment VW MY-VW, który jest łatwy do zrozumienia, ale trochę tandetny w użyciu ze względu na wszystkie przyciski dotykowe.

  Wszystko o całkowicie elektrycznym Volkswagen ID. Xtreme off-road

Cloth tapicerka i moc przednich foteli są standardem, podczas gdy bezprzewodowa ładowarka jest dostępna jako opcja. ID.4 Pro jest wyposażony w niemal te same rzeczy co model Pure i różni się od niego tylko tym, że dostaje większą baterię 82kWh. Cena modelu Pure zaczyna się od 38 000 dolarów, podczas gdy model Pro zaczyna się od 43 000 dolarów.

Pomiędzy tymi dwoma, poszedłbym na model Pro, ponieważ dostaje większą baterię 82kWh, która jest o wiele lepsza niż mniejsza jednostka 52kWh w modelu Pure. Z drugiej strony, jeśli możesz ładować swój ID. 4 w garażu przez noc i używasz go tylko do krótkich codziennych dojazdów, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i wybrać model Pure.

2023 VW ID.4 Pro S i Pro Plus

Volkswagen ID.4 Pro S jest prawdziwym wyższym modelem ID.4, ponieważ dostaje rzeczy takie jak lusterka składane elektrycznie, oświetlenie sygnaturowe, ogromny panoramiczny szklany dach, podświetlany przedni grill VW i specjalne kolory zewnętrzne, takie jak Dusk Blue na przykład. Większy 12-calowy ekran jest standardem w ID.4 Pro S z 30-kolorowym oświetleniem ambientowym.

Tapicerka jest teraz wykonana z trwałej skóry, fotele są 12-kierunkowo regulowane elektrycznie z masażem, oraz pamięcią siedzenia. Jeśli chodzi o praktyczność, Pro S zawiera również podłokietniki na tylnych siedzeniach i dzielone siedzenia z przejściem dla nart na środku.

ID.4 Pro S kosztuje 48 000 dolarów i jest moim zdaniem wyborem z gamy. Top-end normalny ID.4 jest model Pro Plus, który dodaje rzeczy, takie jak dwutonowy lakier z czarnym dachem, 20-calowe felgi, srebrne relingi dachowe i akcenty stylizacyjne, a także inne małe szczegóły tu i tam. Pro Plus będzie cię kosztował 50,000 dolarów.

  Najczęstsze problemy z Volkswagen Tiguan

2023 VW ID.4 GTX

Volkswagen ID.4 GTX to prawdziwy okręt flagowy gamy, ale nie można go kupić w USA, przynajmniej jeszcze nie teraz. W Niemczech ID.4 GTX kosztuje blisko 54 000 euro. Modele GTX oferuje ten sam akumulator 82 kWh, ale moc jest podnoszona do 299 KM, który jest również top-end numer dla każdego produktu VW ID. tam.

GTX dostaje wszystko, co można dostać w modelu Pro S z najwyższej półki, ale z dodatkowymi akcentami stylistycznymi zgodnymi z filozofią GTX. Obejmują one nowe felgi, specjalne kolory, specjalne akcenty wokół nadwozia, oznaczenia GTX we wnętrzu oraz sportowe fotele.

Dział FAQ

Który poziom wykończenia VW ID.4 jest najlepszy?

Najlepszym modelem ID.4 do kupienia jest ID.4 Pro S, ponieważ oferuje wszystkie luksusowe funkcje, których byś chciał, ale nie jest tak bezsensowny jak model Pro S Plus. Nie zrozum mnie źle, ID.4 Pro S Plus dostaje fajnie wyglądające koła i kolory, ale to nie jest naprawdę coś, za co warto zapłacić więcej pieniędzy.

ID.4 Pro S jest idealną równowagą, ponieważ ma wszystkie rzeczy, które ludzie zazwyczaj chcą, bez wszystkich niepotrzebnych rzeczy, które dostajesz z Pro S Plus. Wreszcie GTX jest najfajniejszym ID.4, ale naprawdę nie jest to wszystko, że wydajność samochodu, który jest dlaczego po prostu pominąć go i skupić się na uzyskanie większego zakresu zamiast kilku dodatkowych koni.

  Czy Volkswagen Tiguan to dobry samochód?

Dlaczego VW ID.4 GTX nie jest dostępny w USA?

Nie jesteśmy w 100% pewni, dlaczego GTX nie jest dostępny w USA, ale nie jest to zbyt duży problem, ponieważ pakiet GTX jest przede wszystkim pakietem stylizacyjnym i nie zmienia w ogóle sposobu prowadzenia samochodu. Jasne, byłoby fajnie, gdyby w USA można było dostać wszystko, ale tak jest też w przypadku mnóstwa samochodów produkowanych w USA, które nigdy nie trafiają do Europy.

Czy VW ID.4 to nowy VW Golf?

W niektórych częściach świata, takich jak Europa, VW Golf jest samochodem dla każdego. Dlatego tak wiele osób porównuje ID.4 do Golfa, ponieważ wszyscy chcą elektrycznej wersji VW Golfa, gdyż to automatycznie uczyniłoby go wspaniałym samochodem. Nie jesteśmy jeszcze pewni, czy ID.4 jest nowym Golfem wśród EV, ale tylko czas pokaże.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z