Kia Spectra5 Niezawodność

Kia Spectra5 będzie najlepszym wyborem, jeśli chcesz mieć mały, kompaktowy samochód miejski o dobrej mocy i dużej użyteczności. Ten kompaktowy samochód był produkowany przez Kia Motors w latach 2000-2009. Ogólnie rzecz biorąc, Kia Spectra5 jest wygodnym, przestronnym i przyjemnym w prowadzeniu samochodem, co czyni go przyjemnym w posiadaniu.

Przegląd

Spectra5 to 4-drzwiowy kompaktowy samochód typu hatchback, który jest wyposażony w 2,0-litrowy, 4-cylindrowy silnik, który produkuje 138 koni mechanicznych. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy 5-biegową manualną lub 4-biegową automatyczną skrzynią biegów. Obie te transformacje będą korzystać z tego samego układu Spectra5, z napędem na przednie koła.

Niezawodność

Kia oferuje dobry niezawodny samochód za cenę w postaci Kia Spectra5. Spectra5 zawsze była niezawodnym pojazdem, którym można zabrać rodzinę na miasto lub w codzienny, rutynowy cykl życia. Jest niedrogi, paliwooszczędny i trwały w prowadzeniu. Według Edmunds, Kia Spectra5 ma ocenę 4,6 gwiazdek na 5.

Bezpieczeństwo

Przeprojektowana Spectra jest przeciętna, jeśli chodzi o oceny bezpieczeństwa i testy zderzeniowe. IIHS ocenił Kię Spectra5 jako zaledwie akceptowalną pod względem ogólnej oceny testów zderzeniowych i funkcji bezpieczeństwa. Mimo, że Spectra5 jest wyposażona w pełną gamę dodatkowych poduszek powietrznych, jej wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa jest imponujące. Oprócz podwójnych przednich poduszek powietrznych, pasażerowie przednich siedzeń Spectry są chronieni przez boczne poduszki powietrzne zamontowane na siedzeniach, a kurtyny powietrzne chronią zarówno pasażerów z tyłu, jak i z przodu.

Stopa amortyzacji

Kia Spectra była niedrogim i trwałym pojazdem do posiadania i oferuje dobrą jazdę jak na swoją cenę. W związku z tym stopa amortyzacji Kia Spectra5 jest niska. Prognozowana stopa amortyzacji wynosi około 4% w ciągu 5 lat.

  Ford Fusion Hybryda Niezawodność

Konserwacja i naprawy

W zależności od potrzebnych napraw, kosztu części zamiennych lub materiałów eksploatacyjnych oraz jakości części, koszt naprawy Twojego Kia Spectra5 2008 będzie się różnił. Ogólnie rzecz biorąc, szacowany koszt utrzymania Kia Spectra5 wynosi 267 dolarów, z zakresem od 95 dolarów do 1971 dolarów.

FAQ

Czy Kia Spectra5 to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?
Kia Spectra 5 to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Kia Spectra 5?

Kia Spectra5 to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize

Jaka jest moc w Kia Spectra 5 i czy ma turbo?

Kia Spectra5 ma 138 koni mechanicznych i 136 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe I4 o pojemności skokowej 2.0L.

Jak duży prześwit ma Kia Spectra 5?

6.3 cala ( 16 cm )

Jaki typ kół posiada?

Kia Spectra5 ma 16 x -TBD- calowe aluminiowe koła przednie i 16 x -TBD- calowe aluminiowe koła tylne.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z