Mitsubishi Mirage Niezawodność

Mitsubishi Motors to znana japońska firma motoryzacyjna, która istnieje od wielu lat i słynie z niskich cen. Mirage to 5-drzwiowy hatchback, który jest najpopularniejszym samochodem Mitsubishi w USA. Mirage jest także niezawodny i trwały, a do tego ma niską cenę.

Przegląd

Mirage jest produkowany od 1978 roku i nadal cieszy się sporą sławą w USA. Mirage ma także model sedan. Mirage doczekał się wielu generacji, a obecnie jest to jego piąta generacja. Wyposażony jest w trzycylindrowy silnik 1,2.

Niezawodność

Niezawodność samochodu jest jednym z najważniejszych czynników przed jego zakupem. Mitsubishi słynęło z niskich cen, ale jakość części nigdy nie była najlepsza. Samochody te miały problemy z tanimi silnikami, które spalały olej i stawały się bezużyteczne nawet przed przejechaniem 100 000 mil. Mirage jest najbardziej niezawodnym samochodem marki Mitsubishi.

Bezpieczeństwo

Środki bezpieczeństwa w samochodzie są najważniejszym czynnikiem pozwalającym ocenić jego niezawodność. Samochody Mitsubishi często sprawdzają swoje bezpieczeństwo w testach zderzeniowych przeprowadzanych przez IIHS i NHTSA. Mirage został poddany testom zderzeniowym zarówno przez IIHS, jak i NHTSA i otrzymał od nich średnią ocenę.

Amortyzacja

Wskaźnik amortyzacji jest również dość istotnym czynnikiem w ocenie niezawodności samochodu. Mitsubishi, jako marka japońska, bardzo dobrze utrzymuje swoją wartość i po 5 latach amortyzuje się średnio o 40%, co jest świetnym wynikiem w przypadku samochodów osobowych. Mirage ma wysoką stopę amortyzacji wynoszącą około 60%.

Konserwacja i naprawy

Koszty obsługi technicznej i napraw są największym czynnikiem decydującym o zakupie samochodu. Jednak samochody Mitsubishi, jako marki japońskiej, kosztują mniej w porównaniu z wieloma innymi samochodami. Średni koszt obsługi technicznej samochodów Mitsubishi wynosi około 300 USD. Mirage kosztuje nawet mniej niż 500 dolarów rocznie za wszystkie przeglądy, ale zależy to głównie od przebiegu samochodu.

  Hyundai Venue Niezawodność

FAQ

Czy Mitsubishi Mirage to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Mitsubishi Mirage jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Mitsubishi Mirage?

Mitsubishi Mirage to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochody kompaktowe

Ile koni mechanicznych ma Mitsubishi Mirage i czy ma turbo?

Mitsubishi Mirage ma 78 KM mocy i 74 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to I-3 Regular Unleaded o pojemności skokowej 1,2 l. Układ paliwowy to: MPI.

Jak duży prześwit ma Mitsubishi Mirage?

6,3 cala ( 16 cm )

Jaki typ kół ma samochód?

Mitsubishi Mirage ma aluminiowe koła przednie 14 X 4,5 cala i aluminiowe koła tylne 14 X 4,5 cala.

Co jest nie tak z Mitsubishi Mirage?

W niektórych samochodach Mitsubishi Mirage z rocznika 2017 zimne powietrze nie jest wydmuchiwane przez klimatyzację z powodu niedoboru freonu. Jest to najczęstszy powód, dla którego klimatyzacja nie może wydmuchiwać zimnego powietrza. Możliwe jest jednak, że sprężarka nie działa prawidłowo lub mogą istnieć inne przyczyny.

Jak długo może działać klimatyzacja Mitsubishi Mirage?

Średni przebieg samochodu Mitsubishi Mirage wynosi od 150 000 do 170 000 mil. Nieplanowane naprawy samochodu Mirage są wymagane około 0,13 razy w ciągu roku, przy czym prawdopodobieństwo wystąpienia poważnego problemu wynosi 9%.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z