Ram ProMaster City Niezawodność

Firma Ram ogłosiła wprowadzenie na rynek w 2015 roku modelu ProMaster City bazującego na Fiacie Dobl*, który zastąpi bazujący na Dodge Caravan model C/V Tradesman. To właśnie dostępne poziomy wykończenia i konfiguracje stanowią największą różnicę między ProMasterem a ProMasterem City.

Przegląd

Samochody dostawcze i osobowe Ram ProMaster City, w tym furgon Wagon i furgon Tradesman, są teraz wyposażone w światła do jazdy dziennej, tylne czujniki parkowania, regulację wysokości fotela kierowcy, tempomat i zderzaki w kolorze nadwozia. W modelu ProMaster City dostępny jest tylko jeden silnik i jedna skrzynia biegów: 2,4-litrowy Tigershark połączony z dziewięciobiegową automatyczną skrzynią biegów 948TE.

Niezawodność

Niewielkie rozmiary ProMaster City zapewniają mu stosunkowo dobre zużycie paliwa, a jednocześnie oferują dużo przestrzeni ładunkowej. Ram ProMaster City jest dostępny jako furgon towarowy lub jako pięcioosobowy wagon. Zajmuje 2. miejsce wśród komercyjnych samochodów dostawczych z oceną niezawodności 3,5 na 5,0.

Bezpieczeństwo

Pojazd taki jak 2021 Ram Promaster w pobliżu Las Cruces nie jest poddawany testom zderzeniowym. Już od dłuższego czasu Ram Promaster 2021 nie jest wyposażony w funkcje bezpieczeństwa. Poduszka kolanowa kierowcy, kontrola stabilności oraz przednie i kurtynowe poduszki powietrzne to standardowe wyposażenie.

Stopa amortyzacji

Ram Promaster City zamortyzuje się o 52% w ciągu 5 lat, a jego wartość odsprzedaży wyniesie w tym czasie 12 678 USD. Przeciętny przebieg pojazdu wynosi do 200 000 mil. Na różnych forach poświęconych ProMasterowi, takich jak to, większość uczestników przewiduje, że ProMaster wytrzyma co najmniej dwieście tysięcy godzin.

  Mercedes Benz SLK Class Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Koszt przeglądów i napraw RAM Promaster City w ciągu pierwszych 10 lat eksploatacji wynosi około 19 870 USD. Różnica między tą kwotą a średnią branżową dla popularnych samochodów dostawczych pełnowymiarowych wynosi 8 424 USD. Co więcej, 63,20% egzemplarzy modelu Promaster City będzie wymagało poważnych napraw w tym okresie.

FAQ

Czy Ram ProMaster City to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Ram ProMaster City jest samochodem z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w samochodzie Ram ProMaster City?

Ram ProMaster City to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Samochód do zadań specjalnych 2WD

Ile koni mechanicznych ma Ram ProMaster City i czy ma turbo?

Ram ProMaster City ma 178 KM mocy i 174 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to zwykły silnik bezolejowy I-4 o pojemności skokowej 2,4 l. Układ paliwowy to: Sekwencyjny MPI.

Jak duży jest bagażnik w Ram ProMaster City?

68,7 stóp sześciennych ( 1,945 m3 )

Jak duży prześwit ma Ram ProMaster City?

5,1 cala ( 12,95 cm )

Jaki typ kół posiada samochód?

Ram ProMaster City ma stalowe koła przednie 16 X 6,5 cala i stalowe koła tylne 16 X 6,5 cala.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z