Lincoln Aviator Niezawodność

Należący do Forda oddział Lincoln produkuje luksusowe pojazdy. Lincoln Aviator firmy Ford to trzyrzędowy, średniej wielkości luksusowy SUV. Jest produkowany od 2002 roku i nadal pozostaje w produkcji. Lincoln Aviator, który jest w drugiej generacji, jest jednym z czterech SUV-ów oferowanych przez firmę Lincoln.

Przegląd

Pięciodrzwiowy SUV jest dostępny zarówno z napędem na tylną oś, jak i na wszystkie koła. Aviator napędzany jest 3,0-litrowym silnikiem V6 twin-turbo o mocy 400 koni mechanicznych. Jest to jeden z najmocniejszych standardowych silników w klasie średniej wielkości luksusowych SUV-ów wszystkich marek. Aviator przyspiesza od 0 do 60mph w zaledwie 5,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 145mph.

Niezawodność

Lincoln Aviator wydaje się być wspaniałym samochodem z doskonałym wnętrzem i funkcjami. Jednak żaden samochód nie jest idealny, Aviator ma pewne problemy z przebiegiem i elektryczną niezdolnością do działania w systemach bezpieczeństwa. Ze względu na te same problemy, Lincoln Aviator jest średnio oceniony pod względem niezawodności. Według J.D. Power, Lincoln Aviator z 2021 roku ma przewidywaną ocenę niezawodności na poziomie 70 na 100.

Bezpieczeństwo

Według National Highway Traffic Safety Administration, Lincoln Aviator z 2021 roku otrzymał ocenę 5 gwiazdek zarówno w kategorii zderzeń czołowych, jak i bocznych. Oznacza to, że jest on dobrze wyposażony, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo w nagłych wypadkach.

Wartość odsprzedaży

Stopa amortyzacji każdego pojazdu ma kluczowe znaczenie, ponieważ określa wartość odsprzedaży i wartość Twojego zakupu w czasie. Wskaźnik amortyzacji Aviatora nie jest zbyt wysoki – szacowana stopa amortyzacji po 5 latach wynosi około 51%, a wartość odsprzedaży 36 504 USD.

  Volvo vs. Jaguar: Niezawodność

Konserwacja i naprawy

W ciągu pierwszych dziesięciu lat posiadania Lincolna Aviatora, konserwacja i naprawy będą kosztować około 11 691 dolarów. To o 3 769,4 USD mniej niż wynosi średnia branżowa dla luksusowych SUV-ów. Co więcej, istnieje 33,36% szans, że w tym okresie Aviator będzie wymagał poważnej naprawy.

FAQ

Czy Lincoln Aviator to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Lincoln Aviator jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w samochodzie Lincoln Aviator?

Lincoln Aviator to samochód z 7 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Standardowy SUV 2WD

Jaka jest moc w Lincolnie Aviator i czy ma on turbo?

Lincoln Aviator ma 400 koni mechanicznych i 415 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 3.0 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w Lincolnie Aviator?

83,4 stóp sześciennych ( 2,362 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Lincoln Aviator ma 19 X 8 calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 8 calowe aluminiowe koła tylne.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z