BMW serii 8 Gran Coupe Niezawodność

Elegancki model gran coupe serii 8 jest tak samo mocny jak inne coupe, ale ma dwoje dodatkowych drzwi. Wygląd zewnętrzny jest niezwykle zgrabny i sportowy. Wnętrze zapewnia każdy rodzaj luksusu, jakiego można sobie życzyć. Wszystko to w połączeniu z inżynierią BMW jest prawdziwym cudem.

Przegląd

Samochód został zaprojektowany tak, aby zapewnić ekstremalnie wysoką jakość jazdy dzięki mocnemu silnikowi. Podstawowy model ma 6-cylindrowy silnik o pojemności 3,0 l, który produkuje 335 KM i pozwala rozpędzić się od 0 do 62 mph w 5,3 sekundy. Model M8 posiada absurdalnie szybki, 8-cylindrowy silnik twin-turbo o pojemności 4.4 L, który produkuje 613 koni mechanicznych i może przejechać od 0 do 62 mph w zaledwie 3.4 sekundy.

Niezawodność

Czynnik niezawodności jest często ważne dla tych, którzy chcą, aby ten samochód jako ich codzienne jazdy. Niezawodność BMW jest często satysfakcjonująca, a ich osiągi są bardzo dobre. Jednak, aby zapewnić ich jakość, trzeba będzie wydać na konserwację zapobiegawczą i regularnie wymieniać olej.
Ogólnie rzecz biorąc, seria 8 otrzymała bardzo dobry wynik 83 na 100, pokonując wielu innych konkurentów, takich jak Porsche 911. Nie jest to zaskakujące, ponieważ każdy wie, że inżynieria BMW jest zawsze najwyższej klasy, a samochody BMW starzeją się dobrze, jeśli są utrzymywane z należytą starannością. Jednak żaden samochód nie jest pozbawiony wad i ten samochód może również napotkać kilka drobnych problemów, które można tanio naprawić.

  Czy BMW M1 to supersamochód?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest bardzo ważnym czynnikiem, jeśli ktoś kocha swoje życie. Seria 8 gran coupe ma najwyższej klasy pomiary bezpieczeństwa i bezpieczeństwa zderzeń. Samochód jest obciążony aktywnych i pasywnych funkcji bezpieczeństwa, takich jak wykrywanie martwego pola lub poduszki powietrzne. Samochód posiada nawet inteligentny system reagowania na zderzenia (ICRS), który okazuje się przydatny w przypadku każdej kolizji.

Konserwacja i naprawy

Koszty utrzymania tej piękności to prawdziwa mordęga. Samochód jest elegancki i schludny, ale aby zabezpieczyć to piękno i wrażenia z jazdy, trzeba będzie za to zapłacić. Po zakończeniu gwarancji, trzeba będzie zapłacić nawet 4000 dolarów rocznie za regularną konserwację.

FAQ

Czy BMW serii 8 Gran Coupe to samochód z napędem na przednie, tylne czy wszystkie koła?

BMW serii 8 Gran Coupe to samochód z napędem na wszystkie koła.

Ile miejsc jest w BMW serii 8 Gran Coupe?

BMW serii 8 Gran Coupe to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Midsize Cars

Ile koni mechanicznych ma BMW serii 8 Gran Coupe i czy ma turbo?

BMW serii 8 Gran Coupe ma 523 KM i 553 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to Twin Turbo Premium Unleaded V-8 o pojemności skokowej 4.4 L. Układ paliwowy to: Bezpośredni wtrysk benzyny.

Jak duży jest bagażnik w BMW serii 8 Gran Coupe?

15.5 stóp sześciennych ( 0,439 m3 )

Jaki typ kół posiada to auto?

BMW serii 8 Gran Coupe ma aluminiowe koła przednie 20 X 8 cali i aluminiowe koła tylne 20 X 9 cali.

  Najbardziej niezawodne europejskie samochody wszech czasów

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z