Jeep Liberty Niezawodność

Jeep pochodzi od taktycznego terminu GP, który oznacza pojazdy ogólnego przeznaczenia. Marka ta jest prestiżowa ze względu na swoją zdolność do ciągłego tworzenia fantastycznych pojazdów 4×4, SUV-ów i pojazdów 4×4. Jeep Liberty, lub Jeep Cherokee poza Ameryką Północną, jest mniejszym SUV-em, który został dostarczony przez Jeepa na lata modelowe 2002-2012 dla amerykańskich konsumentów. Był to najmniejszy z 4-wejściowych SUV-ów Jeepa, dopóki w 2007 roku nie pojawiły się oparte na pojazdach 4-wejściowych Compass i Patriot. Podobnie jak XJ Cherokee, Liberty był zbudowany w technologii unibody.

Przegląd

Jeep Liberty jest wyposażony w silnik 3.7L „Power-Tech” V6, który wytwarza 210 mocy, połączony z 4-stopniową automatyczną skrzynią biegów. Jednakże, Jeep Liberty wykorzystywał silnik 2.4L I4, który dostarczał około 150 mocy z 4-stopniową automatyczną skrzynią biegów.

Niezawodność

Jeep Liberty uzyskał normalne wyniki we wszystkich znaczących ocenach niezawodności. Jeep Liberty uzyskał normalne wyniki we wszystkich znaczących ocenach niezawodności. RepairPal ocenia go na 3,5 w skali do 5, co plasuje go na czternastym miejscu wśród 26 średniej wielkości SUV-ów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest główną opcją przy zakupie pojazdu. Hamulce przeciwblokujące, system kontroli głośności, dynamiczne przednie ograniczenia prędkości, elektroniczny system ograniczania przechyłów i boczne poduszki powietrzne są w dużej mierze standardem w Jeepie Liberty z 2010 roku. National Highway Traffic Safety Administration przyznała Liberty idealną ocenę pięciu gwiazdek za zdatność do zderzeń czołowych i bocznych.

  Infiniti M35/ M37/ M56 Niezawodność

Wartość odsprzedaży

Jeep Liberty z 2012 roku ma wskaźnik długoterminowej amortyzacji na poziomie 14%. W ciągu 5 lat jego wartość zmniejszy się o około 1 277 dolarów z obecnych 9 121 dolarów do 7 844 dolarów.

Konserwacja i naprawa

Normalne roczne wydatki na konserwację i naprawy Jeepa Liberty wynoszą 674 USD, w porównaniu z normą wynoszącą 573 USD dla średniej wielkości SUV-ów i 652 USD dla wszystkich modeli pojazdów.

FAQ

Czy Jeep Liberty to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Jeep Liberty to samochód z napędem na cztery koła.

Ile miejsc siedzących mieści się w Jeepie Liberty?

Jeep Liberty to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: 4WD Sport Utility Vehicle

Jaka jest moc w Jeepie Liberty i czy ma on turbo?

Jeep Liberty ma 210 koni mechanicznych i 235 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V6 o pojemności skokowej 3.7L/ Układ paliwowy to: Elektroniczny wtrysk paliwa.

Jak duży prześwit ma Jeep Liberty?

7,8 cala ( 19,81 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Jeep Liberty ma przednie aluminiowe koła 18 x 7,0 cali i tylne aluminiowe koła 18 x 7,0 cali.

Jaki jest najlepszy rok dla Jeepa Liberty?

Rok modelowy 2009 jest naszym ulubionym rokiem dla Jeepa Liberty. Była to druga generacja Liberty i charakteryzuje się najwyższymi ocenami bezpieczeństwa, nowoczesną technologią, a co najważniejsze, jest łatwy w obsłudze.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z