BMW M6 Niezawodność

Seria 6 to średniej wielkości 2-drzwiowe coupe, 2-drzwiowy kabriolet lub 4-drzwiowe gran coupe. M6 jest wyczynową wersją tych samochodów z serii 6. BMW stosuje w modelach M części najwyższej klasy i najlepszą inżynierię. To jest przyczyna ich sukcesu.

Przegląd

Seria 6 posiada szeroką gamę kształtów nadwozia z niezwykle mocnym 8-cylindrowym silnikiem 4,4 L S63 twin-turbo. Silnik ten sprawia, że samochód rozpędza się od 0 do 60 mph w zaledwie 4,2 sekundy i produkuje ogromną ilość 517 koni mechanicznych. Poprzednia generacja tego samochodu posiadała potężny 10 cylindrowy silnik 5.0 L. Jednak druga M6 również została wycofana z produkcji w 2018 roku.

Niezawodność

Niezawodność samochodów o wysokich osiągach jest często niska ze względu na wysokie koszty ich utrzymania. Jednak te samochody mają bardziej niezawodną jakość silnika i części. Dzieje się tak, ponieważ inżynierowie firmy spędzają najwięcej czasu na tych modelach o wysokiej wydajności.
M6 ma bardzo niezawodny silnik, S63, który ma pewne drobne problemy, ale jest to stosunkowo świetny silnik. Silnik jest rzeczywiście niezawodny, ale jego utrzymanie nie jest tanie. Poza tym, seria 6 jest dość niezawodna, co czyni M6 niezawodnym samochodem.

Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, niemiecki producent samochodów produkuje jedne z najbezpieczniejszych samochodów dostępnych na rynku. M6 posiada wszystkie cechy, których potrzebuje samochód sportowy. BMW ciężko pracowało nad zapewnieniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa w przypadku jakiejkolwiek kolizji.

Konserwacja i naprawy

Jak mówiliśmy wcześniej, samochód ma solidną budowę z bardzo drobnymi usterkami, ale wymaga kosztownej konserwacji, aby utrzymać tę elegancję samochodu. Zazwyczaj model M BMW pochłania około 2000 dolarów rocznie na konserwację i wymianę innych części, takich jak świece zapłonowe, opony, klocki hamulcowe, filtry paliwa itp.

  BMW serii 8 Gran Coupe Niezawodność

FAQ

Czy BMW M6 to samochód z napędem na przednie koła, na tylne koła czy na wszystkie koła?

BMW M6 to samochód z napędem na tylne koła.

Ile miejsc jest w BMW M6?

BMW M6 to samochód z 4 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Subcompact Cars

Jaka jest moc BMW M6 i czy ma turbo?

BMW M6 ma 560 KM i 500 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.4 L. Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w BMW M6?

10.6 stóp sześciennych ( 0,3 m3 )

Jak duży prześwit ma BMW M6?

4,2 cala ( 10,67 cm )

Jaki typ kół ma BMW M6?

BMW M6 ma 19 X 9,5 cala kute aluminiowe koła przednie i 19 X 10,5 cala kute aluminiowe koła tylne.

Ile mil wytrzymuje BMW M6?

Wiele mediów umieściło BMW M6 w pierwszej dziesiątce najbardziej wytrzymałych samochodów sportowych. Przebieg M6 wynosi ponad 200 000 mil. Oznacza to, że otrzymujesz jakość i luksus w jednym samochodzie.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z