Chevrolet Equinox Niezawodność

Chevrolet jest jednym z najlepszych wyborów wśród samochodów budżetowych ze względu na dobre wyniki niezawodności i niskie ceny. Equinox to kompaktowy SUV typu crossover, bardzo podobny do Chevroleta Blazera. Equinox ma wiele atrakcyjnych cech, a ponadto jest wyposażony w napęd AWD.

Przegląd

Equinox został stworzony z myślą o dodatkowej przestrzeni dla bagażu i pasażerów, a dzięki obecnemu w samochodzie systemowi AWD może być również wykorzystywany do jazdy terenowej na niskim poziomie. Istnieją cztery poziomy wykończenia samochodu z silnikiem 1,5 L z turbodoładowaniem. Posiada również wiele funkcji, takich jak świetny system infotainment z łącznością i wiele innych funkcji bezpieczeństwa.

Niezawodność

Chevrolety są znane z tego, że wytrzymują wiele lat, a ich jakość jazdy jest również całkiem przyjemna. Equinox to także niezawodny SUV o wielu wspaniałych cechach. Jeśli chodzi o ocenę niezawodności, Equinox uzyskał 85 na 100 punktów w przewidywanej ocenie niezawodności według J.D Power, co jest świetnym wynikiem. Samochód nie ma też żadnych poważnych problemów, o które należałoby się martwić.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dużym zmartwieniem dla kupujących, a Chevrolet jest znany z dobrych pomiarów bezpieczeństwa. SUV-y są znane z tego, że są bezpieczniejsze niż sedany, ale mają problem z przewracaniem się. Equinox ma 5-gwiazdkowy rating dla jego bezpieczeństwa zderzenia i innych funkcji bezpieczeństwa przez NHTSA. Posiada wszystkie niezbędne funkcje wspomagania kierowcy i inne funkcje bezpieczeństwa w razie kolizji.

Stopa amortyzacji

Chevrolety nie tracą wiele ze swojej wartości w porównaniu z innymi luksusowymi markami ze względu na wysoki popyt. Equinox radzi sobie zadowalająco w przeciwieństwie do innych SUV-ów w tej kategorii. Traci około 30% wartości już po roku, a 50% wartości po 5 latach.

  Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Niskie koszty utrzymania to jeden z największych plusów Chevroletów. Samochody te nie należą do najbardziej skomplikowanych w naprawie, a każdy lokalny warsztat może Ci tanio pomóc. Jednak dzięki gwarancji nie trzeba się martwić o wiele rzeczy. Po wygaśnięciu gwarancji samochód będzie Cię kosztował nieco ponad 600 dolarów.

FAQ

Czy Chevrolet Equinox to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Chevrolet Equinox jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Chevrolecie Equinox?

Chevrolet Equinox to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: 4WD Sport Utility Vehicle

Jaka jest moc Chevroleta Equinox i czy ma on turbo?

Chevrolet Equinox ma 170 KM mocy i 203 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to turbodoładowany, gazowy I4 o pojemności skokowej 1.5L/ Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk paliwa.

Jak duży prześwit ma Chevrolet Equinox?

7,9 cala ( 20,07 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Chevrolet Equinox ma 17 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 17 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Czy Chevrolet Equinox ma dużo problemów?

Model Equinox był bardzo popularny, ale miał też pewne problemy z niezawodnością. Według NHTSA, w każdym roku modelowym było średnio ponad 550 skarg.

Czy Chevy Equinox ma długą żywotność?

Krótka odpowiedź na pytanie, jak długo Chevrolet Equinox będzie służył, brzmi: Podaje się, że modele Chevrolet Equinox wytrzymują od 150 000 do 200 000 mil przy regularnym serwisowaniu. Chevrolet Equinox może wytrzymać od 10 do 13 lat przy założeniu średniego rocznego przebiegu (15 000 mil).

  Chevrolet Camaro Niezawodność

Co jest złe w Chevrolecie Equinox?

Poszczególne modele Equinox od 2010 do 2017 roku są topowe dla tych, którzy chcą uniknąć wysokiego zużycia gazu, braku nowoczesnych funkcji i słabych elementów bezpieczeństwa. Zwłaszcza modele z silnikiem 2.4L są mniej paliwożerne niż konkurencja i mają wyższy koszt wymiany.

Czy Chevy Equinox jest złym samochodem?

Chevrolet Equinox pierwszej generacji to kiepski samochód typu SUV. Wnętrze jest wykonane z kiepskich materiałów i ma przestronną tylną kanapę. 3,5-litrowy, stary technologicznie silnik V6 o mocy 185 KM jest kiepskim wyborem pod względem oszczędności paliwa i brakuje mu wyrafinowania.

Która jest lepsza Honda CR V czy Chevy Equinox?

Zalety CR-V to więcej miejsca na głowę i nogi z przodu, a także wyższa wartość odsprzedaży. Ceny w wyższych poziomach wykończenia są niższe. Zalety Equinoxa – nieco wyższa oszczędność paliwa, większa zdolność holowania z opcjonalnym turbo, opcjonalna podłoga podwozia zapewniająca dodatkowe miejsce do przechowywania; funkcje wspomagające kierowcę we wszystkich wersjach wyposażenia.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z