Buick Lucerne Niezawodność

Jest to jeden z najbardziej niezawodnych samochodów Buicka z przeszłości, który dziś można łatwo kupić za znacznie niższą cenę. Lucerna była pełnowymiarowym sedanem, który był na rynku do 2011 roku. Służył jako topowy model dla Buicka w swoim czasie i był dostępny z różnymi silnikami.

Przegląd

Posiada wiele cech premium, które są nadal aktualne. Silnik samochodu jest bardzo mocny z jego zakresu silników od 3,8 L V8 do największego 4,6 L V8 silnika. przyszedł z 4-biegową automatyczną skrzynią biegów jako standard. Jest on również wyposażony w wiele funkcji bezpieczeństwa, które są nadal dość podobne.

Niezawodność

Niezawodność starych samochodów była nawet lepsza niż nowych z powodu mniej skomplikowanych systemów. te samochody wymagają tylko dobrej opieki i regularnej wymiany oleju, a wytrzymają wiele lat. Buick jest nawet znany z produkcji samochodów średniej kategorii cenowej, które są bardzo niezawodne.
Lucerna była jednym z najbardziej niezawodnych samochodów marki Buick w swoim czasie. Nadal można go kupić po znacznie niższej cenie, a będzie on działał doskonale w zależności od stanu samochodu. Ocena niezawodności samochodu jest bardzo dobra i J.D Power dał mu wynik niezawodności 90. To sprawia, że jest to jeden z najlepiej używanych samochodów do zakupu nawet w 2021 roku.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest zawsze dużym zmartwieniem dla ludzi przed zakupem używanego samochodu, ponieważ wiele używanych samochodów nie ma dzisiejszych najwyższej jakości funkcji bezpieczeństwa. Jednak Lucerna ma wiele dobrych funkcji bezpieczeństwa, takich jak elektroniczna stabilność, kontrola trakcji, poduszki powietrzne itp. Posiada również dobrą ocenę od IIHS.

  Buick Regal Sportback Niezawodność

Konserwacja i naprawy

Konserwacja nie jest zbyt dużym problemem w przypadku samochodów marki Buick. Starsze modele są jeszcze bardziej niezawodne, a ich części są łatwo dostępne. Jeśli kupujesz używanego Lucerne’a, to utrzymanie go w dobrym stanie nie będzie kosztować więcej niż 500 dolarów rocznie.

FAQ

Czy Buick Lucerne to samochód z napędem na przednie koła, tylne koła czy wszystkie koła?

Buick Lucerne to samochód z napędem na przednie koła.

Ile miejsc jest w Buicku Lucerne?

Buick Lucerne to samochód z 5 miejscami siedzącymi. Klasyfikacja EPA dla tego samochodu to: Duży samochód

Jaka jest moc Buicka Lucerne i czy ma on turbo?

Buick Lucerne ma 292 KM i 288 lb-ft momentu obrotowego. Silnik to gazowe V8 o pojemności skokowej 4.6L/ Układ paliwowy to: Elektroniczny wtrysk paliwa.

Jak duży jest bagażnik w Buick Lucerne?

17.0 stóp sześciennych ( 0,481 m3 )

Jaki typ kół posiada samochód?

Buick Lucerne ma aluminiowe koła przednie 18 x 7,5 cala i aluminiowe koła tylne 18 x 7,5 cala.

Ile mil wytrzyma Buick Lucerne?

Jeśli dbasz o swój pojazd i przestrzegasz planu konserwacji, możesz przejechać od 300 000 do ponad 500 000 mil. Jeśli Lucerna jest zaniedbana, może przejechać tylko 100,000 mil.

Jaki był najlepszy rok dla Buicka Lucerne?

Dobrym rokiem na zakup jest rok 2011. Model 2011 Lucerne otrzymał ocenę dobrą od Insurance Institute for Highway Safety za zachowanie podczas testów zderzenia czołowego o umiarkowanym najechaniu.

  Audi RS4 Niezawodność

Czy Buick Lucerne jest samochodem luksusowym?

General Motors produkował pełnowymiarowy samochód luksusowy Buick Lucerne od 2005 do 2011 roku. Został on nazwany na cześć szwajcarskiego miasta Lucerna i służył jako najdroższy sedan Buicka, dopóki nie został zastąpiony przez drugą generację Buicka LaCrosse.

James May

Więcej czasu spędzam na samochodach niż na czymkolwiek innym. Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie spodoba Ci się to, co napiszę o samochodach na tej stronie. Komentarze: james.may@luxurycarsa2z.com

Nowy na Auta Luksusowe A2Z