BMW serii 4 Gran Coupe Niezawodność

Ten piękny samochód jest wyposażony we wszystko, o co może poprosić entuzjasta motoryzacji. Stylistyka samochodu jest tak elegancka i ostra, że każdy może zakochać się w tym samochodzie i jego kształcie. Model Gran Coupe nie różni się również od innych modeli serii 4 pod względem osiągów. Ma wszystko, od doskonałego prowadzenia po szybką moc.

Przegląd

Jeśli chodzi o osiągi, ten samochód może zaoferować wiele. Jest zwykły model 430i, a następnie model M440i xDrive z systemem AWD. Model 430i ma 4-cylindrowy silnik twin-turbo o pojemności 2,0 l, który produkuje 255 koni mechanicznych. A potem jest model M z lepszym luksusem i mocniejszym 6-cylindrowym silnikiem 3.0 L, który produkuje potężną moc 382 koni mechanicznych.

Niezawodność

Seria 4 słynie z niezawodności i modele gran coupe nie są tu żadnym wyjątkiem. Modele te, podobnie jak inne samochody BMW, posiadają niezwykle trwałe silniki i wysokiej jakości części. Samochód nie ma też żadnych poważnych usterek i jest wystarczająco niezawodny, aby jeździć nim na co dzień.
Jeśli chodzi o ocenę niezawodności, samochód posiada 81 na 100 punktów przyznanych przez J.D. Power. To czyni go jednym z najbardziej niezawodnych samochodów luksusowych, ponieważ samochody luksusowe zazwyczaj nie mają bardzo dobry wynik niezawodności w dowolnym miejscu. Jednak, oczywiście, nie oznacza to, że samochód jest bez żadnych wad i problemów.

Bezpieczeństwo

BMW jest znane jako wyjątkowo dobre w dziedzinie bezpieczeństwa. Gran coupe posiada każdy rodzaj aktywnego i pasywnego zabezpieczenia. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo podczas zderzenia, posiada poduszki powietrzne. Jeśli mówimy o jakichkolwiek prewencyjnych funkcjach bezpieczeństwa, to ma elektroniczną stabilizację, asystenta pasa ruchu, bezpieczeństwo pieszych, monitorowanie martwego pola itp.

  Audi RS5 Sportback Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Te luksusowe pojazdy z pewnością wymagają więcej konserwacji niż jakikolwiek inny pojazd. Jakość części jest naprawdę dobra, ale te również kosztują dużo, jeśli mają być wymienione. Jeśli szukasz do posiadania tego pojazdu, to trzeba będzie zachować prawie 1000 dolarów na bok przez pierwsze 5 lat, a to może nawet przejść do 2000 dolarów rocznie po 5 latach.

FAQ

Czy BMW serii 4 Gran Coupe to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW serii 4 Gran Coupe to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w BMW serii 4 Gran Coupe?

BMW serii 4 Gran Coupe to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Ile koni mechanicznych ma BMW 4-Series Gran Coupe i czy ma turbo?

BMW serii 4 Gran Coupe ma 320 koni mechanicznych i 330 lb-ft momentu obrotowego. Silnik jest Intercooled Turbo Premium Unleaded I-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy jest: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW 4-Series Gran Coupe ma aluminiowe koła przednie 18 X 8 cali i aluminiowe koła tylne 18 X 8 cali.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z