Aston Martin Vantage Niezawodność

Jest to brytyjski luksusowy samochód sportowy zaprojektowany, aby zapewnić absolutny luksus przy zachowaniu wysokich osiągów. Każdy miłośnik samochodów zna to piękno i kocha ten samochód. Kształt tego samochodu jest zupełnie taki jak innych samochodów sportowych. Istnieje 2-drzwiowe coupe, 2-drzwiowy kabriolet i 0-drzwiowy speedster. Ludzie kochają ten samochód za osiągi, ignorując jego niezawodność i trwałość, ponieważ ten samochód po prostu dobrze się prowadzi.

Przegląd

Silnik samochodu pochodzi z Mercedes-AMG, który jest 4.0 L podwójnie turbodoładowanym silnikiem V8. Silnik produkuje 518 KM i 505 lb-ft momentu obrotowego, a samochód może przejść od 0 do 60 w 3,6 sekundy. Ten układ z Mercedes-AMG jest taki sam, jak w przypadku DBS. Pojawiło się kilka kolejnych edycji tego samochodu, takich jak F1 edition, Vantage AMR, Vantage Roadster i V12 Speedster.

Niezawodność

Silnik zastosowany w Vantage nie jest używany po raz pierwszy, ale jest w użyciu od kilku lat. Inne samochody jak DBS czy DB9, które otrzymały silniki V12 od Mercedesa-AMG, mają dobre opinie właścicieli. Z tego powodu Vantage jest uważany za jeden z najbardziej niezawodnych samochodów Aston Martin.
Aston Martin miał reputację kiepskiego pod względem niezawodności. Jednak w kwestii supersamochodów z pewnością się poprawił. Samochody takie jak Vantage nie są Toyota lub Honda jak niezawodne, ale na pewno mają dobrą jakość zbudowany i inne części wysokiej jakości. Jednak części i utrzymanie Vantage są z pewnością bardzo drogie.

  Czy Porsche Boxster to niezawodny samochód?

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania i eksploatacji Vantage są niezwykle drogie. Regularna konserwacja oraz każda nieterminowa konserwacja może Państwa sporo kosztować. Koszty te mogą jeszcze wzrosnąć, jeśli dojdzie do uszkodzenia jakiejś części lub awarii samochodu. W takim przypadku z pewnością trzeba będzie wezwać serwis ubezpieczeniowy. Regularna konserwacja kosztuje około 2 000 dolarów. W sumie trzeba by było odłożyć na bok 3000 dolarów rocznie.

FAQ

Czy Aston Martin Vantage to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Aston Martin Vantage jest samochodem z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w Aston Martin Vantage?

Aston Martin Vantage to samochód z 2 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Two Seaters

Jaka jest moc Astona Martina Vantage i czy ma on turbo?

Aston Martin Vantage ma 503 KM i 505 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.0 L. Układ paliwowy to: Gasoline Direct Injection.

Jaki typ kół posiada ten samochód?

Aston Martin Vantage ma 20 X 8,5-calowe aluminiowe koła przednie i 20 X 9,5-calowe aluminiowe koła tylne.

Dlaczego Aston Martiny są tak zawodne?

Aston Martins są mniej niezawodne niż modele głównego nurtu, ponieważ są one ręcznie budowane. Unikalność i jakość samochodu są nie do pobicia. Jednak niezawodność modeli mainstreamowych z nowoczesnymi technikami produkcji nie jest tak wysoka.

Który model powinienem kupić?

Jeśli chcesz czegoś, co będzie służyć przez długi czas, kup Vantage GTE. Jego cena wynosi około 200 tys. dolarów. Jeśli nie masz nic przeciwko wydaniu więcej pieniędzy na lepiej wyglądający samochód, kup Vantage S. Kosztuje on tylko 150 tys. dolarów.

  Czy Volvo jest bardziej niezawodne niż Audi?

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z