Cadillac XT6 Niezawodność

Jest to pełnowymiarowy SUV klasy premium marki Cadillac. Posiada dodatkowy 3 rząd dla pasażerów i świetny sportowy wygląd. Samochód jest również bardzo mocny i jest również dostępny w systemie AWD. Samochód jest wystarczająco mocny, aby płynnie jeździć po nierównych nawierzchniach.

Przegląd

Celem XT6 jest zapewnienie maksymalnej jakości luksusu i dodatkowej przestrzeni dla pasażerów lub bagażu. Dynamika jazdy jest również przyjemna, a samochód posiada silnik 3.6 L turbo, który generuje 310 koni mechanicznych. System AWD zapewnia samochodowi większą płynność. Ogólnie rzecz biorąc, samochód jest świetnym zakupem patrząc na jego specyfikację i dobrą niezawodność.

Niezawodność

Niezawodność nie jest najważniejszym czynnikiem przed zakupem luksusowego samochodu jak Cadillac, ale nadal jest ważna. Cadillac również poprawił swoją ocenę niezawodności ostatnio i ma ocenę niezawodności 3/5. XT6 jest na rynku od 2 lat i ma dobry wynik niezawodności 76. Ponadto, jakość zbudowany z samochodu jest również trwałe, które będą trwać wiele lat.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo nie jest problemem w przypadku Cadillaców. XT6 jest przykładem i ma 5 gwiazdek oceny z NHTSA i IIHS. To dlatego, że jego wielki zbudowany jakość i funkcje bezpieczeństwa. Jest on wyposażony w funkcje takie jak wykrywanie pieszych, monitorowanie martwego pola, asystent pasa ruchu, itp.

Odsprzedaż

Wskaźnik amortyzacji tych luksusowych pojazdów jest zawsze wysoki, a XT6 nie jest wyjątkiem. Samochód traci prawie 20% swojej wartości już po pierwszym roku. po 5 latach jest ona jeszcze wyższa, a po 5 latach traci około 58% swojej pierwotnej wartości.

  Cadillac DTS Niezawodność

Konserwacja i naprawy

XT6 ma wysokie koszty utrzymania ze względu na luksusową jakość części i wysokie koszty konserwacji zapobiegawczej. Po wygaśnięciu gwarancji, samochód będzie kosztował około 1000 dolarów rocznie za wszystkie prewencyjne i nieplanowane czynności serwisowe.

FAQ

Czy Cadillac XT6 jest Front-Wheel-Drive, Rear-Wheel-Drive lub All-Wheel-Drive samochód?

Cadillac XT6 jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w Cadillacu XT6?

Cadillac XT6 to samochód posiadający 7 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Sport Utility Vehicles

Jaka jest moc w Cadillacu XT6 i czy ma on turbo?

Cadillac XT6 ma 310 koni mechanicznych i 271 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V6 o pojemności skokowej 3.6L/ Układ paliwowy to: Direct Injection.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Cadillac XT6 ma 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 20 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

Co jest porównywalne z Cadillac XT6?

Porównywalne samochody do 2021 Cadillac XT6 to Hyundai Telluride, Kia Telluride, Lincoln Aviator, Volvo XC90. i Buick Enclave. Wszystkie one są luksusowymi SUV-ami, które posiadają przestronne wnętrze, luksusowe udogodnienia i doskonałą wydajność.

Czy XT6 ma 3 rząd?

XT6 posiada trzeci rząd siedzeń. Do trzeciego rzędu można dostać się z każdej strony, przesuwając drugi rząd do przodu. Jednak część po stronie pasażera odchyla się na zewnątrz, otwierając większe przejście do najbardziej wysuniętych do tyłu foteli.

Czy Cadillac XT6 ma fotele z masażem?

Nie ma foteli z masażem. Niektórzy powiedzieliby, że wnętrze w ogóle wymaga nieco poprawy.

  Cadillac vs. Mercedes: Niezawodność

Czy mogę dostać Cadillaca XT6 w leasingu?

Tak, można go dostać w leasingu. Będziesz musiał zapłacić wyższą miesięczną ratę niż gdybyś go kupił.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z