Lincoln Continental Niezawodność

Lincoln słynie z produkcji jednych z najlepszych pojazdów luksusowych, w tym SUV-ów, sedanów i pojazdów innych klas. Lincoln Continental jest bardzo dobrym używanym luksusowym sedanem, ponieważ oferuje dość komfortową jazdę. Lincoln Continental to seria średniej wielkości i pełnowymiarowych samochodów luksusowych. Linia modelowa jest jedną z najstarszych produkowanych pojazdów, jej produkcja rozpoczęła się w 1939 roku i została zakończona pod koniec 2020 roku.

Przegląd

Linia pełnowymiarowych pojazdów luksusowych jest w produkcji od ponad 70 lat, Lincoln Continental był produkowany w dziesięciu generacjach. Przez wiele lat Continental był flagowym sedanem Lincolna. W modelu 2020 Lincoln Continental 3,7-litrowy silnik V6 zasila tę jazdę w standardzie, produkując 305 koni mechanicznych. Istnieją jednak dwa opcjonalne silniki w postaci 2,7-litrowego silnika V6 i 3,0-litrowego silnika V6, zapewniające odpowiednio 335 i 400 koni mechanicznych. Wszystkie silniki Continentala są połączone z sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów.

Niezawodność

Wysoce trwały Continental był tak dobry pod względem wyników niezawodności i zadowolenia klientów. To jeden z powodów, dla których pozostawał w produkcji przez tak długi okres i miał popyt na rynku. 2020 Lincoln Continental ma ocenę 4 na 5 gwiazdek. Według J.D. Power, Continental uzyskuje 85 punktów na 100 możliwych, co jest świetnym wynikiem.

Bezpieczeństwo

Niezawodny samochód od Lincolna nie zawodzi również pod względem oceny bezpieczeństwa. Według National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA), Continental 2020 ma 5-gwiazdkowy wynik w testach zderzeniowych i bezpieczeństwa. Jest on wyposażony we wszystkie obowiązkowe elementy bezpieczeństwa.

  Lincoln Aviator Niezawodność

Stopa amortyzacji

Stopa amortyzacji samochodów luksusowych zazwyczaj nie jest głównym powodem do niepokoju, ponieważ są one dostępne w dobrej cenie, a miłośnicy samochodów kupują je. Jednak stopa amortyzacji może być ważna wartość, jeśli wziąć pod uwagę, co dobre pieniądze z zakupu po kilku latach. Stopa amortyzacji Lincoln Continental wynosi 52% po 5 latach.

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania i napraw Lincolna Continental w ciągu pierwszych 10 lat eksploatacji szacuje się na około 8 833 dolarów. To wciąż mniej niż średnia branżowa dla luksusowych sedanów o 2 871 dolarów.

FAQ

Czy Lincoln Continental to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Lincoln Continental jest samochodem z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w samochodzie Lincoln Continental?

Lincoln Continental to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duże samochody

Jaka jest moc w Lincolnie Continental i czy ma on turbo?

Lincoln Continental ma 335 koni mechanicznych i 380 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-6 o pojemności skokowej 2.7 L Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w Lincolnie Continental?

16,7 stóp sześciennych ( 0,473 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Lincoln Continental ma 19 X 8-calowe aluminiowe koła przednie i 19 X 8-calowe aluminiowe koła tylne.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z