Mercedes Maybach GLS Class Niezawodność

Mercedes jest jednym z niemieckich gigantów i jest znany na całym świecie ze swoich luksusowych samochodów. Klasa GLS zajmuje się pełnowymiarowymi luksusowymi SUV-ami, a samochody Maybach są ultra-luksusowymi samochodami Mercedesa. Te modele są stworzone dla czystego komfortu i niezwykle luksusowych funkcji.

Przegląd

Mercedes Klasy GLS istnieje od 2006 roku i jest obecnie w swojej trzeciej generacji. Model Maybach nazywa się GLS 600 4Matic i posiada silnik 4.0 L V8 Biturbo o mocy 550 koni mechanicznych. Ma on również niesamowite przyspieszenie od 0 do 60 mph w zaledwie 4.9 sekundy.

Niezawodność

Niezawodność jest krytycznym elementem przed zakupem jakiegokolwiek pojazdu przez każdego nabywcę, ponieważ pomaga jednostkom w podjęciu decyzji, czy kupić dany samochód, czy nie. Pojazdy Mercedesa są naprawdę niezawodne, jednak znane są z wysokich kosztów utrzymania. Maybach GLS-Class ma całkiem niezłą ocenę niezawodności według J.D Power, która wynosi 71 na 100.

Bezpieczeństwo

Funkcje bezpieczeństwa zawsze były plusem dla niemieckich pojazdów, ponieważ produkują one całkiem bezpieczne samochody ze znaczną liczbą funkcji bezpieczeństwa. Samochody Mercedesa bardzo dobrze wypadają w testach zderzeniowych. Maybach GLS-Class nie był jeszcze testowany przez NHTSA lub IIHS. Jednak samochód posiada wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak ostrzeganie przed kolizją, monitorowanie martwego pola, poduszki powietrzne itp.

Stopa amortyzacji

Wartość odsprzedaży jest dodatkowo istotnym czynnikiem w określaniu niezawodności pojazdu. Pojazdy marki Mercedes zazwyczaj dobrze się starzeją, co sprawia, że zachowują swoją wartość. Normalne pojazdy Mercedesa tracą na wartości około 45% po 5 latach, a klasa GLS Maybacha traci na wartości około 59% po 5 latach, co jest dość wysoką wartością w porównaniu z innymi modelami Mercedesa.

  Ford Taurus Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania to najważniejsza cecha, która pozwala ocenić niezawodność każdego samochodu. Samochody Mercedesa są zazwyczaj bardzo skomplikowane, a ich utrzymanie wiąże się z dużymi kosztami. Maybach GLS-Class ma wysokie koszty utrzymania i napraw, wynoszące około 900 dolarów rocznie, które są wyższe niż u wielu jego rywali.

FAQ

Ile miejsc jest w Mercedesie-Maybachu Klasie GLS?

Mercedes-Maybach GLS-Class to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Napęd na wszystkie koła

Ile koni mechanicznych ma Mercedes-Maybach GLS-Class i czy ma turbo?

Mercedes-Maybach GLS-Class ma 550 koni mechanicznych i 538 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Gas/Electric V-8 o pojemności skokowej 4.0 L Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jak duży jest bagażnik w Mercedesie-Maybachu Klasy GLS?

37,8 stóp sześciennych ( 1,07 m3 )

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Mercedes-Maybach GLS-Class ma aluminiowe koła przednie 22 X 9,5 cala i aluminiowe koła tylne 22 X 11,5 cala.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z