Cadillac SRX Niezawodność

SRX był średniej wielkości SUV-em wyprodukowanym w 2003 roku, a także najlepiej sprzedającym się samochodem marki Cadillac w USA. Pierwsza generacja SRX była jeszcze większa niż druga i miała nawet 3 rzędy siedzeń dla pasażerów. SUV bardzo dobrze spisywał się także pod względem niezawodności.

Przegląd

To był bardzo znany SUV w USA. Ten samochód dałby Ci każdy rodzaj przyjemności pod względem niezawodności i wrażeń z jazdy. Samochód jest również bardzo dobry w swoim dziale wydajności z 2.8 L turbodoładowanym silnikiem V6 i systemem AWD.

Niezawodność

Jeśli chodzi o niezawodność, luksusowe samochody nie są na szczycie, w rzeczywistości są one nawet mniej niezawodne niż normalne samochody premium. Cadillac ma średnią ocenę niezawodności 3,0/5,0, co i tak jest lepsze niż wiele innych. Jednak główną atrakcją jest ich luksusowe doświadczenie siedzenia i jazdy sportowców.
SRX został wycofany z produkcji, ale nadal jest dostępny na rynku. jeśli planujesz kupić ten samochód, to dobry stan jest koniecznością. Poza tym, SRX ma świetną jakość budowy i ma wynik niezawodności 3,5 na 5,0. Jest to niewiarygodnie dobry wynik dla SUV-a.

Bezpieczeństwo

Mówiąc o pomiarach bezpieczeństwa samochodu, Cadillac ma dobrą reputację w tej dziedzinie. SRX ma 5-gwiazdkową ocenę od NHTSA i wszystkie dobre oceny od IIHS. Z tego wszystkiego, samochód ma wszystkie standardowe wyposażenie bezpieczeństwa, jak w każdym innym pojeździe w tym wieku.

Stopa amortyzacji

Cadillacs nie ma najlepszą reputację w odniesieniu do amortyzacji. To dlatego, że luksusowe samochody, takie jak te, zazwyczaj tracą swoją wartość bardzo szybko. Według danych SRX traci około 47% swojej pierwotnej wartości w ciągu pierwszych lat eksploatacji.

  Audi A8 niezawodność

Konserwacja i naprawy

Średni roczny koszt utrzymania i serwisowania SRX wynosi około 700 dolarów. Nie jest to dużo więcej w porównaniu z wieloma innymi samochodami. jednak najprawdopodobniej kupisz ten samochód jako używany, więc powinieneś szukać samochodu w jak najlepszym stanie.

FAQ

Ile miejsc jest w Cadillacu SRX?

Cadillac SRX to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na wszystkie koła

Jaka jest moc Cadillaca SRX i czy ma on turbo?

Cadillac SRX ma 308 koni mechanicznych i 265 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V6 o pojemności skokowej 3.6L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży prześwit ma Cadillac SRX?

7.0 cali ( 17,78 cm )

Jaki typ kół posiada?

Cadillac SRX ma 20 x 8.0 calowe aluminiowe koła przednie i 20 x 8.0 calowe aluminiowe koła tylne.

Ile kilometrów wytrzyma Cadillac SRX?

Cadillac SRS może wytrzymać do 150,000 mil. Średnio jest to żywotność od dziesięciu do piętnastu lat. Rutynowa konserwacja to sposób na zapewnienie jak najdłuższej żywotności pojazdu.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z