Infiniti QX70 Niezawodność

Dział samochodów luksusowych Nissana, Infiniti, jest dość niezawodny pod względem bezpieczeństwa i testów. Kolejnym dodatkiem do floty luksusowych SUV-ów Infiniti był Infiniti QX70, który rozpoczął swoją produkcję w 2002 roku pod nazwą Infiniti FX. W 2013 roku zaczął być znany jako QX70, co trwało do 2017 roku, po czym został wycofany z produkcji.

Przegląd

Infiniti QX70 to 5-drzwiowy luksusowy crossover SUV średniej wielkości z niezawodnymi funkcjami i ocenami. Pod względem mocy i bezpieczeństwa, QX70 jest jednym z najlepszych wyborów w dziale SUV. Wyposażony jest w 3,7-litrowy silnik V-6 o mocy 325 koni mechanicznych, osiąga prędkość 155 mil na godzinę, a przyspieszenie 0-60 mil na godzinę zajmuje mu zaledwie 5,8 sekundy.

Niezawodność

Niezawodność każdego pojazdu od każdej marki zależy od różnych czynników. Jednak luksusowe samochody Infiniti zazwyczaj nie są tak wysoko oceniane, jak można by się tego spodziewać. W porównaniu z innymi luksusowymi SUV-ami, są dość przeciętne. W przypadku Infiniti QX70, model 2017 jest oceniany jako 3 na 5 pod względem oceny niezawodności według J.D. Power.

Bezpieczeństwo

Czynnik funkcji bezpieczeństwa i oceny jest jednym z najważniejszych, jeśli chodzi o niezawodność i podejmowanie decyzji przed sfinalizowaniem jakiegokolwiek pojazdu. Infiniti QX70 jest dość bogaty pod względem funkcji bezpieczeństwa, które pomagają SUV-owi uzyskać ogólny wynik 33,5 na 37 punktów według testów zderzeniowych ANCAP. Udało mu się również uzyskać 5-gwiazdkową ocenę bezpieczeństwa ANCAP w modelu z 2012 roku.

  Hyundai Sonata Niezawodność

Wartość odsprzedaży

Amortyzacja luksusowych samochodów zawsze była istotnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, ponieważ są one bardzo drogie. Infiniti QX70 ma prognozowaną stopę amortyzacji 34% po 5 latach. Oznacza to, że wartość odsprzedaży tego pojazdu spadnie o około 9 932 dolarów w ciągu 5 lat od zakupu.

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania i naprawy każdego pojazdu zazwyczaj różnią się od siebie w zależności od wieku, przebiegu, lokalizacji i stanu pojazdu. Jednak przy podejmowaniu decyzji pomocny może okazać się szacunkowy koszt utrzymania. Infiniti QX70 jest dość drogi w utrzymaniu, ponieważ roczny koszt utrzymania QX70 szacowany jest na około 895 dolarów, co nie jest zbyt rozsądne.

FAQ

Czy Infiniti QX70 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Infiniti QX70 to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile jest miejsc siedzących w Infiniti QX70?

Infiniti QX70 to samochód posiadający 5 miejsc siedzących. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Small Sport Utility Vehicles 4WD

Jaka jest moc silnika w Infiniti QX70 i czy ma turbo?

Infiniti QX70 ma 325 koni mechanicznych i 267 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.7 L. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży jest bagażnik w Infiniti QX70?

67,8 stóp sześciennych ( 1,92 m3 )

Jak duży prześwit ma Infiniti QX70?

7,4 cala ( 18,8 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Infiniti QX70 ma aluminiowe koła przednie 18 X 8 cali i aluminiowe koła tylne 18 X 8 cali.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z