BMW X6 M Niezawodność

Modele M to wysokowydajne, a nawet bardziej luksusowe modele BMW klasy premium. Model X6 M wyposażony jest w jeszcze szybszy silnik i lepsze hamulce, w połączeniu z jeszcze bardziej luksusowym wnętrzem. Funkcje technologiczne są najwyższej klasy, a jego wygląd jest jeszcze bardziej sportowy.

Przegląd

Ten SUV jest znacznie szybszy, ma napęd AWD, a nawet ulepszony wzór kół. Układ przeniesienia napędu w tym samochodzie to 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów, która może być również przełączana na manualną skrzynię biegów. Ponadto, jak wszystkie modele M, posiada on jeszcze bardziej czułe hamulce z 6-tłoczkowym układem hamulcowym i podwójnie doładowanym silnikiem V8.

Niezawodność

Niezawodność jest ważnym aspektem przy wyborze samochodu, ponieważ niewiele osób chce spędzać czas w garażu. Trwały silnik i jakość części zwiększają niezawodność, ale pomiary bezpieczeństwa i koszty utrzymania są również ważne. BMW zajmuje 31. miejsce wśród 40 marek samochodów.
Model X6 M posiada wszystkie części najwyższej jakości i trwały silnik. Silnik ten jest używany w wielu innych samochodach BMW i okazał się całkiem niezawodny. Jeśli spojrzymy na oceny niezawodności, to również jest dobra, a J.D Power dał 82 na 100 do serii X6.

Bezpieczeństwo

Perspektywa bezpieczeństwa jest zawsze doskonała w niemieckich samochodach, takich jak BMW. Sam X6 M posiada wszystkie aktywne i pasywne funkcje bezpieczeństwa i wszystkie z nich są najwyższej jakości. Wiele organizacji przeprowadzających testy zderzeniowe oceniło X6 na 5 gwiazdek.

Konserwacja i naprawy

Konserwacja jest najtrudniejszą częścią zakupu BMW. BMW często wymagają wielu zabiegów konserwacyjnych, aby działały bez zarzutu, a modele M wymagają ich jeszcze więcej. jednak dzięki wysokiej jakości częściom nie psują się zbyt często. Mimo to, powinieneś oszczędzać prawie 1200 dolarów rocznie na przeglądy, takie jak wymiana oleju, filtrów i inne naprawy.

  Niezawodność Bentley Brooklands

FAQ

Czy BMW X6 M to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

BMW X6 M to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w BMW X6 M?

BMW X6 M to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Standardowy SUV 4WD

Ile koni mechanicznych ma BMW X6 M i czy ma turbo?

BMW X6 M ma 567 KM mocy i 553 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4,4 L. Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży prześwit ma BMW X6 M?

8,4 cala ( 21,34 cm )

Jaki typ kół posiada?

BMW X6 M ma aluminiowe koła przednie 21 X 10,5 cala i aluminiowe koła tylne 21 X 11,5 cala.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z