Aston Martin DB9 GT Niezawodność

To był ostatni model pięknego DB9. Model GT otrzymał dalsze ulepszenia w swoich osiągach. DB11 GT jest grand tourerem i jest określany jako egzotyczny supersamochód. Jest to supersamochód stworzony dla superbogatych miłośników motoryzacji. Już sam dźwięk tego samochodu może sprawić, że zakochasz się w tym pięknie. Jednak seria DB9 została wycofana z produkcji w 2016 roku i zastąpiona modelem DB11.

Przegląd

Model GT otrzymał kilka ulepszeń w swoim silniku i innych drobnych rzeczach. Ta bestia samochodu posiada silnik V12 o pojemności 5,9 L i mocy 540 koni mechanicznych przy 6,750 obr/min. Moment obrotowy tego samochodu to 457 lb-ft, a czas od 0 do 60 mph wynosi 4,4 sekundy. Samochód posiada również manualną skrzynię biegów, co jest rzadko spotykane w dzisiejszych czasach.

Niezawodność

Ręczne wykonanie samochodów powoduje pewne problemy, ale Aston Martin znacznie się poprawił w ostatnich latach. DB9 GT ma wystarczająco dobre recenzje niezawodności jak na supersamochód. Pamiętaj, że samochody takie jak te, często mają problemy z niezawodnością.

Konserwacja i naprawy

Konserwacja tych egzotycznych samochodów nie jest łatwą sprawą. Te samochody są naprawdę wrażliwe, a koszty eksploatacji są często zbyt duże. Powinieneś po prostu zachować 2,500 dolarów na bok na naprawy i regularne utrzymanie samochodu.

Jednakże, istnieją pewne drobne problemy zgłaszane jak z korkiem wlewu paliwa, i SAT-Nav. Są to bardzo drobne problemy. DB9 ma również niektóre z jego części, takich jak hamulce, elektronika i skrzynia biegów, które zostały wykorzystane w innych samochodach też, i nigdy nie zgłosiły żadnych problemów. Miejmy więc nadzieję, że DB9 GT nie będzie miał żadnych większych problemów.

  Aston Martin DBX Niezawodność

Legenda samochodu

DB9 GT był naprawdę świetnym samochodem i nadal jest świetnym zakupem. Luksus i jakość premium samochodu jest absolutnie warta tego. Postaraj się jednak kupić samochód z gwarancją, bo to pozwoli ci sporo zaoszczędzić.

FAQ o Aston Martin DB9 GT

Czy jest to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Aston Martin DB9 GT to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w DB9 GT?

Aston Martin DB9 GT to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Minicompact Cars

Jaka jest moc Astona Martina DB9 GT i czy ma on turbo?

Aston Martin DB9 GT ma 540 koni mechanicznych i 457 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Premium Unleaded V-12 o pojemności skokowej 5.9 L. Układ paliwowy to MPI.

Jak duży jest bagażnik w DB9 GT?

6.6 stóp sześciennych ( 0,187 m3 )

Ile jest miejsc siedzących w Astonie Martinie DB9 GT?

Aston Martin DB9 GT ma 4 miejsca siedzące.

Jaki typ kół posiada?

Aston Martin DB9 GT posiada 20 X 8.5 calowe aluminiowe przednie koła i 20 X 11 calowe aluminiowe tylne koła.

Czy DB9 to dobra inwestycja?

Aston Martin DB9 jest świetnym samochodem do inwestowania, ponieważ ma wysoką wartość odsprzedaży i jest klasycznym samochodem. Aston Martin DB9 jest również luksusowym samochodem, co oznacza, że jest drogi w zakupie. Jednak Aston Martin DB9 jest nadal bezpieczną inwestycją, ponieważ ma silną markę i jest ponadczasowym klasykiem.

  Alfa Romeo Stelvio Niezawodność

Czy Aston Martin DB9 jest supersamochodem?

Ten samochód jest w dużej mierze supersamochodem. Jeśli chodzi o supersamochody, które są gotowe do jazdy na torze wyścigowym, Aston jest znacznie lepszym samochodem niż jego rywale. DB9 jest pięknym, eleganckim i oszałamiającym samochodem turystycznym na długie dystanse.

Jak szybki jest Aston Martin DB9?

186 MPH / 300 KM/H

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z