Dodge Durango Niezawodność

Durango to kolejny niezwykle znany samochód Dodge’a, obok Charger’a i Challenger’a. Durango jest średniej wielkości SUV-em i posiada nawet trzeci rząd dla dodatkowej przestrzeni. SUV jest wystarczająco duży, aby pomieścić dużo bagażu, a nawet posiada system AWD, który może być używany do jazdy terenowej.

Przegląd

Durango jest na rynku od dziesięcioleci, a teraz jest w swojej 3 generacji. Samochód posiada kilka poziomów wyposażenia, a także wysokowydajne modele SRT Dodge’a. Zwykłe Durango jest wyposażone w silnik 3,6 L V6 Pentastar, który był używany w wielu innych samochodach Dodge’a.

Niezawodność

Aspekt niezawodności w samochodach Dodge w ostatnich kilku latach był całkiem dobry. Durango jest również niezawodnym modelem wśród samochodów Dodge. Jakość jest świetna i wystarczająco solidna, aby wytrzymać wiele lat. Ocena niezawodności samochodu jest 81 na 100 przez J.D Power, który jest określany jako wielki.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest również doskonałym punktem sprzedaży samochodów Dodge. Durango ma ogólną ocenę 4 gwiazdek na 5, z doskonałymi wynikami w testach zderzeniowych. Kabina jest dość solidna, aby wytrzymać kolizje, i ma wiele innych funkcji bezpieczeństwa. Te funkcje bezpieczeństwa obejmują ostrzeganie przed kolizją, automatyczne hamowanie awaryjne, monitorowanie martwego pola i wiele innych dostępnych funkcji.

Stopa amortyzacji

Wskaźnik amortyzacji jest również przydatny w ocenie niezawodności samochodu. Durango amortyzuje się o około 41% po 5 latach posiadania. Jest to bardzo dobry wynik, a właściciele Durango mają możliwość unowocześniania swoich napędów, sprzedając stare po bardzo korzystnej cenie.

  Dodge Challenger niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania to jeden z największych czynników decydujących o niezawodności samochodu. Durango potrzebuje nieco więcej kosztów utrzymania niż wiele innych samochodów Dodge. Będzie potrzebował około 675 dolarów rocznie na wszystkie swoje konserwacje, ale ma świetną jakość i niskie szanse na uzyskanie jakichkolwiek poważnych napraw, co jest zaletą.

FAQ

Ile miejsc jest w Dodge Durango?

Dodge Durango to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na tylne koła

Jaka jest moc Dodge’a Durango i czy ma on turbo?

Dodge Durango ma 293 KM mocy i 260 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Regular Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.6 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży prześwit ma Dodge Durango?

8.1 cala ( 20,57 cm )

Jaki typ kół posiada?

Dodge Durango ma przednie aluminiowe koła 18 X 8 cali i tylne aluminiowe koła 18 X 8 cali.

Który Dodge Durango jest najbardziej niezawodny?

Najlepsze lata Dodge’a Durango to 2014, 2018 i 2015. Modele te oferują świetną zabawę zarówno dla rodzin, jak i zmotoryzowanych. Podczas gdy większość nowych modeli jest droga, istnieje wiele doskonałych modeli używanych.

Czy Dodge Durangos mają dużo problemów?

Najczęstszym problemem z Durangos jest awaria ich śrub kolektora wydechowego. Może to spowodować, że pojazdy stracą średnio 112,030 mil. Jest to częsty problem z pojazdami Dodge Durango, które mają 5,7-litrowe silniki V8.

  Dodge Challenger SRT Hellcat Niezawodność

Co to jest wysoki przebieg dla Dodge Durango?

Dodge Durango może przejechać od 200 000 do 250 000 mil przy odpowiedniej konserwacji. Jeśli przejeżdżasz 15 000 mil rocznie, to daje to około 13-16 lat eksploatacji. Są to dobre liczby jak na średniej wielkości SUV-a.

Czy Durango to dobry SUV?

Czy Dodge Durango jest dobrym SUV-em? Dodge Durango 2022 to dobry wybór dla niektórych nabywców, ale nie dla wszystkich. Przestronne wnętrze Durango jest eleganckie i oferuje wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu osób. Durango ma intuicyjny system infotainment, który jest łatwy w użyciu. Jego sześcio- i ośmiocylindrowe silniki naprawdę dają popalić.

Czy Dodge Durango ma problemy z przekładnią?

Problemy te są często łatwo zauważalne. 2021 Problemy z przekładnią Dodge Durango mogą obejmować opóźnienia zmiany biegów, zgrzytanie, przeskakiwanie lub przyspieszanie, uczucie drżenia lub gwizdanie dźwięków lub zapach spalenizny spod maski.

Czy Durango są dobre na gaz?

Nie, nie jest to samochód, który należy wybrać, jeśli chcesz daleko zajść z gazem, który wkładasz do baku.
Dla tych, którzy wymagają prawdziwej mocy, 2019 Dodge Durango R/T jest SUV-em do pokonania. Ten SUV to coś więcej niż tylko pogromca gazu. Dodge Durango ma niezwykłą zdolność holowania, dzięki czemu jest idealnym SUV-em do codziennych zadań.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z